Přívlač a dravci

NŘízek 5,125 - Profil | Út 6.1.2026 21:53:29

poldeci >> a to bylo kdy?:-), v roce 2018/19 to fakt takhle fungovalo.
Btw-to není jen st.croix, to je i sage, Thomas,Scott a další...

    Ndoktor multiplikator - Profil | Út 6.1.2026 21:51:39

    Řízek 5,125 >> to je krasa, 6000 za diel

      Npoldeci - Profil | Út 6.1.2026 21:48:26

      Řízek 5,125 >> nič neposielaj,jzlomený legend mi /jeden z mnohých😁/ poslali horný diel iba na základe emailu
      Napís,trocha si v texte poplač a je to ….držím palce!

      Oprava,bol to komplet blank čo poslali

        NŘízek 5,125 - Profil | Út 6.1.2026 21:46:59

        doktor multiplikator >> ještě že ti nikdo nerozumí:-)

          Ndoktor multiplikator - Profil | Út 6.1.2026 21:44:02

          poldeci >> to bude tazke, pise litanie kade tade prokrastinuje a potom mu secko trva ako lacnemu sranie, a pri tom je to len pojebany time management

            NŘízek 5,125 - Profil | Út 6.1.2026 21:42:06

            poldeci >> prostě máš zlomenej prut made in USA, s nějakou formou záruky, a chceš poslat kus prutu , případně celý prut do USA, aby ti mohli v rámci jejich programu udělat nový díl, případně dát nový prut, jenže díky Trumpovu chytrýmu celnímu režimu to nelze. Resp nelze přes Českou poštu.Lze přes FedEx, UPS, DHL, ale cena 50 g obálky se spojkou vychází asi na 3500 CZK, jako individuální balík. Přes nějakou zprostředkovatelskou společnost, co má se spedicí- smlouvu a zasílá toho jako víc - cca 900 CZK.

              Npoldeci - Profil | Út 6.1.2026 21:24:28

              Řízek 5,125 >> do dvoch troch viet sa to nedá zhrnúť?
              …ale zas nemusím vedieť všetko

                NŘízek 5,125 - Profil | Út 6.1.2026 17:01:06

                Btw - důkladně zvazujte nákupy v USA, zejména kvůli uplatnění záruky. V současné době k zasílání dílů k reklamaci nelze použít českou poštu, a spediční firmy jsou docela drahé.
                Případně zkusit domluvit přijetí dílů k reklamaci jako dar fyzické osobě z dané firmy.... zkušenost zatím nemám.

                Spojené státy americké - zrušení bezcelního režimu "de minimis"
                Podle nového exekutivního příkazu prezidenta USA dochází s účinností od 29. srpna 2025 ke zrušení platnosti bezcelního režimu „de minimis“ pro veškeré poštovní zásilky s hodnotou od nuly do 800 USD dovážené do USA.
                Zásadní otázky a postupy, zejména v oblasti výběru celních poplatků, specifikace shromažďovaných údajů a způsobu spolupráce s americkými celními orgány dosud nebyly ze strany relevantních orgánů USA jednoznačně vymezeny. Dílčí technické podrobnosti byly zveřejněny až 15. srpna, čímž byl ponechán mimořádně omezený časový prostor jak pro přípravu technického přenosu dat americké straně, tak pro nastavení výběru cla, které nově musí být uhrazeno před vstupem zásilky do USA. Z tohoto důvodu není v tuto chvíli možné zajistit shodu s požadavky exekutivního příkazu.
                Pro zákazníky České pošty to znamená, že od 22. srpna 2025 až do odvolání dochází k pozastavení příjmu zásilek do USA obsahujících zboží bez ohledu na jeho hodnotu. Nadále bude možné do USA posílat zásilky obsahující výhradně písemná sdělení, anebo dokumenty a mezi fyzickými osobami zásilky obsahující dary do maximální hodnoty 100 USD. I tyto zásilky však budou vyžadovat řádné vyplnění poštovního celního prohlášení s důrazem na správný a úplný popis obsahu a skutečnou hodnotu v měně země určení, tedy v USD. I přes správné a úplné vyplnění celního prohlášení může docházet k prodloužení celního řízení na vstupu do USA, což znamená delší dodací lhůty.
                Důvodem, proč k omezení příjmu zásilek dochází týden před účinností exekutivního příkazu, je skutečnost, že v momentě vstupu zboží na území USA již musí být toto zboží procleno a vyměřená částka uhrazena. Česká pošta nemůže garantovat dodání zásilky na území USA, pokud bude na České poště podána po 22. srpnu. Na dobu přepravy zásilky po její expedici z Česka nemá Česká pošta vliv.
                Prosíme proto všechny podavatele o důkladné a správné vyplňování celní prohlášky se všemi patřičnými údaji, aby došlo k řádnému celnímu odbavení a zásilka mohla být doručena zahraničnímu příjemci co možná nejdříve. Podrobný popis naleznete v článku Jak poslat zásilku do zahraničí nebo můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle 210 123 456.
                O dalším vývoji k odesílání zásilek s obsahem zboží do USA s ohledem na očekávané upřesňující informace ze strany americké CBP (US Customs and Border Protection = Vládní agentura, Celní a pohraniční stráž USA) a Světové poštovní unie vás budeme informovat.

                Výše uvedené informace se týkají i dalších území pod správou Spojených států amerických (např. Portoriko).

                  Nu x a - Profil | Út 6.1.2026 11:54:56

                  kaprus >> proto teda Drábová nevláčela..

                    Nkaprus - Profil | Út 6.1.2026 11:21:21

                    u x a >> Musíš ještě počkat. Přívlač nejni kvantová mechanika.

                      Nu x a - Profil | Út 6.1.2026 10:07:17

                      kubas. >> takže nic nového pod sluncem, já to říkám pořád všechno dobré je už vymyšlené..

                        Nkubas. - Profil | Út 6.1.2026 10:05:23

                        u x a >> Stále bílý twister vládne všemu...

                          Nu x a - Profil | Út 6.1.2026 10:04:44

                          Nějaké horké novinky v přivlači v novém roce? Asi ne:-(

                            Nu x a - Profil | Čt 1.1.2026 14:09:58

                            milanpindryc >> asi jo ,ale jsou to reely pro st.croix

                              Nmilanpindryc - Profil | Čt 1.1.2026 13:54:00

                              u x a >> cina?

                                Nu x a - Profil | Út 30.12.2025 21:19:05

                                Bekoza >> to tady nikdo nezná

                                  NBekoza - Profil | Út 30.12.2025 20:30:15

                                  Nemáte někdo zkušenost s navijáky v odkazu níže? Díky

                                  https://seviinreels.com/collections/spinning/products/gw-spinning

                                    Nyarda_1 - Profil | Po 29.12.2025 21:46:31

                                    candát 820 >> SZ, jeden do 56 g a druhá do 80 g

                                      Ncandát 820 - Profil | Po 29.12.2025 18:33:39

                                      Ahoj chlapi. Nebude se nekdo zbavovat prutu na vertikal do 190 cm? Vrhacka tak do 80G diky.

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 28.12.2025 23:12:11

                                        P!F >> kua vlastne im zavidis ze si ich nevolil

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda