Přívlač a dravci

Nyarda_1 - Profil | Pá 6.2.2026 18:11:36

Bobler >> Čím přesně? Pokud mu uzel při náhozu nejde přes očka, tak by to vliv mít nemělo a při takové nástraze by míň byl risk, ne?

    NBobler - Profil | Pá 6.2.2026 18:04:11

    čolkař,zloch >> On i ten fluos 0.30 je skoro na hraně......

      NPařezz - Profil | Pá 6.2.2026 17:36:47

      otoš >> co se mi doneslo, tak amíci používají létajîcī ryby čeledi letounovitých, které doletí samy a dronů netřeba.

        Nyarda_1 - Profil | Pá 6.2.2026 17:00:52

        otoš >> Má gramáž do 80 g, ideál lehce i výš, řekl bych kolem 50 g a hlavně je to dlouhá a pevná páka, bude záležet na profilu té gumy, twister bude víc vlát, ripper míň.

          NFlip - Profil | Pá 6.2.2026 16:33:49

          čolkař,zloch >> 80 metrů by jsi dal možná dal s dropshotem ale s problémama. S klasickou gumou je to dle mého soudu dost nereálné.

            Notoš - Profil | Pá 6.2.2026 16:20:39

            yarda_1 >> Jardo, u toho Akilasu vidím těch 30 gr jig plus guma maximum na to, aby člověk nahodil co nejdál...

              Nyarda_1 - Profil | Pá 6.2.2026 16:11:29

              čolkař,zloch >> Ta 30 g hlava je hustá, otázka bude profil gumy, protože tam ty tvary aerodynamiku postrádají. To má být na stoják nebo na řeku? Asi bych dal co nejtenčí pletenku. Beztak u těch dalekonosných hodů hraje roli i to, jak moc nemám strach se do toho opřít, což u tohoto prutu opravdu nemám, Zkoušel jsem loni společně s prutem typu Seatrout zde prokleté značky, na Akilasu byl naviják 5000 s pletenkou 0,19 mm a na obou olůvko 30 g a házel jsem přes šedesát metrů, přičemž na ten Akilas to bylo gramážově málo.

                Notoš - Profil | Pá 6.2.2026 16:09:17

                Pařezz >> amíci na Floridě takhle chytají již nějakou dobu - dronem vynesou nástražní rybu

                  NPařezz - Profil | Pá 6.2.2026 16:05:53

                  otoš >> čekám, že brzy začnou vláčkaři používat dron. Potom se strhne mela, jestli se dle RŘ smí či nesmí, jestli zavážet je nebo není to samé jako zanášet :-) Budou se chytat kusy, co doposud nikdo ani neviděl. No a potom to zakážou.

                    Notoš - Profil | Pá 6.2.2026 14:26:09

                    čolkař,zloch >> 80 metrů + s gumou a 20ti gr. jigem by nedal ani Železný v době své vrcholné slávy...( to by nedal dolů větrem ani Bachy a to už co říct)

                      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 6.2.2026 13:17:13

                      yarda_1 >> fajn, sice to mám předběžně objednané u firmy vystavující na FF, ale tvůj názor mne zajímá -hlavy 20-30gr, gumy 10cm+, možnost odhozu 80m+ s kvalitní pletenkou a návazcem FC 0,30 mm vidíš jako reálné?

                        NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 6.2.2026 12:56:37

                        otoš >> lajkuji !!!

                          Nyarda_1 - Profil | Pá 6.2.2026 9:19:40

                          Flip >> Ty taky vidíš něco, co není :-) Když jsem MÉL dva Akilasy, tak teď mám jeden. Žádnou jinou ochmatyku nenabízím;-)

                            NFlip - Profil | Pá 6.2.2026 8:57:19

                            žádám admia o smazání příspěvku od yarda_1 8:39. Do slušné společnosti to nepatří.😂

                              NFlip - Profil | Pá 6.2.2026 8:52:24

                              yarda_1 >> Osahat co ? Když už je nemáš.Nějaký eso-peso ?😂😂😂

                                Nyarda_1 - Profil | Pá 6.2.2026 8:39:33

                                čolkař,zloch >> Škoda, že jsi nevěděl dřív, ty 3m Akilasy jsem měl dva... Ale můžu nechat...ehm...osahat.

                                  Notoš - Profil | Čt 5.2.2026 21:13:50

                                  čolkař,zloch >> lajkuji...oba pruty mám již v merku.

                                    Nčolkař,zloch - Profil | Čt 5.2.2026 19:54:37

                                    Flip >> na loď mám vše co potřebuji od Radka, tohle je na daleké odpaly Gamakatsu Akilas 3 m a na vláčku v mrazu Spro 2,7 m s velkými očky.

                                      NFlip - Profil | Čt 5.2.2026 19:48:23

                                      čolkař,zloch >> jaké máš vyhlídnuté ?

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Čt 5.2.2026 19:40:44

                                        Flip >> jedu na FF pořídit 2 nové vláčáky, tak snad se to projeví na úlovcích 🤔

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda