- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NAttta_vlastimil_vasi - Profil | Út 22.8.2017 12:34:25
Po delší době zase u vody. Moc to v tom počasí nešlo, ale alespoň jedna parma se nechala lapnout.
NSlavmistr - Profil | Po 21.8.2017 23:08:26
Po roce na stejném místě a opět zde byla štika. Tentokrát ale o 20 cm delší. Nebyl jsem první kdo se o ní pokoušel, důkazem je lanko co ji ční z žaber. Šla domů, aby mi tam nejedla potočáky a lipany. Petrův
Nprochy96 - Profil | Po 21.8.2017 20:47:42
Dneska mě na woblera potěšil tenhle krasavec, do 120 mu moc nechybělo, veliká radost :) Sice mě přítelčin otec hecuje, ať koukám už taky dotáhnout nějakou rybu když jsem u té vody furt, ale takovouhle rybu bych nemohl zabít...energicky odplul :)
NEli - Profil | Po 21.8.2017 20:02:01
Krásné odpoledne na řece bylo druhově pestré a velikostně zajímavé. Největší radost udělala parádní plotice 43cm.
Nviliam1735 - Profil | Po 21.8.2017 18:27:28
Bol som s dobrym kamaratom a partakom na 40 hodinovom carp maratone v Tesedikove.Celkovo sutazilo 17 teamov a ja s partakom sme to dali na poziciu cislo jedna.Ulovili sme 192kg ryb a pocital sa kapor od 50cm.Lovili sme na....Druhy tym za nami mal 102 kg.
NWidlefix - Profil | Po 21.8.2017 17:45:08
Tohoto přehradního šupíka 80+ se mi povedlo ulovit jedno krásné ráno, krátce po nastražení
Nmik UTD - Profil | Po 21.8.2017 17:35:46
První rybky nad 10+ a velká radost lovkyně
Nalexdelpiero10 - Profil | Po 21.8.2017 17:29:03
zjistil jsem že krásné ryby lze pochytat i na obyčejné přírodní nástrahy jako je kukuřice a proto za mě stop lidem co se snaží na kaprařině a předraženém bojlie jen vydělat...
NKarasák - Profil | Po 21.8.2017 15:58:16
Dnes jsem měl v práci volno, proto jsem se rozhodnul strávit dopoledne u vody. Volba padla pro změnu na pstruhovou říčku, protože celé léto jsem na pstruhovce vůbec nebyl. Cílem byl zapomenutý duhák nebo siven na mouchu. Po příchodu k vodě už začínaly sluneční paprsky pomalu pronikat korunami stromů. Tam, kde osvětlují hladinu byla vidět hejna ostroretek a nenasytných tloušťů, kteří čekají na neopatrný hmyz. Voda byla čistá, jako sklo a byl vidět každý pohyb u dna. To ovšem není nikdy moc dobré pro rybáře. Líhnutí hmyzu bylo velice slabé, pouze občas se objevila nějaká šedivá jepička. Chytání na sucho bylo velmi problematické kvůli tloušťům a stejně nenasytným ouklejkám. Vyzkoušel jsem malou olivovou mikronymfu, na kterou se pověsil malý pstroužek. O nymfy se brzy začaly zajímat i ouklejky. Nakonec jsem za několik hodin lovu chytil 2 malé pstroužky, 4 tlouště a asi 20 ouklejek.
Bylo hezky a půjdu zas.
teplota vody: cca 17°C
návazec: 0,14 mm
nej. nástraha: olivová mikronymfa
NDave1989 - Profil | Po 21.8.2017 10:20:55
Další úžasnej den u vody. Vlastně ve vodě. Brodím dokonce už i tam, kde to není třeba, protože mi přijde, že to ,,spojení" s vodou a rybama je tak daleko větší. Pruhovaný bojovníci byli při chuti ve velkým počtu, jeden přes 30 cm, kterýho bych na tomto revíru nečekal, se fotit nechtěl :-)
Nminatrix - Profil | Po 21.8.2017 9:39:35
Výborná víkendová akce a jako třešnička na dortu kotě, co už hezky bojovovalo :-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:19NMuška splávek - Dry dropper rig 21
13:05NJaké boty k broďákům 27
11:38NPřes milion překážek na evropských řekách: EU chce osvobodit 25tis. km toků (Bleskovka) 8
10:15NPruty a závaží na feeder 2
9:37NNesrovnalosti BPVRP vs www.rybsvaz.cz/seznam-reviru 48
0:02NRybáři a jejich domácí zvířata ( králíci, slepice, křepelky a podobně ) 675
ÚtNAntares Fan Club 427
ÚtNPřeprava člunu na káře. 31
ÚtNGeoff Anderson a další funkční oblečení 817
ÚtNHlídač slev eshopů 740
ÚtNLongCast vs. Parabola 29
ÚtNStég nástrahy a krmení 85
ÚtNPrut Caperlan Xtrem 900 Suprem ( DECATHLON )🎣 27
PoNRybáři a vinařství 914
PoNStaré Česke rybářské vybavení 386
Co je nového - všeobecné
PoNBleskovka: V Litovelském Pomoraví našli invazního raka, ohrožuje tuzemské druhy
NeNBleskovka: Přes milion překážek na evropských řekách: EU chce osvobodit 25tis. km toků
StNBleskovka: Vypuštěná Labská přehrada - takový pohled se naskytne jen výjimečně
. . . NBleskovka: Drsný sever Čech: candát schovaný v tašce a lov v zákazu
. . . NBleskovka: Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek!
. . . NBleskovka: Zákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává
Akční nabídky
-36% Prut Fox Horizon X4 Spod/Marker 3,9 m/5 lb - 2 dílyZa 4.290 Kč
Nová řada prutů Horizon X4 těží z vysoce modulované, vícesměrné karbonové konstrukce s 2K fólií, díky které má prut lehkou ostrou akci.
NOVINKA! Křeslo Mivardi Entrix QuattroZa 1.480 Kč
Novinka za nejlepší cenu na trhu!
Entrix Quattro je nejkompaktnějším a nejlehčím modelem ze všech křesel Mivardi s označením Quattro.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
29.5.Malé Sedlo Petřvald Čvachta Carp...
30.5.Celosvazová povolenka na háčku v...
30.5.Noční rybářské závody Kácov
30.5.Rodinné rybářské závody...
6.6.Závody dospělých o 100kg prase -...
6.6.Dětské rybářské závody -...
6.6.Rybářské závody v Přehýšově
7.6.Benátský dětský den 2026
10.6.Malé Sedlo Petřvald extra 2x48...
12.6.CT ŠPÓÓNA Brčekoly 48hod - 4...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...
































































