Přívlač a dravci

otoš - Profil | Po 8.12.2025 15:53:27

M!ld@ >> ten tvůj dotaz ohledně navijáku dokáže rozlousknout jediný člověk a tím je Pedro1 v přívlačové poradně...
Zeptej se ho, ochotně rád poradí i pomůže...Díky Pedrovi1 jsem se konečně stal vláčkařem druhé kategorie a teď díky sbírce , kterou udělal pro mě borec s nickem uxa , mám možnost stát se po absolvování kurzu přívlače s Teo Daškem konečně vláčkařem první kategorie.

    siluri - Profil | Po 8.12.2025 15:50:21

    M!ld@ >> a to zas ja si myslim ze ako kaprarovi sa ti s tym bude na hovno tocit, je to malicke. Standardna velkost na take to domace zuvanie (duplom na stuku) by bola 4000ka, ale ked pozeras na vyhodnu kupu a 4x do roka, tak to odtocis v pohode aj hentym. Kup, skus, prinajhorsom lahko predas so stratou 200 CZK a kupis ine lacne vyhovujucejsie

      čolkař,zloch - Profil | Po 8.12.2025 15:47:38

      M!ld@ >> ideální jít s prutem na který patří do prodejny a zkusit

        M!ld@ - Profil | Po 8.12.2025 15:18:40

        Bulda 64 >> právě :) (no nechtěl jsem kvůli tomu zakládat otázku)

          M!ld@ - Profil | Po 8.12.2025 15:13:57

          maximotak >> samozřejmě že to byl nesrovnatelný příklad. Právě, musel bych mít další káru na normální ježdění, a proto nechci koupit navi například nevhodné velikosti a mít ho na poličce. Pochopte, já ani nevím (když ho nemám v ruce) jestli není moc malý, nebo naopak velký třeba už na feeder (stále se bavím o navi :) )

            M!ld@ - Profil | Po 8.12.2025 15:11:02

            Shu-lin >> mockrát děkuji za info (předpokládám že i velikost je tedy vhodná, tím jak vláčku neznám, tak bych správnou velikost možná odhadl když bych ho viděl naživo, ale jen napsaná velikost 3000 mě moc neřekne :)

              maximotak - Profil | Po 8.12.2025 14:56:27

              M!ld@ >> tak to s tim Ferrari by byl fakt hloupej napad - pak bys musel mit jeste dalsi nemovitost na prodej, abys mel na servis, spotrebak...
              a dalsi karu na normalni jezdeni - s temi navijasky a dalsim ryb. nacinim je to precejen jednodussi - a to nesrovnatelne :)

                Shu-lin - Profil | Po 8.12.2025 14:55:50

                M!ld@ >> mám ho na vláčku druhým rokem a v pohodě funguje.

                  Bulda 64 - Profil | Po 8.12.2025 14:38:38

                  M!ld@ >>
                  Je třeba to vzít vážně, co ti tu kdo radí 🤔🤫😅

                    M!ld@ - Profil | Po 8.12.2025 13:37:33

                    otoš >> nechápu jak to myslíš. Vzhledem k tomu že přívlači vůbec nerozumím a budu ji v podstatě jen zkoušet, tak pokud bych se neradil, tak bych koupil naviják za pár stovek. Pokud zjistím že je potřeba větší kvalita tak si koupím větší kvalitu. A pokud mohu koupit Shimano za menší peníze, tak koupím za menší peníze (na podobném principu funguje třeba bazar, nehledě na to, kdo z nás si kupuje všechnou v topu, Ferrari je taky fajn věc, ale kdo prodá barák a koupí si ho. Tím chcí říct že dávám peníze do věci, které jsou pro mě prioritní.
                    A pokud bych si teda ten naviják měl koupit, tak bych rád věděl jestli je vhodné velikosti atd. Až se mě někdo zeptá na naviják na kapry, tak mu taky povím co má hledat.
                    Nevím, nevidím na tom nic špatného, že když nemám čas na kapry, tak proč nezkusit přívlač.

                      u x a - Profil | Po 8.12.2025 11:40:03

                      otoš >> klidně na M!ld@ udělám sbírku na nový naviják možná se vybere na stellu

                        otoš - Profil | Po 8.12.2025 11:34:47

                        M!ld@ >> jestli chodíš do práce a vyděláváš si poctivě, tak mi řekni, prosím tě, proč si ten naviják nekoupíš? Dyť můžeš chytit metrovýho candoše a to přeci stojí za to, no ne?

                          u x a - Profil | Po 8.12.2025 11:32:53

                          otoš >> plus věcné dary, zarovna dnes přišel DPD kyblík plný střevliček a 1000m vlasce Aso

                            M!ld@ - Profil | Po 8.12.2025 11:29:08

                            otoš >> nejsem proti :). Vzhledem k počtu docházek na přívlač (a současným prioritám) bych nekupoval relativně drahý naviják, ale pokud je to pěkná cena a pokud velikostně, převodovovým poměrem atd. vyhovuje, tak je možná škoda to nekoupit. Ale to já právě nevím.

                              otoš - Profil | Po 8.12.2025 11:25:36

                              u x a >> koukám, že mě bude chybět ještě 12 korun, abych se mohl i vrátit....
                              PS.: Panečku! 108 tis. korun jsem ještě pohromadě nikdy neviděl...

                                u x a - Profil | Po 8.12.2025 11:20:59

                                otoš >> vybralo se dost asi 108tis sle nejde to vybrat nějaké proběmy s účtem budu samozřejmě průběžně informovat..

                                  poldeci - Profil | Po 8.12.2025 11:18:35

                                  doktor multiplikator >> 4xdo roka zachytá aj s tým čo má doteraz a ušetril som mu pepe na vrecko bojlíz ,narozdiel od vás čo mu budete zákerne radiť 😀

                                    otoš - Profil | Po 8.12.2025 11:16:46

                                    u x a >> hele, slyšel jsem, že se na mě vybralo již dost peněz...prý je to již na letenku tam - do Mongolska. Ale já potřebuji i letenku zpáteční! Že jsem kluk z Asie ještě neznamená, že tam pak budu muset zůstat...

                                      doktor multiplikator - Profil | Po 8.12.2025 11:12:35

                                      poldeci >> nehaj ho, chyti stuku meter30 na druhy nahod a zazije 5 minut slavy

                                        otoš - Profil | Po 8.12.2025 11:11:58

                                        M!ld@ >> když půjdeš na přívlač 4x ročně, tak s tím navijákem půjdete společně oba dva do důchodu...

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda