Přívlač a dravci

Maty96 - Profil | So 7.2.2026 12:15:44

Bekoza >> osobní zkušenost nemám ale je ze skupiny navijáků kam patří Vanford. Tzn že se bude chovat podobně jako Vanford, ma myslím nějaké ložisko navíc ale to je bez vlivu na funkci. Vizuálně je za me hezčí než Vanford a univerzálnější.

    Pařezz - Profil | So 7.2.2026 12:01:39

    čolkař,zloch >> já, když jsem cokoliv zkoušel přeměřit na suchu, byl jsem velmi zklamán. Dej tady vědět, jestli se dostaneš nad 60 m.

      čolkař,zloch - Profil | So 7.2.2026 11:21:41

      Flip >> je mi to jasný Péťo, ale mne Bachy osobně naučil házet,, nezatížený" strýmr za horizont😉

        Flip - Profil | So 7.2.2026 11:14:10

        čolkař,zloch >> Aleši ,s velkou gumou na jigovce(velký odpor vzduchu) a někdy i rotace to stejně asi nedáš. Pilkr je jiná liga. Je tam takový rozdíl jako v délce hodu mezi rotačkou a plandavkou i když váží stejně.

          kaprus - Profil | So 7.2.2026 11:11:38

          Bekoza >> na nordu ho mají dlouho a levnějc

            čolkař,zloch - Profil | So 7.2.2026 11:09:08

            Flip >> jj, 1 místo kamenitý trhákov, tam budou velké ztráty, to druhé oblázko -písčitá kosa...
            Já na obě ta místa tak tak dohodím se starým Sportexem BP 3m ,ale se 30-35 gr pilkerem, s gumou ne👎

              Flip - Profil | So 7.2.2026 11:04:04

              Bulda 64 >> jde o to co máš na konci. Jsou to někdy drobné nuance co rozhodují o velkém výsledku. Např. S gumákem na jig rigu se dostanu dál než na jigovce. A třeba nástrahy typu kopyto nejsou zrovna abonenti na daleké hody. Mně osobně to vždy nejdál létalo se smáčkem na dropshotu.

                Bulda 64 - Profil | So 7.2.2026 10:57:00

                Nevím přesně o co tu jde a nechci vyrušovat nefundovaným názorem, ale...
                Mně to teda lítalo parádnicky s břehovou touto sestavou:
                Team Dragon 2,9/30g & Stradic 40-ka a šňůra 0,10 morethan

                  Flip - Profil | So 7.2.2026 10:56:46

                  čolkař,zloch >> na těch 70-80m tu těžkou nástrahu stejně nenadhodíš ode dna a budeš hodně trhat.Ale třeba to vidíš jinak. Já to tam tak dalece neznám.

                    čolkař,zloch - Profil | So 7.2.2026 10:47:54

                    Flip >> klídek parťáku, to není na 1/2 dne vláčky, už teď si nosím židličku a sedím při výměně nástrah a třeba po hodině, aby si záda a hlavně nohy odpočaly.
                    Prostě potřebuji dohodit na 2 top místa a s lodí se tam, kde jsme byli spolu už nesmí 👎

                      Flip - Profil | So 7.2.2026 10:41:38

                      čolkař,zloch >> Tady je to jako u kaprařů,co házejí za horizonty.😂 Proč si rovnou na tu práci nevezmeš nějakej Sportex 3lb. ? A z takové vláčky půjdeš domů zrychtovanej jako když si skládal vagón s uhlím. Koukni se do občanky a přemýšlej.
                      Jo a nezapomeň si koupit i náprstník jinak jsi bez prstu.

                        maximotak - Profil | So 7.2.2026 10:15:11

                        Bekoza >> fishernator je nemeckej shop a Kaufland mu snad jen sbira objednavky (jako Alza jinym shopum...), kdyz jsem pred casem koukal primo k nim, meli totez o dost levneji ;)

                          MB-BM - Profil | So 7.2.2026 9:22:32

                          čolkař,zloch >> moje zkušenost morethan 7-40g 292cm vs morethan 7-30g 256cm navi 3000 a 2500 stejná šnůra jig 15g i nástraha...rozdíl v délce fakt zanedbatelný 5-10m..samo že tím delším bych to vydržel házet déle ale zase víc bolí záda...ten 292 je zatím nejlepší házení prut co jsem kdy držel v ruce...ale pak vezmu 275 10-50g s navi 3000 stejný jig i nástrahu a rozdíl s tím 292 je minimální...do cca 2-5m
                          Na sucho jsem to neměřil ale myslím si že na 60m se dá dostat celkem rychle ...ale nad 70m to už je úplně něco jiného...nemluvě o přesnosti atd fakt stačí lehký boční vítr, protivítr a i těch 60 je mimo dostřel

                            čolkař,zloch - Profil | So 7.2.2026 8:35:33

                            MB-BM >> uvidíme, sám jsem zvědavý, budu trénovat na suchu🤔
                            Co ty vidíš jako reálné?

                              Bekoza - Profil | So 7.2.2026 8:31:08

                              Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto navijákem? Zajímavej reel, který asi není určený pro Evropu, ale Kaufland je asi dobrej hráč :-)

                              https://www.kaufland.cz/product/475913586/?kwd=&source=pla&id_unit=387835845049&gad_source=1&gad_campaignid=19020775852&gbraid=0AAAAAo-w6E6XqoBwkm0LdptQgbcO7GNpS&

                                MB-BM - Profil | So 7.2.2026 7:58:53

                                čolkař,zloch >> na 80m zapomeň

                                  yarda_1 - Profil | So 7.2.2026 0:05:43

                                  čolkař,zloch >> Tak to bude ok, jestliže máš k odvaze i techniku :-) Ten prut je katapult.

                                    RomanS - Profil | Pá 6.2.2026 19:54:53

                                    čolkař,zloch >> ona fast a extra fast háže přesně, ale neřekl bych že dál.

                                      čolkař,zloch - Profil | Pá 6.2.2026 19:47:33

                                      Bobler >> OK, klidně 0,32-0,34mm, návazec max. 1,2 m mimo očka.
                                      Těch 60 m hodím v pohodě se Shootrem 2,9 m s hlavou 18 g, FC 0,28 mm a pletenkou 0,14 mm a to není úplně fast akce

                                        Bobler - Profil | Pá 6.2.2026 18:26:50

                                        yarda_1 >> Myslel jsem to přesně
                                        opačně, na ty parametry bych určitě přitvrdil....

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda