Přívlač a dravci

NP!F - Profil | Čt 22.1.2026 22:15:41

čolkař,zloch >> v akej gramáži?

    NDredaty - Profil | Čt 22.1.2026 21:29:40

    rybobuch >> Měl si to někdy v ruce, nějaký Hers? Už asi 2 roky nad tím uvažuju, ale nikde jsem se nedočetl něco tak přesvědčivého, že bych konečně objednal blank.
    Mám trochu obavu, aby to vzhledem k materiálu nebylo až moc křehké.
    Doma mám akorát Blass XF.
    S Thorus Boron jsem si párkrát hodil.
    Kraag jsem taky párkrát u vody viděl.
    Ale o Hers jsem nikde nezavadil.

      Nkubas. - Profil | Čt 22.1.2026 20:06:34

      RomanS >> Vražda v názvu je taky fajn :-).

        NRomanS - Profil | Čt 22.1.2026 19:56:44

        siluri >> on je jeho název nejspíš Thekilla, to uz tak zajímavý není😆

          NFuldík - Profil | Čt 22.1.2026 19:55:31

          siluri >> Proto jsem si ho koupil:-)

            Nčolkař,zloch - Profil | Čt 22.1.2026 19:48:54

            yarda_1 >> já ho měl ve 2,4 m a na loď super, ale 3 m bude asi o dost jiný prut i ta gramáž je někde jinde, stačil by mi bohatě do 50 gr, uvidíme...

              Nsiluri - Profil | Čt 22.1.2026 19:46:52

              Fuldík >> keby aj nic ine, zaujimavy nazov :)

                NFuldík - Profil | Čt 22.1.2026 19:08:22

                Bekoza >> Na podobné věci by nemusel být špatný Konger Templar Tequila. Je hodně jemný,mám ho ve 270ce a průměr blanku u korkové rukojeti je 8,5mm,,tubular špička má 1,1mm.Je to akce fast a dělají i 240ku.

                  Nčolkař,zloch - Profil | Čt 22.1.2026 16:48:03

                  poldeci >> jj, navíc to k sobě stahuju po proudu, takže rychlý převod abych vůbec byl v kontaktu s nástrahou...a to vše jen kvůli cca 10 m dlouhé díře v jednom místě a naopak výrazně mělčí kose v místě druhém jinak jednotvárného koryta.
                  A kdybych počítal, jak se mi rybařina vyplatí, za těch 60 let co jsem do ní nalil peněz, tak už dávno visím na na špagátě😀

                    Notoš - Profil | Čt 22.1.2026 16:22:59

                    poldeci >> :-))

                      Npoldeci - Profil | Čt 22.1.2026 16:19:41

                      otoš >> na 75ku ti stačilo kúpiť aj stradik,z tej diaľky to ajtak nepoznajú

                        Nyarda_1 - Profil | Čt 22.1.2026 16:03:48

                        čolkař,zloch >> Tak na začátku února budu v Polabí, tak případně můžu nechat mrknout. Bral bych poté v zahraničí. Trochu oříšek je naviják, ale to asi už vím taky.

                          Notoš - Profil | Čt 22.1.2026 15:55:15

                          poldeci >> však já jsem musel koupil Stellu jen z toho důvodu, že jsem neměl 14 dnů záběr od candáta. Pak prvním náhozem slušná 75ka na novou Stellu a celou cestu domů jsem si pak mohl zpíval písničku ,,Já na to mám" od skupiny Natural...
                          :-))

                            Npoldeci - Profil | Čt 22.1.2026 13:54:08

                            čolkař,zloch >> z tej diaľky kým to zmotáš tak to su tak max tri opravdu daleké náhozy za hodinu,,,hm to sa určite oplatí nový prút

                              Ntroutkiller - Profil | Čt 22.1.2026 13:33:58

                              čolkař,zloch >> to pak jo. Ono když to bere,tak to stačí😉

                                Nčolkař,zloch - Profil | Čt 22.1.2026 13:23:47

                                troutkiller >> jj, stejně bez pauzy už nevydržím házet déle jak hodinu...

                                  Ntroutkiller - Profil | Čt 22.1.2026 12:36:51

                                  čolkař,zloch >> to má skoro 300g🤦‍♂️

                                    Nčolkař,zloch - Profil | Čt 22.1.2026 12:27:18

                                    yarda_1 >> jj, ten Akilas 3 m X-fast vypadá dobře, zkusím si ho na FF pokud bude někde k mání osahat a případně i koupit, díky 👍

                                      Nčolkař,zloch - Profil | St 21.1.2026 21:23:56

                                      poldeci >> viz otoš a Pařezz výše

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda