Přívlač a dravci

u x a - Profil | Pá 9.1.2026 13:58:16

otoš >> Hrouzek jede i v novém roce ale říká že chyt ve starém, musíme věřit..

    siluri - Profil | Pá 9.1.2026 13:22:24

    otoš >> mne uz moc nechyba, uz som na 95cm

      brzak - Profil | Pá 9.1.2026 13:13:07

      otoš >> chlape ty jseš hrozná kecka☝️😀

        otoš - Profil | Pá 9.1.2026 12:54:01

        čolkař,zloch >> ... ti, co chytají ryby pravidelně a prošli nějakou akademii, nebo školením lovu na přívlač u českých,, jutuberů", mohou pak pokračovat v lovu i první 2 měsíce v novém roce.
        :-))

          Polčis - Profil | Pá 9.1.2026 12:49:20

          čolkař,zloch >> V Asii tohle datum značí zapnout pultový mrazák!

            čolkař,zloch - Profil | Pá 9.1.2026 12:47:23

            otoš >> nevím jak v Asii, u nás lov dravců končí 31.12. , sleduješ kalendář ?

              otoš - Profil | Pá 9.1.2026 12:37:45

              čolkař,zloch >> jak mrzne a sněží, tak to je top den na metrový céčka.

                kubas. - Profil | Pá 9.1.2026 12:34:37

                čolkař,zloch >> Tak to pak jo ;-).

                  čolkař,zloch - Profil | Pá 9.1.2026 12:32:17

                  kubas. >> já myslel zejména ty domestikované náplavy, i pár Moraváků co v Mordoru zůstali normální znám osobně 👍

                    kubas. - Profil | Pá 9.1.2026 12:28:32

                    čolkař,zloch >> Tím posledním slovem jsi to bohužel celý pohřbil :-).

                      čolkař,zloch - Profil | Pá 9.1.2026 12:26:54

                      otoš >> k nám nejezdi- ryb poskrovnu a Labe zamrzá, ale Vltava v okolí Práglu je hodně zarybněná,nezamrzá a lidé jsou tam vstřícní 😉

                        u x a - Profil | Pá 9.1.2026 10:38:01

                        otoš >> co je to azbuka to se jí?

                          otoš - Profil | Pá 9.1.2026 10:21:33

                          u x a >> já neumím azbuku jak ty

                            u x a - Profil | Pá 9.1.2026 10:15:15

                            siluri >> nechápu proč sem otoš píše o politice,admin by měl poslední příspěvky smaza dělá to tu zle

                              siluri - Profil | Pá 9.1.2026 10:10:03

                              u x a >> na rybarstve (ked uz sme na rybarskom webe) je pekne, ze v zivote clovek moze byt akokolvek mudry/tupy/politicky/nabozensky/sexualne uplne "mimo", ale to neovplyvnuje jeho RYBARSKE "schopnosti nazory a prehlad". Ostatne je zbytocne tu riesit, to sa riesi medzi svojimi, v realnom zivote..

                                u x a - Profil | Pá 9.1.2026 9:59:08

                                otoš >> proč čteš Hovinky.cz?měl jsem tě za rozumného chlapa:-( ještě mi řekni že jsi volil Bartoše a Pávka..

                                  Bulda 64 - Profil | Pá 9.1.2026 9:57:44

                                  otoš >> tak koukat na ty bulvární příspěvky, což jsou skoro všechny, mohl bys podlehnout depresím...
                                  Třeba se dozvíš, že katastrofa, venku kalamita a odklízíš ze dvora 5 cm nového sněhu.. 🙈

                                    rybobuch - Profil | Pá 9.1.2026 9:50:18

                                    otoš >> A proč čteš takový odporný web?

                                      otoš - Profil | Pá 9.1.2026 9:24:51

                                      Já se normálně picnu...otevřu notebook , dám stránku Novinek.cz a vyskočí na mě titulek:
                                      V objetí s Macronem byl Babiš šťastný. Okamura mluví jako Kreml a Turek bere kyslík
                                      Jako ministrem životního prostředí v ČR má být pan Turek...
                                      Já mám pocit, že ty ryby v Dyji již nikdy nebudou. Dyť bez kyslíku to fakt nejde...Odjíždím z rodinou někam k řece Labe...
                                      :-))

                                        u x a - Profil | Pá 9.1.2026 8:39:37

                                        otoš >> navijáků je škoda ale ty pruty s těma bych se u vody styděl aby mi někdo viděl jak s nima chytám..

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda