Přívlač a dravci

Nebselektro - Profil | So 13.12.2025 15:43:53

Rybkin >> Jestli myslíš otočit tu čeburašku tak to nejde ta větší část ( kulatá ) jde pouze k očku háčku ta menší jakoby špičatá směřuje vždy směrem ven z čeburašky protože se na ní ta čeburaška nasazuje a připíná se k ní karabinka s fluorem nebo s lankem

    NRybkin - Profil | So 13.12.2025 15:40:26

    ebselektro >> Hele ono to možná klame. Ta drážka u ceburasek co mám není úplně ve středu té jakoby kuličky a drátek má ještě oblouček což tvůj asi nemá právě aby to dopadalo na dno furt stejně tak jak potrebuju

      NRybkin - Profil | So 13.12.2025 15:37:17

      ebselektro >> Háček máš jinej to je ale jedno.i z téhle fotky mi přijde že je obráceně

        Nebselektro - Profil | So 13.12.2025 15:37:08

        Rybkin >> U toho se nic otočit nedá má to pouze jednu možnost použití

          Nebselektro - Profil | So 13.12.2025 15:35:30

          Rybkin >> Ahoj ale já mam úplně jiný háček.Psal jsem, že jsem amatér 😂😂

            NRybkin - Profil | So 13.12.2025 15:26:02

            ebselektro >> Ale mělo by to být takhle

              NRybkin - Profil | So 13.12.2025 15:25:43

              ebselektro >> mě teda takhle z fotky taky přijde že to máš obráceně jak píše Řízek
              Takhle

                Nebselektro - Profil | So 13.12.2025 14:48:58

                poldeci >> Dík 👍

                  Npoldeci - Profil | So 13.12.2025 14:42:39

                  ebselektro >> chytaj hlavne tak ako to vyhovuje tebe

                    Nebselektro - Profil | So 13.12.2025 14:41:55

                    Řízek 5,125 >> Ahoj a dík ale to se nijak otočit nedá.Taky jsem nad tím spekuloval ,ale jde to tam jenom jak je na fotce

                      Nebselektro - Profil | So 13.12.2025 14:39:19

                      poldeci >> Děkuji já to viděl obráceně.Mám právě problém jigovku hezky napíchnout,tak jsem si vymyslel ty čeburašky a háčky do gum si připravím v klidu doma jiný důvod použití nemám 🙈🙈🙈🙈

                        Npoldeci - Profil | So 13.12.2025 14:22:49

                        ebselektro >> hrot háčika trči z nástrahy a tak je úplne jedno ako sa samotná nástraha pretáča,ak to ryba poctivo zobere tak sa určite pichne-ja by som toto vobec neriešil aj keď na čeburašky nechytám
                        Ak niečo naviažem tak už nešpekulujem s menením váhy jigu/špekulujem fakt minimálne,povedzme na mieste kde to ešte nepoznám ale po pár hodoch mám jasno/
                        Za mňa je čeburaška zbytočne komplikovaný systém jigového háčika

                          NŘízek 5,125 - Profil | So 13.12.2025 14:22:45

                          ebselektro >> otočil bych tu ceburasku.
                          Tvl, ale neumím popsat jak:-), asi je to otočení o 180 stupňů.

                            Nebselektro - Profil | So 13.12.2025 14:11:55

                            Ahoj jdu si pro radu.Rozhodl jsem se abych mohl rychle měnit váhu hlavičky při chytání na gumu a vlastně i samotné nástrahy a netahala tunu olova použít čeburašku kde mě stačí tři velikosti a měnit pak rychle jen gumy ve kterých mám už jen háček popřípadě velikost čeburašky.Jen pro vysvětlení.A teď dotaz.Zjistlil jsem že když použiju tuhle metodu guma se vždycký obrátí háčkem směrem dolů.Předem upozorňuji že se ptá naprostý amatér.Přikládám fotku mého výmyslu jestli tam něco dělám špatně nebo to takhle nikdy nemůže fungovat ? Děkuji za případné odpovědi

                              NShu-lin - Profil | Út 9.12.2025 6:20:44

                              M!ld@ >> mám 2500 na prutu 5-16g, ta 3000 by měla být na prut kolem 30g v pohodě.

                                Nu x a - Profil | Po 8.12.2025 21:38:25

                                otoš >> už se ti to blíží https://www.youtube.com/watch?v=pLKJgqzB0mA

                                  Nu x a - Profil | Po 8.12.2025 16:27:26

                                  Rastislaf >> přesně, spojení dvou catan je úplně ideální

                                    NRastislaf - Profil | Po 8.12.2025 16:16:36

                                    u x a >> V tom případě to ale musí být kompletní Catana set, prut i naviják. Prznit catana hůl nějakým jiným navijákem nedává smysl a nic na to pak nechytí.

                                      Nu x a - Profil | Po 8.12.2025 16:01:15

                                      Rastislaf >> začíná určitě s catanou za to dám ruku do ohně

                                        NRastislaf - Profil | Po 8.12.2025 15:56:51

                                        M!ld@ >> Na nějaký ultralight prut by to bylo velké, na štiko sumčí vykošťovák zase malé. Takhle od boku bych střelil, že na hůlku kolem 2,4m a gramáži 30-40g to sedne jak frdel na hrnec. Když nevíme na jaký prut to chceš dát, tak je to střelba od pasu.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda