Přívlač a dravci

NFlip - Profil | Čt 5.2.2026 19:38:46

čolkař,zloch >> já jsem připraven podat svů výkon minimálně na 110 procent.😊

    Nčolkař,zloch - Profil | Čt 5.2.2026 19:34:58

    Flip >> nonono parťáku 😒 jsem zvědavý, co s těma svýma mikromrdkama a broučkama předvedeš letos na LT...

      NFlip - Profil | Čt 5.2.2026 19:25:44

      čolkař,zloch >> s tvýma rukama ti vleze pod cívku lajna i na centrepinu.😂

        NFlip - Profil | Čt 5.2.2026 19:23:46

        Bobler >> Rudá krysa,červenej vykurvenec atd.atd.. Byl akorát červenej SPRO red arc. Panečku to bylo diskuzí a válek ohledně toho strojku.😂

          NBobler - Profil | Čt 5.2.2026 18:08:53

          Flip >> A Zauber se počítá?😉.....

            Nčolkař,zloch - Profil | Čt 5.2.2026 14:43:09

            otoš >> nemám hudební sluch 😥

              Notoš - Profil | Čt 5.2.2026 14:19:54

              čolkař,zloch >> ten naviják měl jednu dobrou vlastnost...tou byla brzda, na tu dobu citlivá, jemná, sice s dlouhým ,,krokem", ale ta muzika cvrka při zdolávání větších ryb byla pro mě v tý době tou nejhezčí hudbou na světě.

                Nčolkař,zloch - Profil | Čt 5.2.2026 12:43:12

                Flip >> no nevím, já měl 2 z první řady a u obou mi občas vlezla šňůra pod cívku a šly do světa 👎

                  NFlip - Profil | Čt 5.2.2026 12:38:43

                  otoš >> Kardinální chybu jsi chlapče udělal .Kdo nechytá s ,,Rudou krysou" jako by nebyl.😂😂😂

                    Nmaximotak - Profil | St 4.2.2026 2:45:15

                    Bekoza >> vidis, taky mam vlastne jednu Daiwu - kdyz jsem si zacal s vlackou, na Slapech, a parkrat strejchnul s novym, citlivym okounakem o bok pramicky, prikoupil jsem bytelnyho kratasa (ta sedmiapulstopa mi tam prisla navic moc dlouha...), 1,5m D. Ninja Kids, :) s normalne velkymi, dvoustopkovymi spratkovzdornymi ocky - citlivy je to dostatecne, dokonce i docela slusne hazi (a vejde se do roury k 10' nymfaku), co vic si prat? :)
                    ovsem letos jsem poridil 10' travel spin od Abu a nymfak naopak prisoupl do jeho roury, tak mam od Po objednanej jeste jeden... ;)

                      Npoldeci - Profil | Út 3.2.2026 23:02:44

                      otoš >> tam sa spieva “nech vrati se mi naspátek”……to mu asi budú padať ryby

                        Notoš - Profil | Út 3.2.2026 21:15:40

                        poldeci >>... jako myslíš, že to takhle pomůže?
                        https://youtu.be/Zlapi8j3H6I

                          Npoldeci - Profil | Út 3.2.2026 18:43:58

                          mp >> zober to s čím chytáš aj doma ale určite by som si minimálne pri chytaní vypiskoval la bamba ,aby si ryby mysleli , že som domáci
                          Ja iný rozdiel v španielskych a českých zubáčoch nevidím

                            Nmp - Profil | Út 3.2.2026 17:33:54

                            Ahoj jedu v květnu poprvé na Ebro a chtěl jsem se zeptat na náčiní prut, šňůru. velikosti gum a gramáž hlaviček vše na candáty něco jsem si načetl ale rači bych výslech rady od někoho kdo tam jezdí - díky za info

                              NBekoza - Profil | Út 3.2.2026 15:10:34

                              u x a >> Vše prodal a co mám říkat já :-))))) Já z toho nespím

                                NBigFlies - Profil | Út 3.2.2026 14:53:54

                                Bobler >> ok, pozerám, že na jeden produkt tam je shipping 2 to 5 days, ostatné 24h. Tak uvidím, dnes je to 5 pracovných dní.

                                  NBobler - Profil | Út 3.2.2026 14:44:37

                                  BigFlies >> Tuším, že tam byla kolonka dodání a dle ní lze asi soudit či je zboží skladem nebo ne, tudíž bude doba dodání asi delší......

                                    NBigFlies - Profil | Út 3.2.2026 14:37:06

                                    Bobler >> v pohode, to len tak zatiaľ. Tvárilo sa to u nich, že to je skladom, ale je dosť možné, že nebolo a preto to asi trvá tak dlho. Je to však pre mňa také znamenie, lebo som zvyknutý objednávať z eshopov, kde presne vidím, čo majú skladom a čo nie a s tými overenými som zatiaľ mal iba jeden jediný problém, inak vždy prebehlo všetko hladko a aj rýchlo v rámci ich nastavenia, ktoré deklarovali.

                                      NBobler - Profil | Út 3.2.2026 14:33:18

                                      BigFlies >> Hm, já problém neměl jinak bych to nepsal, objednávány produkt byl skladem?.......

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda