- Úvod
- Pokec
Přívlač a dravci
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 44x v ignorovaných.
NKoumak - Profil | So 27.12.2025 10:14:13
Mám dotaz, byl někdo na dravcích na Perchzille, nebo v Holandsku ze břehu, případně nějaká jiná destinace? Zajimaly by mě zkušenosti a cena takového výletu. Rád bych příští rok někam vyjel, ale nemám s ničím zkušenosti, tak zjišťuji možnosti co a jak. Co jsem zaslechl, tak Švédsko nevychází moc draho a popravdě bych se tam rád podíval, ale na ten příští rok bych to viděl spíš na něco "měnšího" např tu Perchzillu nebo zkusit to chytání v Holandsku ze břehu.
Děkuji moc za informace
Štěpán
Ndoktor multiplikator - Profil | St 24.12.2025 23:48:51
NŘízek 5,125 - Profil | St 24.12.2025 21:25:42
NP!F - Profil | St 24.12.2025 20:17:32
Nmaximotak - Profil | Út 23.12.2025 21:48:59
Nmaximotak - Profil | Út 23.12.2025 21:26:02
ja nedavno sel pokrtit novy ML Mikado Black Crystal (do 18 g), jigovka nabrala zrejme sumika za konec nektery ploutve, vypadalo to na vazku, ale s pletenkou 0,15kou (navijak s 0,12kou, kterou bych normalne pouzil, jsem s sebou zrovna nemel) - no, kdyz jsem to chtel vyrvat nebo zrusit hacek, ryba se dala do pohybu, nejdriv spatnym smerem, :) ale postupne si uz tak jako dala rict, i kdyz nebyla vubec mala (rozhodne zadnej jedlon) - a pak neco povolilo...
na hacku byl kousicek ploutve, slizky, flekaty a tuhy - kdyz jsem ho chtel shodit, drzel prekvapive fest, i kdyz nebyl napichnutej okolo (jen zevnitr, ale stejne jsem ho nakonec odtrhnul peanem) :)
kdyz mne jeste bavilo chytat kapry na mouchu, mel jsem uz hacky, navazcovy mat. i uzly vychytany - i s mekkym prutem (midflex 905, tedy 9' #5 od Orvisu) bylo v drtive vetsine limitujicim prvkem misto, kam se v tlamce pichnul hacek - kdyz se nevyriznul, byla ryba az na prekvapive malo vyjimek moje...
NBekoza - Profil | Út 23.12.2025 21:14:22
Akorát jsem četl hodně zahraničních recenzí, kde si hodně lidí stěžovalo, že karbon SCII hodně lámou, zpravidla po pár prvních lovech a to horní třetina, takže špička...uvidíme.
Ale jinak nádherný prut, to musím uznat.
Npoldeci - Profil | Út 23.12.2025 20:54:39
Nosil som ho do talianska na sumce,extra pevný spodok
Kamoš má v 2oz podobný papek od sage,vytiahne to všetko od 1,4m taimenov po 2m sumce -vyskúšané ale na tú akciu si treba zvyknúť,sú to inshore palice a tak sa to správa trocha inak
S tým 3/4 ťa neprekvapí žiadna šťuka-to som si na 100 perc istý,skor bude problém možno zdolávaci pri tom tuhom spodku
Ale to sa dá vychytať
NBekoza - Profil | Út 23.12.2025 20:10:51
Nmilanpindryc - Profil | Út 23.12.2025 20:08:07
Nmilanpindryc - Profil | Út 23.12.2025 19:52:01
Nyarda_1 - Profil | Út 23.12.2025 19:36:44
NŘízek 5,125 - Profil | Út 23.12.2025 19:21:47
NTom - Tuk - Profil | Út 23.12.2025 19:19:49
Ani hovno... na každou ryby je třeba spešl prut!
A nedosti na tom - i na spešl rybu je třeba extra prut jakož i naviják.
A nedosti na tom - krom spešl prutu a navi je ještě nesmírně důležité vysledovat roční období, zabarvení vody, teplotu vody, směr větru, úhel slunečního záření atdatp. a podle toho zvolit náčiní!
Přesně proto jsou zde na MRKu neustále frekventovány otázky a následné košaté odpovědi ohledně prutů, navi, vlasců, šňůr a tak vůbec =)
NŘízek 5,125 - Profil | Út 23.12.2025 18:29:52
Chytat se dá se vším!
:-)
Nmaximotak - Profil | Út 23.12.2025 17:50:03
to si u nas clovek ani nedokaze predstavit...
Nyarda_1 - Profil | Út 23.12.2025 17:42:43
Nmaximotak - Profil | Út 23.12.2025 17:41:51
teda 15-20 g max... :)
Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda
Kde to žije - dravci
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73










