Přívlač a dravci

NMaty96 - Profil | Út 20.1.2026 7:51:53

P!F >> možná jsem zapomněl napsat dost důležitou věc a to je to, že by se jednalo o prut na štiky, 20-60g, gumy od 12cm a štičí wobblery, rozhoduji se mezi fast/exfast prutem.

    Nkubas. - Profil | Út 20.1.2026 6:35:45

    poldeci >> Hezky napsáno.

      Npoldeci - Profil | Út 20.1.2026 0:35:06

      Maty96 >> nechceš ale po nejakom čase ti dojde,že musíš a je to tak lepšie

        NP!F - Profil | Po 19.1.2026 23:27:47

        Maty96 >> Za mňa je označenie prútu ako woblerák a podobne len o tom, že je necitlivý a blbo sa s ním chytá s gumami. Jediné mínus pre chytanie s xfast prútom s wobmi je poväčšine tvrdší chrbát a menej komfortné zdolávanie. Prepísknutá gramáž je rovnaká ako s pomalým prútom, hádže to horšie.

          NMaty96 - Profil | Po 19.1.2026 20:46:52

          Zdarec, víte někdo (máte někdo zkušenosti s tím) jestli se dají odchytat wobblery na prutu s extra-fast akcí s komfort vrhačkou docela nad hmotností nástrahy?
          Anebo je ten extra-fast absolutně na wobblery nevhodný a mam si ho pořizovat jen na gumy (což nechci) :D
          Dikec

            Nstrecek - Profil | Čt 15.1.2026 21:45:39

            4Hubert >> jo koukal jsem na to. Pak tam jsou ještě sledge 7 - u nich uvádí délku 8 cm. Jen jsem mezi těmi 8 cm nenašel tuto barvu. Ještě to promyslím. Ale na tom revíru, kam chodím fungují hlavně woblery v barvě okounů.

              N4Hubert - Profil | Čt 15.1.2026 21:21:08

              strecek >> Jen budes mit asi problem sehnat tu velikost 85.... ty v odkaze jsou 60mm.

                Nstrecek - Profil | Čt 15.1.2026 21:16:37

                4Hubert >> díky. Mají Ti Japonci pěkné woblery.

                  N4Hubert - Profil | Čt 15.1.2026 20:54:38

                    Npoldeci - Profil | Čt 15.1.2026 20:37:45

                    Evergreen je japonská /top/značka, nie ukrainská

                      Nstrecek - Profil | Čt 15.1.2026 20:27:51

                      jiris >> díky. Zkusím po tom mrknout. No a když nebude, tak se nedá nic dělat.

                        Njiris - Profil | Čt 15.1.2026 20:23:30

                        strecek >> jo to jsem taky nasel nicmene v 85 to nenajdes a celkove se to nejspis uz neprodava

                          Nstrecek - Profil | Čt 15.1.2026 20:22:26

                          u x a >> díky za info. Mohl by to být. Ukrajinci na revír, kde jsem ho našel chodí. No ale popravdě kam nechodí, když jich je tu tolik.

                            Nstrecek - Profil | Čt 15.1.2026 20:04:18

                            Dobrý večer. Nevíte náhodou někdo, co je wobler na fotkách zač? Výrobce, typ? Hledal jsem na netu, ale nepodařilo se mi najit. Jeden dosti podobný, pouze s krátkou lopatkou, jsem našel na Temu.
                            Tenhle wobler jsem našel u vody a tolik záběrů jako na něj jsem na žádný jiný nikdy neměl.

                              Nu x a - Profil | Ne 11.1.2026 13:24:19

                              4Hubert >> to bych bral chytit,první ryba 6,8kg a druhá hned za ní a alou domů!

                                N4Hubert - Profil | Ne 11.1.2026 12:05:14

                                Tak abychom preckali tu zimu, davam neco na koukani.

                                https://youtu.be/t3femTn5FoM?si=QqUXK5zn0wUM1deM

                                  Nyarda_1 - Profil | Pá 9.1.2026 18:31:33

                                  kubas. >> Tak pár vstřícných nás tam je a na běžné kecy od nemetropolitních jsme zvyklí :-) Nejhorší Pražáci jsou beztak ti z těch největších moravských...obcí..., protože mají strach, že by je deportovali zpět :-)

                                    Npoldeci - Profil | Pá 9.1.2026 14:23:40

                                    otoš >> vieš ako ja chodím na ryby?hľadám kde sa dá zachytať a tak je to hlavne o šoférovaní,priemer tak 150km jeden smer-áno som šťastný ,že mám kam chodiť
                                    Ak by Slovensko malo vačšiu rozlohu tak aj tých miest by bolo málinko viac
                                    Tam kde som najradšej chodil tak rieka zamorená sračkami typu arzén

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda