Přívlač a dravci

Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 28.12.2025 0:05:48

Řízek 5,125 >> kup si veci v japan a zmotni si vole ale seriovku lepsiu tam

    NŘízek 5,125 - Profil | So 27.12.2025 23:47:08

    Popik >> dobře.
    Děkuji.
    Zkusím okouknout u yardy, nebo budu mít aspoň důvod jít na for fishing:-)
    Jako o jiných prutech tak nějak vím, ale zrovna to mikado sem měl jako takovýho tajnyho favorita:-))

      NPopik - Profil | So 27.12.2025 23:36:01

      Řízek 5,125 >> podle me neucitis. 10g neni poradne citit ani na te 28g, kterou mam doma. Ten ma smysl od 15g vys a odhodi bez problemu 25g s 12kou gbump.
      Prut je to krasny s velkou silovou rezervou, dobre to z nej lita, ackoliv predni ocka jsou prtava. Poohlednul bych se osobne jinde.

        NŘízek 5,125 - Profil | So 27.12.2025 23:26:10

        yarda_1 >> jj, v podstatě sme blízko, tak já to nějak naplanuju. Času je zatím dost:-)

          Nyarda_1 - Profil | So 27.12.2025 23:11:18

          Řízek 5,125 >> Na něco takového jsem s ním posledně i chytal. Na větší divočinu mám Sportex do 65 g stejnou délku. Jestli si někde kolem dvou největších řek, můžu ho hodit do auta, že by ses mrkl.

            NŘízek 5,125 - Profil | So 27.12.2025 23:05:00

            oreno >> jinak 26O cm- trochu obava jestli to není pro mě krátký, sem léta zvyklý na 29O -300 cm.
            Ale to je možná jen o zvyku.

              NŘízek 5,125 - Profil | So 27.12.2025 23:03:37

              yarda_1 >>i řeku chytám, ale ta je spíše mělčí:-)
              Takže 10g +12 cm ok?
              Okoun cilovka není:-)

                NŘízek 5,125 - Profil | So 27.12.2025 23:01:20

                oreno >> ok, díky.

                  Nyarda_1 - Profil | So 27.12.2025 23:01:02

                  Řízek 5,125 >> Čau, ten zrovna náhodou mám. Je to takové ráhno na řeku spíš, ale 10 g + 12 cm na tom cítíš, jemnou špičku teda jako moc ne, ale není to UL na 15 cm okouny pro youtubery ;-)

                    Noreno - Profil | So 27.12.2025 22:57:05

                    Řízek 5,125 >> ten moj 260/28 zvládol v Dunaji(v menej prúdnej partii)5 palcový ripper Dragon Chucky na 15g hlave v poho ...
                    ... a s menšimi gumamy som mu naložil neraz i jigy +- 20g

                      NŘízek 5,125 - Profil | So 27.12.2025 22:45:36

                      oreno >> ok, díky,
                      Maximálku vidím na 15 g a guma pět palců.
                      Jinak hlavičky 5-12g, občas 15, gumy 4-5 palců.
                      Cilovka jedlý candát, ale taky se může přimotat sumec metr až skoro dva..:-)

                        Noreno - Profil | So 27.12.2025 22:40:47

                        Řízek 5,125 >> Ani som ho nedržal v ruke ale na tych 10g hlavička a 12cm si trúfam povedať že je vhodnejší model 260/28g. Ten mám doma a chválim si ho 😎
                        Svojho času, keď sa tu na MRKu Kamisori viac pretriasalo, sa viaceri o 270/35 vyjadrili, že je to už festovný utahovák ... a niektorí, ze až ráhno

                          NŘízek 5,125 - Profil | So 27.12.2025 22:31:32

                          poldeci >> dobře, na deseti metrech hloubky:-)
                          Zajímá mi, jestli ho tu někdo reálně má.

                            Npoldeci - Profil | So 27.12.2025 22:24:43

                            Řízek 5,125 >> takú nástrahu musíš cítiť na starom lamináte lipno

                              NŘízek 5,125 - Profil | So 27.12.2025 22:07:24

                              Máte někdo zkušenost s Mikado kamisori zander spin 9 Ft, do 35g?
                              Zajímá mi, jestli to má plus mínus jemnou špičku a je na tom cítit 10 g hlavička s 12 cm gumou...
                              Ano, je to můj virtuálně velmi oblíbený prut, ale nic o něm nevím:-))

                                Notoš - Profil | So 27.12.2025 21:09:55

                                Koumak >> twl, ten Teo je asi pán Bůh...je všude kam se jen podíváš.

                                  Nyarda_1 - Profil | So 27.12.2025 11:40:42

                                  Koumak >> Na Perchzille jsem byl, písni mi SZ, co přesně bys potřeboval vědět.

                                    Nlampa - Profil | So 27.12.2025 11:03:21

                                    Vše nej do roku 26 přeji.

                                      NKoumak - Profil | So 27.12.2025 10:54:59

                                      u x a >> Vím, že Teo dělá průvodce v Holandsku na lodi, ale když jsem si s ním psal a zjistil cenu, tak bych musel rozprodat půlku sousedů na orgány, abych si ho mohl dovolit. :D

                                        Nu x a - Profil | So 27.12.2025 10:41:14

                                        Koumak >> kontaktuj Teo Daška ten byl všude i tam,ale nebude rada asi zadarmo

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda