Přívlač a dravci

NBigFlies - Profil | Út 3.2.2026 13:40:26

Bobler >> inak zatiaľ ten hook-up.eu teda nič moc extra. Od 27.1. doteraz som nedostal žiadny update objednávky okrem toho, že Payment accepted. Zatiaľ akože neriešim, ale nie som extra na toto z iných eshopov zvyknutý.

    Nrybomil - Profil | Út 3.2.2026 9:11:41

    otoš >> to nebylo štěstí od pánaboha, prostě z prdele klika.

      Nu x a - Profil | Út 3.2.2026 7:54:28

      kaprus >> to je mi úplně jedno, ale vidím korek a červený reel

        Nkaprus - Profil | Út 3.2.2026 7:44:28

        u x a >> To není catana ale redrat.

          Nu x a - Profil | Út 3.2.2026 5:05:24

          otoš >> měl jsi vkus soudruhu

            Notoš - Profil | Po 2.2.2026 22:57:02

            u x a >> to se nedělá..!
            Já jsem jednou daroval prut Spro i s navijákem a pán bůh mě potrestal...5 let po sobě jsem nechyt candáta...
            Chudák já musel do kostela a prosit o odpuštění. Měl jsem štěstí...pán bůh mě vyslyšel...

              Nu x a - Profil | Po 2.2.2026 21:16:05

              Mates PB >> já měl zelený technium,to co nachytalo candátů a štik ,super prut doted mi mrzí že jsem ho jako všechno ostatní prodal..

                NBekoza - Profil | Po 2.2.2026 20:24:23

                Mates PB >> pořád to je v prodeji, takže v pohodě

                  NMates PB - Profil | Po 2.2.2026 20:23:02

                  Bekoza >> Tohle jsem jeden čas používal jako návazcovej matroš, nebylo to špatný. Ani nevím že se to ještě vyrábí. Díky.

                    NMates PB - Profil | Po 2.2.2026 20:17:33

                    Bekoza >> A máš nějaký typ, nebo tip?

                      NBekoza - Profil | Po 2.2.2026 20:09:41

                      Mates PB >> silon se pořád používá, to není problém

                        NMates PB - Profil | Po 2.2.2026 19:58:41

                        Bekoza >> Naviják? Já jsem vyhrabal co bylo doma, tu Okumu mám asi od roku 1998 nebo 2003? nevím. Má to 10 ložisek a ta se na Orlíku natahala...a furt se točí. Ještě mi tu doporučili Stradic od Shimana, ten se mi teda jako hodně líbí. Jo jinak jsem se ptal Řízka co se teď používá za silon a prý se už silon nepoužívá, jen šnůry. Tak tam jsem asi v prdeli. Tam jako nevím co....

                          NBekoza - Profil | Po 2.2.2026 19:45:05

                          Mates PB >> Jinak bambusový přívlačák, hodně zajímavý a naviják k němu bude jaký?

                            NBekoza - Profil | Po 2.2.2026 19:43:51

                            Mates PB >> Ale ty kormoráni svojí doby nebyly špatný pruty. Já si pamatuji ještě přívlačáky Silstar, pak hodně frčely Abu Garcia a vlastně Daiwa tady vůbec nebyla v prodeji a dneska? Daiwu má snad 99% vláčkařů.

                              NBekoza - Profil | Po 2.2.2026 19:40:28

                              Mates PB >> Tak to máme podobnou cestu. Od svých 13ti let jenom muškařina, pak rodina, děti a omezený čas. Muškařina u konce a začínám dávat dohromady vláčku a vlastně se i těším, protože dávám dohromady ULkovou výbavu, abych byl pořád co nejblíže muškařině. Hlavně tady v Plzni mám kolem baráku neomezené možnosti a vystačím si s tlouštěma, jsem skromnej :-)
                              Ale když pronikám do cen nástrah, tak se protáčí panenky :-)

                                NMates PB - Profil | Po 2.2.2026 19:38:22

                                Bekoza >> mimochodem našel jsem i krástej black star od cormorána. 210 cm 3-16g. Nechytanej. Toho asi k vodě vezmu 😄

                                  NMates PB - Profil | Po 2.2.2026 19:31:04

                                  Bekoza >> po 18 letech muškaření se vracím k přívlači. Loni na podzim jsem opravoval jednu špičku a byl jsem v Tropicu v Liberci pro očko. Tak jsem tam počuměl a když jsem přišel k voblerům, tak jsem si vzpomněl a léta podzimního vláčení na Orlíku a dostal jsem zas chuť si zaházet :-) Prut se staví a bude z bambusu, takže extra fast mám celkem vyřešený, to se mi nestane 😄 Ale já nikam nespěchám 😄

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Po 2.2.2026 19:24:41

                                    Mates PB >> jj

                                      NBekoza - Profil | Po 2.2.2026 19:04:40

                                      Mates PB >> tebe to neláká je vzít k vodě? :-)
                                      Myslím si, že bys byl překvapený...dneska jsou všechny vláčky fast, extra fast a co není fast je vocas a není to cool...ale kulový...tohle je stará škola.
                                      Sehnal jsem vláčák AVIDA 3-9g v délce 244cm s akcí medium fast a páteří medium light a ten prut je naprosto boží a připomíná mi akcí a chováním muškařský prut a těším se až ho vezmu na řeku.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda