Přívlač a dravci

Mates PB - Profil | Po 2.2.2026 18:55:21

Řízek 5,125 >> to náhodou nejsou úplně blbý pruty.

    Mates PB - Profil | Po 2.2.2026 18:53:55

    Bekoza >> Asi 🤔 kromě toho štítku víc infa nemám.

      čolkař,zloch - Profil | Po 2.2.2026 18:50:03

      Mates PB >> kam se hrabe uxa 👍

        Bekoza - Profil | Po 2.2.2026 18:49:55

        Mates PB >> Jak je ten testovací blank starý? Dle designu co vidím, tak kolem roku 2000?
        Za mně to může být stále zajímavý prut a tím, že je nechytaný...a tím, že karbon má nulovou únavovou křivku, tak pořád plně funkční a připravený.

          Řízek 5,125 - Profil | Po 2.2.2026 18:45:14

          Mates PB >> Hmm, obdivné Hmm, super sensitive!

            Mates PB - Profil | Po 2.2.2026 18:03:36

            u x a >> nechci to zasírat na muškaření, ale nakonec jsem jich našel 6 kousků + Shimano Technium - testovací kus, blank bez potisku. Nechytanej☝🤔

              poldeci - Profil | Po 26.1.2026 17:46:59

              BigFlies >> ojebať ťa može aj zabehnutý obchod, vedel by som rozprávať čo všetko už skúšali

                BigFlies - Profil | Po 26.1.2026 16:52:16

                poldeci >> kontrola pre istotu

                  BigFlies - Profil | Po 26.1.2026 16:51:17

                  Bobler >> diky moc

                    Bobler - Profil | Po 26.1.2026 16:37:30

                    BigFlies >> Ano, bral jsem od nich knoby Gomexus, bez nejmenších problémů do 3 dnů doma....

                      poldeci - Profil | Po 26.1.2026 16:37:23

                      BigFlies >> prečo by to mal byť fake obchod,vidíš tam nejaké také indície?.. ja nie,normálny eshop

                        BigFlies - Profil | Po 26.1.2026 15:53:29

                        Chlapi, objednával niekto niekedy niečo zo stránky https://hook-up.eu/? Je to ok shop, nie je to nejaké fake, pls?

                          aleš vavřina - Profil | Ne 25.1.2026 22:05:45

                          Kluci mám takovou otázku pro znalce - "Jakou máte zkušenost s pruty Sportex Mystix?"; děkuji za zkušenosti a postřehy.

                            yarda_1 - Profil | Čt 22.1.2026 23:59:22

                            čolkař,zloch >> Tak jestli ze břehu, tak to z něj lítá fakt pěkně...

                              čolkař,zloch - Profil | Čt 22.1.2026 22:54:04

                              rybobuch >> na mobilu se mi otevírá jen část, kouknu zítra na PC, díky 👍

                                rybobuch - Profil | Čt 22.1.2026 22:37:19

                                Dredaty >> Mám cca 4 roky na podzimní chytání SLR8617-2N 8'6” 8-17lb 7-30g 1,45 13,3 . Přes léto chodím s woblerovou Xzogou 15-60 kvůli případným sumcům.
                                Na německých webech ten Hers chválí. Já jsem s ním docela spokojený.

                                  čolkař,zloch - Profil | Čt 22.1.2026 22:32:52

                                  yarda_1 >> do lodi mám prutů dost

                                    čolkař,zloch - Profil | Čt 22.1.2026 22:31:11

                                    P!F >> našel jsem ho jen v 25-80, ale moc jsem ještě nehledal

                                      yarda_1 - Profil | Čt 22.1.2026 22:21:01

                                      čolkař,zloch >> No, do lodi bych třímetr asi nebral, ale Akilas je i v 2,7 m buď 60 g nebo 80 g.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda