Plavaná

karel.datel - Profil | Po 25.6.2012 22:15:07

Pavouk‌ >> Nic na tě nesvádím, mně jde o to, abych konečně koupil anglána, který mi nebude usilovat o poslední zbytky duševní rovnováhy.

    Pavouk‌ - Profil | Po 25.6.2012 22:02:32

    karel.datel >> nic na me nesvadej :) hele ryby na ne berou stejne jen se mi s nimi lip a dal haze

      hraji - Profil | Po 25.6.2012 22:02:06

      karel.datel >> košíky na praku se mi trhají taky. Jeden z mála opravdu dobrých praků je Drennan, má skvělé gumy a košík se chová tak, jak se od anglickho košíkového gentlemana očekává

        karel.datel - Profil | Po 25.6.2012 21:59:35

        Pavouk‌ >> Přemluvils' mě, doplním si stavy rybářského bordelu o tento typ.

          karel.datel - Profil | Po 25.6.2012 21:56:21

          hraji >> V neděli jsem byl trápit odhoz a světe zboř se, hajzle spadni, tahal jsem. 10g anglán, klouzák, cca 3g dole. Během chytání mi ze sestavy postupně opadalo 4 x 0,10, z toho vyplývá, že 1) sestava byla blbě uštrikovaná, 2) splávek stojí za ..., ale ono to bylo, přes úbytek zátěže, pořád vyvážené. Dva stejné typu šly dneska do uhlíku a ten třetí, až vyschne, půjde možná taky (nebo do směsného odpadu). Aby toho nebylo málo, roztrhal se mi košík na novém, senzačním, praku a podle toho, jak košík vypadá, je to jeho normální vlastnost. Jak má chytat ryby, když ukazuje záběr kdykoli jde do vody.

            hraji - Profil | Po 25.6.2012 21:55:20

            Pavouk‌ >> já v neděli chytal na Craluso a rybám to bylo jedno

              Pavouk‌ - Profil | Po 25.6.2012 21:53:52

              hraji >> je mi to jasný :) tak to nemůžu slouzit :)

                hraji - Profil | Po 25.6.2012 21:51:13

                Pavouk‌ >> no co co co? Jen se ptám za Karla. On potřebuje na odhoz splávek, který bude chytat ryby.

                  Pavouk‌ - Profil | Po 25.6.2012 21:49:50

                  hraji >> i ty Brute.... :)

                    hraji - Profil | Po 25.6.2012 21:48:42

                    karel.datel >> neptej se, jestli sajou, zeptej se, jestli chytají ryby ;-)

                      Pavouk‌ - Profil | Po 25.6.2012 21:47:36

                      karel.datel >> par jich mám a spokojenost..

                        karel.datel - Profil | Po 25.6.2012 21:46:20

                        Pavouk‌ >> Mám několik anglánů a všechny mají společnou vlastnost, že chlastají víc jak jejich majitel a to i po přelakování. Pokud od někoho zaslechnu, že uhlíkové Exnery fungují, pořídím je.

                          hraji - Profil | Po 25.6.2012 21:45:39

                          karel.datel >> tak to beru zpět. Materiálu je tam fakt málo. Teď ještě jak to bude držet.

                            karel.datel - Profil | Po 25.6.2012 21:44:03

                            hraji >> Materiálu je tam za 13,80 a včetně broušení před, to bylo za cca 3/4 hodiny hotový.

                              Pavouk‌ - Profil | Po 25.6.2012 21:43:22

                              karel.datel >> nevyjde lip koupit rovnou karbony? :)

                                hraji - Profil | Po 25.6.2012 21:40:45

                                karel.datel >> ty pokrýváš angličáky grafitem? To budou splávky za všechny peníze Karle.

                                  karel.datel - Profil | Po 25.6.2012 21:38:36

                                  hraji >> To vědět, tak jsme tam vyrazili, celý Předměřice.

                                    karel.datel - Profil | Po 25.6.2012 21:37:21

                                    Snad je ta rozchlastanost pod uhlíkem přejde.

                                      hraji - Profil | Po 25.6.2012 21:34:07

                                      karel.datel >> na MS klubů jsme neměli zástupce

                                        bajas - Profil | Po 25.6.2012 16:14:01

                                        karel.datel >> Čr se nezůčastnila

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile