Přívlač a dravci

Iza - Profil | St 17.12.2025 15:46:49

Mysho22 >> zapomněl si na jedno nesmrtelné téma😂
Sh vs. D

    Mysho22 - Profil | St 17.12.2025 7:12:25

    čolkař,zloch >> to sa bude rozoberať Catana , palčaky , šnúra vs silon a jak to jazdí na Štíte :D

      poldeci - Profil | Út 16.12.2025 22:42:09

      P!F >> ale ja myslím slovenskeho kapríka…..ak chytím tak sa pochválim

        P!F - Profil | Út 16.12.2025 22:30:22

        poldeci >> eéee.... nemám. Máme plný kompost a máme radi naše mačky. To fakt radšej vyprážanú brokolicu, fuj .

          poldeci - Profil | Út 16.12.2025 22:27:25

          P!F >> a vianočného kapra už máš?ja idem zajtra tak snáď sa zadarí aby som sa pochválil řizkovi

            P!F - Profil | Út 16.12.2025 22:24:15

            poldeci >> v kopanej som lieňa chytil, jedna z prvých rýb v živote, niečo na tom bude...

              poldeci - Profil | Út 16.12.2025 22:22:09

              P!F >> iba v tých kopaných,máš smolu

                P!F - Profil | Út 16.12.2025 21:58:10

                poldeci >> 2ojmetrové? Pri tej 50mm trubke to inak moc nemá zmysel...

                  čolkař,zloch - Profil | Út 16.12.2025 19:50:32

                  Mysho22 >> a to zima ještě pořádně nezačala, co se tady bude dít v únoru ????

                    Mysho22 - Profil | Út 16.12.2025 6:45:21

                    Klobasa1 >> prosím ta pošli mi číslo na tvojho dealera vyzerá to na kurňa dobrý matroš :D

                      poldeci - Profil | Po 15.12.2025 22:30:35

                      P!F >> v studniach sú len liene, odmalička to počúvam

                        čolkař,zloch - Profil | Po 15.12.2025 22:26:19

                        Klobasa1 >> ty jsi stejnej bajkař jako otoš, příbuzenstvo ?

                          P!F - Profil | Po 15.12.2025 22:01:02

                          Klobasa1 >> ďakujem za predanie skúseností, chystám vidle, brokovnicu, kýble a kupujem pultový maraziak. V tej moje studni už dlho nikto nelovil, budú dvojmetrofky, minimálne.

                            u x a - Profil | Po 15.12.2025 17:23:31

                            MB-BM >> konečně pořádná reklama na boleléz bez podložek atd..

                              Klobasa1 - Profil | Po 15.12.2025 15:24:08

                              P!F >> Není, zubáč ve studni nepřežije ani týden.. Do starých studní chodím zásadně na úhoře s rousnicí. Začínám tak, že je dlouhým bidlem odlepím od stěn ve studni a potom postaru klikou naberu do vědra jako bych tahal vodu. Pokud metoda selže, nahodím žížaly dolů a čekám někdy i dlouhé roky. Jsou tam povětšinou stočení jako skruže na dvou spodních patrech. Když jich je víc, tak ty svině co umí šplhat zdrhnou, ale líp se pak chytaj venku když táhnou za hrachem. Se stejným bidlem běhám za nimi po poli a tluču je do hlavy. Často si zemědělci i myslivci myslí, že jsem šílenec a ničím jim jejich úrodu..Nejednou jsem schytal pár broků a dvakrát do holeně a třikrát do kyčle z kulovnice..Policie mi nikdy nevěří, když tvrdím že rybařím, těžce se to vysvětluje..

                                siluri - Profil | Po 15.12.2025 7:33:53

                                yarda_1 >> spravne, sak nakonec aj ten zubac tam bude vo vertikalnej polohe - teda ked ma byt slusny

                                  yarda_1 - Profil | Ne 14.12.2025 22:13:08

                                  P!F >> Ale asi jedině na vertikálku ;-)

                                    P!F - Profil | Ne 14.12.2025 20:53:57

                                    otoš >> mám narážanú studňu, takže sa tam dostanem iba s mikromrdkami. Je napriek tomu šanca na slušnejšieho zubáča?

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda