Přívlač a dravci

Notoš - Profil | Pá 9.1.2026 8:22:38

u x a >> už je nemám...včera večer jsem všechny věci na přívlač naházel do řeky...tím jsem zvýšil její nulovou hodnotu na půl mega...

    Nu x a - Profil | Pá 9.1.2026 8:11:57

    otoš >> co jsem koukal na ty tvoje ošklivý vláčecí pruty tak k Dyjí ideální..

      Nkubas. - Profil | Pá 9.1.2026 8:11:32

      otoš >> V době devonu :-))))).

        Notoš - Profil | Pá 9.1.2026 8:08:45

        poldeci >> Pičuješ ale jsi šťastný, že máš kam chodit na ryby. Řeka Dyje je totálně v prdeli. Teď jsem koukal z okna jak hejno 200 kormoránů umírajících hladem po dlouhé pouti ze severu sedlo na hladinu řeky a nemají co žrát. Vydry se přidaly k bobrům a ze zoufalství ohlodávají kmeny pěti stromů co zbyli po zdejších bobrech. Nutrie se odstěhovaly do lesů, kde konkurují u krmelců srnkám a divočákům. Je suprovní mít pod barákem řeku, ve které žijí jen bakterie a sinice. Teď nastala možnost studovat vývoj života jak v době devonu...
        :-))

          Npoldeci - Profil | Čt 8.1.2026 22:30:28

          Milo 5 >> ty sa máš
          Ja 26rokov stojím na chodbe alebo častejšie na ulici aby som po troch hodinách dostal pojebané známky a kadejaké knižocky,niekedy aj kalendaˇrik aby som nezabudol,že je 21 storočie

            NMilo 5 - Profil | Čt 8.1.2026 21:33:49

            K nizsie uvedenym povolenkam na SK...Eshop na povolenky uz v podstate existuje...teraz od noveho roku... Predtym som si povolenku objednal a zaplatil mobilom,kurier mi ju gratis doniesol az do huby...neviem co by som este chcel viac...za 27 rokov PIF,mozno ten kurier bude v cene povolenky chodit s tebou aj na ryby...jasne,ze nic v zlom

              NBigFlies - Profil | Čt 8.1.2026 13:50:35

              u x a >> lenže ja som zvažoval jeden model, ktorý už aktuálne nerobia. Potom som si povedal, že keby to náhodou zlomím, tak sa môžem ísť rovno pásť, tak som radšej douvažoval :-)

                Nu x a - Profil | Čt 8.1.2026 13:43:09

                BigFlies >> sage se kupuje v Německu přes Hanáka..

                  NBigFlies - Profil | Čt 8.1.2026 12:58:20

                  Řízek 5,125 >> tak to ten Donaldes riadne posral. Zvažoval som si kúpiť jeden Sage, ale rovno som sa na to radšej vysral :-)

                    Nyarda_1 - Profil | St 7.1.2026 18:37:13

                    Řízek 5,125 >> Heh, pardon, chyba v Matrixu, myslel jsem osobu :-)

                      NFilla - Profil | St 7.1.2026 18:29:42

                      výbornej..

                        NŘízek 5,125 - Profil | St 7.1.2026 17:58:09

                        yarda_1 >> tam jde o to, že posíláš spojku, aby podle ní přesně vyrobili daný díl, aby to pasovalo i na dil (y) další.

                          Nyarda_1 - Profil | St 7.1.2026 14:01:32

                          Řízek 5,125 >> Já to obvykle řeším, že to pošlu příbuzným a oni mívají cesty sem, tak nějak podobně. Anebo se případnou úplatu spojka najde tady, třeba v sekci Burza?

                            NŘízek 5,125 - Profil | St 7.1.2026 8:59:53

                            milanpindryc >> jo, s tím se počítá.
                            btw- já si to přesně nepamatuju, posledních pět let se mi nějak slilo v jedno:-)

                              NŘízek 5,125 - Profil | St 7.1.2026 8:54:06

                              yarda_1 >> je potřeba dostat spojku tam:-)

                                Nyarda_1 - Profil | St 7.1.2026 8:29:41

                                Řízek 5,125 >> A někoho, kdo by ti to přivezl z USA nemáš?

                                  Nmilanpindryc - Profil | Út 6.1.2026 23:20:53

                                  Řízek 5,125 >> i pozdeji. Ale postovny je balik a clo a dph taky.

                                  Bdw nemate nekdo spodni dil na EC90HF2, i spin verze by byla ok klidne rozumne zlomenej.

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Út 6.1.2026 22:12:08

                                    poldeci >> neřeším teď st.croix. , to bude tak ve čtvrtek...:-)

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Út 6.1.2026 22:08:12

                                      poldeci >> ty si ich kolko oplakal?:))

                                        Npoldeci - Profil | Út 6.1.2026 21:56:10

                                        Řízek 5,125 >> tak mne je to jedno ale neskúsiš nevieš

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda