Plavaná

karel.datel - Profil | Po 25.6.2012 15:55:58

hraji >> A kde jsou Pardubice?

    hraji - Profil | Po 25.6.2012 15:11:42

    A když jsme u těch výsledků, tak ještě výsledky z Mistrovství světa klubů v Portugalsku
    http://www.fips-ed.com/cutenews/data/files/Final_Te​am_club_2012.pdf

      hraji - Profil | Po 25.6.2012 12:34:38

      Výsledky ME v plavané, které se konalo o víkendu ve Španěsku
      http://www.fips-ed.com/cutenews/data/files/Final_Te​am_Individual_europeo2012.pdf

        jariss - Profil | Ne 24.6.2012 16:34:19

        hraji >> Díky.

          jariss - Profil | Ne 24.6.2012 13:29:57

          Nevíte náhodou někdo, kde a za kolik by se dala sehnat nová koncovka k podběrákové ručce? Podařilo se mi strhnout závit. Nejlépe Praha, případně web. Díky moc.

            karel.datel - Profil | So 23.6.2012 21:53:36

            Spinner® >> Nenadávej mu moc :-))

              Spinner® - Profil | So 23.6.2012 21:38:35

              Kamčatkyn: poslal jsem ti SZ.

                Martinbati - Profil | So 23.6.2012 19:30:05

                Cormoran Carb o star match? neico Vam to hovori? bude to starsi prut..

                  Kamčatkyn - Profil | Pá 22.6.2012 10:29:05

                  Ahoj,
                  mám tu na víc závodní krmení a kdo dřív zareaguje, ten to bude mít (pošle sms na tel 734 302 659). Krmení je letošní. Nedostal jsem se na tolik závodů, co bych chtěl a asi nebudu mít tolik času tento rok... :-(

                  Tak mám tu:
                  20x 3000 FINE MOUTURE 1kg za 88Kč
                  12x 3000 GROS GARDONS 1kg za 88Kč
                  8x posilovač Brasemix - special gros poissons 300g za 69Kč
                  5x EPICEINE JAUNE 1kg za 76Kč

                    karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 23:56:49

                    iva >> Jsem šiřitelem této teze, neb je omluvou pro moje provedení odhozu. Ale, o posledním závodě to zafungovalo na jedničku v sektoru :-)))

                      Juraj - Profil | Čt 21.6.2012 22:59:57

                      iva >> Nebo taky:" Musíš krmit blbě, aby se jich ti tam hodně vešlo" (copyright Pepa Konopásek) :-)))

                        iva - Profil | Čt 21.6.2012 21:58:50

                        Blondak01 >> nemusí nutně kalit, stačí, když se rozpadne na hladině a bude propadávat sloupcem dolů. podstatná je ta živá, možná to krmení zahoď a přistřeluj jen červy:-) A možná bych ubrala na průměru krmného místa, tak o dva metry:-))) Na stojáku čím přesnější krmení, tím větší šance na záběr.
                        Ano, existuje hláška, ale ta platí výhradně pro ženský, už tu byla několikrát zmiňovaná: nakrmit se musí všude, páč nikdy nevíš, kam nahodíš (copyright Iva)
                        Ale to si neber k srdci.

                          Blondak01 - Profil | Čt 21.6.2012 21:39:37

                          karel.datel >> hloubka je tu opravdu kolem těch 1,5 metru. Krmení se snažím dělat takové aby dobře kalilo vodu. Ale vlastně nevím jestli to je dobře. Krmím v kruhu o průměru tak 3 metry kolem splávku. Háček tak 10 cm nad dnem.

                            Blondak01 - Profil | Čt 21.6.2012 20:41:38

                            karel.datel >> taky jsem kaprař a vím co jim tam místní dávají. Nejlevnější krmitková směs, rohlík, vezírek a hurá k vodě.

                              karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 20:36:04

                              Blondak01 >> Hloubka je jaká, do 1,5m by to fungovat mohlo, jestli je to hlubší, může být krmné místo zbytečně velké.

                                karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 20:34:09

                                Blondak01 >> Záleží na tobě, kolik chceš rybkám naházet, ale pokud široko, daleko jsou jen vláčkaři a kapraři, prostě jim něco házej a je to. Házej, znamená házej, ne nasyp, to pak najedou, vyluxujou místo a když nic dalšího nepadá, odjedou.

                                  Blondak01 - Profil | Čt 21.6.2012 20:29:54

                                  karel.datel >> vlastně chytám na louží. Kolem mě je 5 rybníků kolem 2 ha. Takže si myslím že hlína není třeba.

                                    Blondak01 - Profil | Čt 21.6.2012 20:27:34

                                    hraji >>
                                    Jo to dávám jen červy. Ale spíš jsem myslel na nějaký atraktor.

                                      karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 20:25:16

                                      Blondak01 >> A hlína, která by to táhla dolů, pokud nechytáš na louži.

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile