- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
nej.vydra - Profil | St 18.6.2025 17:20:17
Ahoj všem.
Včerejší pětihodinová dopůlnočka přinesla jeden záběr. Pěkný lysec těsně pod patnácti kilogramy zabral jen se setmělo. Na naší hluboké vodě se zatím ještě netřou. Chce to brzy vyrazit, něco cítím v kostech... Rybě zachutnalo oranžové voňavé boilie ve dvacítce ráži.
Ať se Vám všem daří. Vydra, paní Vydrová a vlčák Akim.
numen - Profil | St 18.6.2025 16:42:01
Tahle Ryba opravdu potěšila, ještě chycena na hladinovou nástrahu. Bez kousíčku 60 cm
Marcel B. - Profil | Út 17.6.2025 11:41:33
Jelec tloušť taková ta ryba co lovci kapru nenávidí a feedraři miluji. Ulovit tlouště není zase až tak těžký, alespoň tam kde se vyskytuji. Ale ulovit kapitální kousek co atakuje 60 cm už je jiná. Tohle jsou úlovky kterých si hodně vážím a pro mě osobně má taková ryba hodnotu minimálně jako velký kapr. 😉🎣🍀
teplota vzduchu: 25
kmenový vlasec: 0,25
návazec: Fluorcarbon
velikost háčku: 10
hloubka: 1,5 m
nej. nástraha: mini wafters 10 mm
množství návnady: 1 kg
_.vladimír_nikitin._ - Profil | Po 16.6.2025 21:54:15
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Tak konečně po několika létech jsem zvedl osobák... Neskutečný šupináč, legenda tohodle úseku s váhou 27,3 kg. Když jsem ho po prvé viděl před dvěma lety na fotce jiného lovce na podobný váze, nečekal jsem že ho jednou sám chytnu. A ono se to vážně stalo. P.S. Pro rejpaly, v jiné diskusi jsem přidal i video s pouštečkou a vážením ;)
Stewik - Profil | Po 16.6.2025 17:59:07
Nový osobák ryby na prívlač vypasený 180cm sumec 🙂
Obrovská náhoda zo šťastným koncom.
Šiel som skúsiť zubáčika na wobler, ale plávalo vo vode mnoho bordelu a zakaždým bolo treba čistiť háky... tak skúsim gumu... len som bol lenivý prehodiť kopytko na moju 20g zubáčovu palicu, tak som ho len vymenil na wobler, ktorý bol na 60g udici a moja lenivosť odopnúť jeden obratlík naviac, mi pomohla zdolať túto rybu 😃
Po pár náhodoch kopanec ako od 80cm sumčeka, ale po pár sekundách ako sa rozplával a začal ma ťahať na člne už som dačo tušil ....
Udica dostala riadne zabrať, šnúra vydržala a hák na 10g jigu a po 20minútach som ho chytil s rukavicou za kartáč 🙂 neveril som, že ho na tú udicu zdolám.
Chytapustfishing - Profil | Po 16.6.2025 17:00:09
Starej pan Trumpeta nějak zapomněl, co je dneska za datum 😁 podle podběrákový hlavy ryba z osmičkový řady 👍🏻
Mr.Buřinka - Profil | Po 16.6.2025 13:39:52
Ahoj,
kaprařina busem. Dvě noci - 3 ryby. Dvě skoro metr a jedna 75. Topoly už lepší. Už to není za 4 hodiny 30cm jen 3cm. Pořád se třou, takže dobrý.
Zdar všem!
Šela123 - Profil | Po 16.6.2025 11:33:07
Konec jara. Poslední dobou pokud jsem vyrazil na dolní Labe nebylo vůbec jednoduché najít klidné místo. Proto již po druhé jsem svou krátkou výpravu směřoval na střední tok. Večer po příjezdu rozkrmuji dvě místa v blízkosti stulíků a užívám si tropického večera. První záběr přichází až v noci. Po menším souboji podebírám metrového sumíka a to je pro tento den vše. Podle předpokladu je největší rybí aktivita po rozednění a konečně mi přichází parádní jízda od nevytřené jikernačky, kterou se mi podařilo zdolat až několik desítek metrů od loveného místa. Kapr zabral na nepřekonatelnou kombinaci boilies. Začínaji opět tropické teploty a je nejvyšší čas vyrazit spokojen domů.
kmenový vlasec: 0,35
návazec: Stužený
velikost háčku: 2
hloubka: 5 m
množství návnady: 2 kg den
doliz - Profil | So 14.6.2025 15:43:38
Víc chození než chytání v těžko prostupném terénu. Menší potočáci, tloušti a duhák. Na závěr potěšil tenhle hezký potočák
Marcel B. - Profil | So 14.6.2025 14:34:37
Patek 13. a hic☀️ že by se člověk pic. Na konec jsem je našel a byla z toho super chytačka😍
teplota vody: 20
teplota vzduchu: 27
kmenový vlasec: 0,25
délka návazce: 15 cm
velikost háčku: 10
hloubka: 1-1,5 m
návnada: masově
množství návnady: malo
Fliegenmann - Profil | Pá 13.6.2025 18:41:10
Včera jsem vyjel na pstruhovou říčku, kde jsem již hodně dlouho nebyl. Vody byl plný stav a bylo prakticky vidět až na dno. Dříve tu bylo možné za těchto okolností pozorovat salmonidy, teď jsem tu ale neviděl ani jednoho. Pouze v jednom místě náhle sebrala ryba razantně z hladiny. Odpoledne začalo jít řekou více vody, pravděpodobně díky odpouštění výše položené přehrady a spatřil jsem více sběrů z hladiny. Celé dopoledne jsem švihal vodu svými muškami, ale nejen bez záběru, ale i bez jediného klepu. Až po zvýšeném přitékání vody a náročném vandru kolem cca 2 km toku jsem vypozoroval na různých místech 4 nepravidelně sbírající ryby a zahrnul je desítkami hodů. Nakonec jsem vytáhl 3 potočáky, kteří mohli mít něco přes 35 cm. Krásné a bojovné ryby. Bylo mně ale jasné, že je tu dnes již mnohem méně ryb než bývalo ještě před několika lety. Vadí mně ale jiná věc: dno řeky je tu čím dál víc zarostlé trsy rákosu, takže spolehlivé vedení mušek je velmi komplikované. Dále: na březích je jasně vidět stopy po pytlácích - smotky vlasců, poházené lahve a plechovky od alkoholu, PET lahve a nedokonale zlikvidovaná ohniště. Kladu si tedy otázku, zda sem vůbec alespoň občas chodí rybářská stráž. Kdo ví?
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
10:01NNepromokavá bunda na boat a brození 12
9:03NZákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává (Bleskovka) 21
6:25NRybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek! (Bleskovka) 2
6:08NPENN TIDAL XT Long Cast - Naviják 116
SoNVýběr nových prutů a navijáků 23
SoNRybáři a vinařství 898
SoNAntares Fan Club 425
SoNV Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů. (Bleskovka) 41
SoNPstruhová sezóna 2026 240
SoNVozík JRC Contact Barrow 22
SoNZabezpečení člunu proti krádeži 24
SoNEpoxid..kov..dřevo fan klub 693
SoNDva Češi zahynuli na rybářském zájezdu v Norsku (Bleskovka) 1
SoNKorda Zig Kit 7
PáNDo Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých (Bleskovka) 52
Co je nového - všeobecné
SoNBleskovka: Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek!
SoNBleskovka: Zákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává
ÚtNBleskovka: Dva Češi zahynuli na rybářském zájezdu v Norsku
ÚtNBleskovka: V Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů.
. . . NBleskovka: Z Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře.
. . . NBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
23.5.Rybářské závody Hradčany u...
23.5.78mé rybářské závody na rybníce...
23.5.Rybářské závody v Nové Pace...
23.5.rybařské závody bagr náchod
23.5.Rybářské závody Ctidružický...
23.5.Rybářské závody na rybníku v...
23.5.Kolovratské rybářské závody...
24.5.Dětské rybářské závody
29.5.Malé Sedlo Petřvald Čvachta Carp...
30.5.Celosvazová povolenka na háčku v...















































































