Plkárna

NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 19:51:07

Rybkin >> Já už na něj koukal:-)To je stejný jako ten cejn.Takovouhle ruku nemá nikdo:-)))

    Nu.x.a. - Profil | Út 25.6.2013 19:50:35

    Rybkin >> koukam že nevíš kdo je pl4n4 ..

      NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 19:49:16

      fotojakes >> Hurá,bajtrunera potřebuju.

        NRybkin - Profil | Út 25.6.2013 19:47:43

        u.x.a. >> Kolega musi mit teda tlapy jak Golem

          Nu.x.a. - Profil | Út 25.6.2013 19:46:52

          Rybkin >> řek bych klidně že má 78cm..

            Nfotojakes - Profil | Út 25.6.2013 19:46:01

            Ve 20:00 zde budeme losovat Soutěž o Shimano Big Baitrunner XT-A LC + Náhradní cívka + Dynamite Baits Boilie v hodnotně 6390,-Kč, tak si zatím můžete stáhnout zaheslovaný soubor: www.mrk.cz/images/souteze/tipovani38.ods

              NRybkin - Profil | Út 25.6.2013 19:45:00

              Pedro1 >> Ještě toho trochu:-)))
              Koukni do Ml jak vypadá sedmdesátka bolen

                NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 19:43:20

                Už se bude losovat?

                  NPepíkPepík - Profil | Út 25.6.2013 19:14:59

                  LosPafkos >> a pak mi pokojem proletí tornádo?

                    NPepíkPepík - Profil | Út 25.6.2013 19:13:56

                    Pvl >> néééé, na strop...

                      NLosPafkos - Profil | Út 25.6.2013 19:10:38

                      PepíkPepík >> to buď rád,že jen net.Příště, až budeš propalovat revíry tak do tebe udeří blesk,kapišto ?

                        NPvl - Profil | Út 25.6.2013 19:07:35

                        PepíkPepík >> spadnul net .. na zem ?

                          NPepíkPepík - Profil | Út 25.6.2013 19:04:15

                          Petr64 >> to vim, taky sem to tak dělal ale spadnul mi net....

                            NPetr64 - Profil | Út 25.6.2013 18:46:42

                            PepíkPepík >> Aha.Musíš nedřív psát a pak vkládat.Než odešleš první fotku,vymezenej čas ti neběží.

                              NPepíkPepík - Profil | Út 25.6.2013 18:45:05

                              Petr64 >> to není bod 3 ale můj komentář ke třetí fotce, jen jsem tam ty další 2 nestich dát

                                NPetr64 - Profil | Út 25.6.2013 18:40:04

                                Butchi >> Asi se mu líbilo,jak se potáceli ostatní.:o))

                                  Nvokounek - Profil | Út 25.6.2013 18:31:33

                                  drobekk >> Tak to je pohádka :)
                                  [reakce na zápis v Můj lov]

                                    Nu.x.a. - Profil | Út 25.6.2013 17:57:08

                                    ja nesoutěžim protože jsem někde čet tyhle sotěže na mrku jsou cinknutý,zkrátka vyherce je už danej..

                                      NButchi - Profil | Út 25.6.2013 17:47:10

                                      PepíkPepík >>
                                      Jak to víš, když ještě nemůžeš chlastat? :-D
                                      [reakce na zápis v Můj lov]

                                        Nstarý známý - Profil | Út 25.6.2013 17:23:05

                                        tak co kdy bude ta losovačka???

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M