Přívlač a dravci

P!F - Profil | Ne 28.12.2025 21:47:01

Řízek 5,125 >> busy man of family 😁

    P!F - Profil | Ne 28.12.2025 21:46:23

    fruitik >> v rámci ficovlády idú všetky štátne zákazky cez 500 eur "našim" ľuďom" a cez to vlak nejde... a fakt musia, inak budú vymenený. Žiadna propaganda, realita už 20 rokov. Samozrejme sa z toho odráta "mierny" poplatok 25 až 40% do vačku konkrétnemu vďačnému funkcionárovi atď... Ale furt je tá slovač dostatočne jebnutá tých zlodejov voliť.
    Talianska mafia sem bude chodiť zachvíľu na školenia, nevadí, aspoň máme dve pohlavia v ústave a absolútnu imunitu pre všetky smerácke svine čo im hrozila basa.

      Řízek 5,125 - Profil | Ne 28.12.2025 21:44:41

      milanpindryc >> je to můj vysněný super prut za minimální cenu:-)
      Ale jako fakt přiznávám, že je klidně možný, že moje představa je dost naivní, já si ho nejdřív osaham.
      Btw-už sem našel asi pět krabic od scv blanku, i s etiketama, akorát v tom není ten můj :-)
      Ale měl bych někde mít účet a štítek z obalu, ale neměl sem zatím čas prohledat dalších pět krabic...:-)

        doktor multiplikator - Profil | Ne 28.12.2025 21:31:50

        poldeci >> osratym navrch, co ti poviem. tam kde inteligencia ma v piči, lebo jej je este dobre nikdy pokrok nenastane. tii co su schopni odidu, ostatni budu varit lekvar a starina skrypat zubami na plesnive nemocnice

          fruitik - Profil | Ne 28.12.2025 21:04:18

          P!F >> v BB som kupil povolenku cez net a poslali mi ju. Mam aj info od chalanov, chceli pomoct srz ale poslali ich do … lebo musia dat zarobit svojim. Potom to tu tak vyzera

            milanpindryc - Profil | Ne 28.12.2025 21:01:02

            Řízek 5,125 >> co te vede jit do low endu?
            Ma to maly ocka, je to tezky na spicku a rychlost dohani tuhosti. Jakoze za ty penize je to dobry, kdysi sem ~260/28 doporucoval kamaradovi.

              Koumak - Profil | Ne 28.12.2025 19:44:57

              otoš >> To jo. Sociální sítě jsou ho plné.

                poldeci - Profil | Ne 28.12.2025 19:05:09

                P!F >> niesom ajťák ale mňa na tom najviac zarazilo ,že musím vyplniť akesi tlačivo kde im poskytnem rodné číslo a oni budú rok (?) špekulovať čo s tým
                Zas nejaký amatérizmus ala apka od socialnej poistovni

                  P!F - Profil | Ne 28.12.2025 18:50:04

                  poldeci >> pánko vravel, že raz sa to bude dať aj poštou poslať, ale nie hneď. Ale ono to zatiaľ nefunguje, dajme tomu tak 27 rokov a bude oslava ako po blbom višňovom.

                    poldeci - Profil | Ne 28.12.2025 16:09:50

                    doktor multiplikator >> tak som sa dozvedel , že srz zavádza elektronizáciu/samozrejme na slovenský sposob/
                    Vraj vznikne eshop kde si mozem kúpiť povolenku a následne si ju mám ísť vyzdvihnúť na určené miesto 🤣…. Posledný nech zhasne v tejto krajine!

                      doktor multiplikator - Profil | Ne 28.12.2025 15:53:40

                      Řízek 5,125 >> jasne slubotechna

                        doktor multiplikator - Profil | Ne 28.12.2025 15:53:04

                        poldeci >> ne kingeri

                          Řízek 5,125 - Profil | Ne 28.12.2025 15:23:41

                          A pak se diví, že ta předělávka trvala tak dlouho:-)

                            poldeci - Profil | Ne 28.12.2025 15:11:39

                            doktor multiplikator >> uzsi mude je niečo ako mawashi geri?

                              doktor multiplikator - Profil | Ne 28.12.2025 14:59:52

                              P!F >> uzsi mude problem v primaci bo mne google funguje ponevac nybrz jelikos uz som to sem daval šukajte

                                Řízek 5,125 - Profil | Ne 28.12.2025 13:34:58

                                P!F >> jsem rád, ze v tom nejsem sám, když ani Maďar Madarovi nerozumí.
                                :-))

                                  yarda_1 - Profil | Ne 28.12.2025 13:20:39

                                  P!F >> Sábalo by měl být tarpon španělsky. A to doktorovi hodně často taky nerozumím.

                                    P!F - Profil | Ne 28.12.2025 13:16:48

                                    čolkař,zloch >> ba až v perdéli, pane hrábě 😆
                                    To by som prekladať nechcel.

                                      P!F - Profil | Ne 28.12.2025 13:16:04

                                      otoš >> neboj, on to pri prvej vychádzke skráti na mieru 👍

                                        čolkař,zloch - Profil | Ne 28.12.2025 13:14:26

                                        P!F >> no a my, Čehůni na rozdíl od vás Asiatů jsme úplně v loji...

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda