Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

Raf - Profil | Ne 4.1.2009 19:22:02

4.1.2008 - soukromý střední Čechy
Snad žádný úlovek mě tak nepotěšil jako ten dnešní. Vyrazili jsme na dírky. Od začátku jsem Marii vždy, když si odběhla do auta říkal: "Nepodávej mi ty klíčky od auta nad tou dírkou!" A ona mě poslechla. Při příští vycházce mi nepodala klíče na dírkou, ale položila mi je do klína. Jenže já byl zapovídaný s bráchou a kamarády a operace jsem si vůbec nevšiml. Stalo se tak to, co se stát muselo. V mrazu nevydržíte sedět věčně, a tak jsem po chvíli vstal a můj jediný klíč od Octavie zahučel přímo do dírky (když píšu jediný tak tím myslím to, že nemám ani doma rezervní).
Pod dírkou byla tma a třímetrová hloubka v hlavě zoufalost. V srdci ale byla naštěstí bojovnost. Nejdříve na to náš záchranný tým nešel chytře, ale šel na to "rybářsky". Sestrojili jsme montáž s olovama a trojháčkama, vzájemně prokonzultovali účinnost montáže a zkoušeli klíče podseknout za kroužek. Neuspěli jsme.
Potom jsme na to šli dokonce chytře. Uvědomili jsme si, že na klíči je kov a na kov platí magnet! Tomáš tak rozsekal v autě reprák a magnet dovezl. Jenže ani magnet nezabral. Alespoň tedy zpočátku. Bylo nutné vyvrtat několik dalších dírek v nejbližším okolí, než se stalo něco velmi euforického - po desítkách minut magnetování se poprvé z temnot vynořil nejen magnet ale i klíč!
Zbývalo už jen rychle utíkat s klíčem do tepla a doufat, že voda a mráz nepoškodily elektroniku v klíči (autům s imobilizérem totiž prosté zasunutí klíče do zapalování k nastartování nestačí). Jenže i tato akce vyšla a auto nastartovalo. Pak už bylo jen poděkování záchrannému týmu - automechanikům Petrovi a Milanovi, všeumělovi Tomášovi, skeptikovi Václavovi a topičce Marii:-).
P.S. Den jsme dochytali až do tmy. Kromě klíče jsem chytil duháka 42 cm, který už byl jen třešničkou na dortu. O víkendu jsem tak strávil každou minutu, kdy bylo světlo na ledě a chytil pouze jednu rybu a klíč. Většina lidí co jsem na ledě potkal nechytila ani klíč ani rybu. Dobrou zprávou pro Pražáky a Středočechy je ovšem to, že se v sobotu podle všeho otevírá dírkařská voda v Dolních Jirčanech, kde by měl být nejen led ale i dostatek ryb.

    hnilda - Profil | Ne 4.1.2009 18:45:27

    Datum lovu - Vojtův rybnik
    Chytačka v pohodě ve čtyřech lidech cca 25 duhaků, ježdík,2plotky a jeden kapřík.foto Ráda š.zrovna usnul :-)))

      Fullnek - Profil | Ne 4.1.2009 18:33:46

      4.1.2009 - Zimní kde jsou jenom kapři
      Dnešní pokus o kapra dopadl nad očekávání a strach ze zamrzlého revíru byl veliký, ale vše nakonec dopadlo na výtečnou.Kapra v nové sezoně jsem ulovil, takže spokojenost.Jo a nad kolegem Bačem jsem zase nevyhrál.Dnes byl i jeden karásek a candátek(na mastnáky), takže spokojenost opravdu veliká, když jsem viděl jak se někteří trápily na dirkách.

        abul - Profil | Ne 4.1.2009 18:11:51

        4,1,2009 - svitava 1
        dnes skoro zamrzlá řeka kde jsem se zastavil tak jen potočák do25cm za 2h 5 kusu.

          syny - Profil | Ne 4.1.2009 17:50:36

          4.1.2009 - Marošov 1
          Dnes nula, jen Vlasta pomohl na břeh tomuhle hlídači, nějak se mu na ledu smekla pacička a nedobrovolně se vykoupal :o))

            lorpio - Profil | Ne 4.1.2009 17:46:11

            4.1. - Cerna hora
            Dneska jsem s kolegou Brckem vyraili na dirky na soukromak do Cerne hory.Krom par nepromenenych zaberu,jsme nic nechytli.A to nas tam bylo sest.Na rybniku mohlo byt okolo 60 lidi a za ty 4 hodiny co jsme tam byli jsem nevidel vytahnout rybu.Takze tezke zklamani:-((

              Widlefix - Profil | Ne 4.1.2009 17:41:26

              4.1.2009 - Vysočina - Masaři na dírách
              Dnes opět na dírách loveno chyť - Zabij. Chyceno 6 ks duháka nej 39cm akorát ten vítr!!!
              Foceno mob.

                looser - Profil | Ne 4.1.2009 16:51:25

                dnes - Takové to domácí pochytání...
                Dnešní koledování o zero nakonec nebylo marný.Na břeh se podívalo pár jelečků a proudník.16.duben se blíží....

                  Rybkin - Profil | Ne 4.1.2009 16:29:09

                  4.1 2009 - Wonderlakes
                  Dnes první dírkovačka s Vláčkařem a Martinem.Silničáři asi zaspali tak cesta nic moc.Dali jsme na radu Aleše a zkusili to na Toťáku, pstruzi se nám vyhejbali, tahali jsme jen kapříky a bílou rybu.Přesto pěknej den

                    Dejv - Profil | Ne 4.1.2009 16:25:56

                    4.1.2009 - Velký Přelov
                    Na dnešní dírkovačce jsme museli nadělat o pár dírek víc, než jsme trefili na ryby. Nakonec jsem měl na prutu kolem 10 duháků. A počasíčko oproti včerejšku pomalu na bikini..:-)))
                    Mám tam i novou kámošku - červenku, která u mě neustále somrovala červíky :-)

                      Angle face CZ - Profil | Ne 4.1.2009 15:35:01

                      Dnes - Karviná river
                      Dneska pokus o dirky ale bylo rozmrzlo a na vlačku ve třech lidech 1 štika tak aspon něco

                        Bedla - Profil | Ne 4.1.2009 13:29:26

                        4.1 - Za Brnem
                        Maroš,Syny,Vlasta a já=zero

                          Petr Z. Vedro - Profil | Ne 4.1.2009 9:47:23

                          3.1.2009 - Mirošovice
                          Včera s kolegou na Mirošovicích, od 9 00 do 16 00 dohromady 8 ryb. Nejvíc šli na taveňák a bílého twistříka. Borec vedle za dopoledne 11 kousků na oranžové těsto !!!

                            vicx - Profil | Ne 4.1.2009 3:38:34

                            3.1.09 - River Thame - North Oxford
                            Novorocne zahajenie s Adom bolo ako z rozpravky. Celodenne -4 stupne boli na slnku v bezvetri ako +15, dalo sa chytat bez rukavic. Adove osvedcene miesta nesklamali. Na zaciatok okolo 35 - nemerany, potom 42cm krasavec. viac foto v http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=451408

                              Ferro - Profil | So 3.1.2009 22:39:23

                              Datum lovu - soukromák
                              včera na mě vykouk z ďourky tenhle kapřík, tak jsme se spolu nechali vyfotit...

                                Aďo - Profil | So 3.1.2009 22:32:40

                                03/01/2009 - River Thame - North Oxford
                                Tak toto je moja prva ryba tohto roku. :-)

                                  kavr - Profil | So 3.1.2009 21:34:04

                                  3.1.2009 - Hrázky
                                  Nazdarek tak dnes na Hrázkách počasí super, nadšenců rybářského cechu moc, ryby docela dobrý.zdraví kavr

                                  Vase zprava

                                    Louda - Profil | So 3.1.2009 20:24:23

                                    3.1 2009 - soukromý
                                    Letos prvně na dírkách ryby se nechali hodně dlouho přemlouvat a pak přišel krásný cejn po něm jeseter a nějací duhoni byl jsem hodně spokojen .

                                      Matez - Profil | So 3.1.2009 19:42:23

                                      3.1. 2009 - soukromý
                                      Letos poprvé na dírkách...skvělá chytačka: já i táta po 3 duhácích

                                        Raf - Profil | So 3.1.2009 19:39:41

                                        3.1.2009 - Řeplický rybník
                                        Musím nedoporučit štikový Řeplický rybník. S radostí jsem si tu ráno zakoupil za 640 Kč povolenku na dírky s tím, že za kvalitu se platí a cena alespoň odradí konkurenci :-). Jenže kvalita tam ve vodě není. Na ledě bylo zhruba deset rybářů, zkoušeli jsme co se dalo, rozvrtali celý rybník až se led pod námi propadal, chytali od od úsvitu do soumraku, ale výsledek byl ten, že tu za celý den nikdo nechytil jedinou štiku. Vím, že v rybaření je štěstěna vrtkavá, ale na řeplickém to momentálně není o štěstěně.

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.