Plavaná

hraji - Profil | Čt 21.6.2012 20:02:23

Blondak01 >> ahoj, chybí tomu něco živého

    Blondak01 - Profil | Čt 21.6.2012 19:26:02

    Ahoj kluci plavačkáři. Teď jsem na jedněch závodech vyhrál bič a tak bych si chtěl zkusit opravdovou plavačku. Poradite čím udržet plotičky na lovném místě. Používám 1 díl strouhanky, 1 díl drcených kornoutů na zmrzlinu, 1/4 drcené řepky. Něco tomu ale chybí.

      karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 18:47:24

      hraji >> Když u nás sklopí jezy, je Labe široké asi jako Svitava v Maloměřicích.

        denny05 - Profil | Čt 21.6.2012 18:45:54

        karel.datel >> Za málo :))) třeba se uvidíme (určitě se uvidíme) na druhé lize B :)))

          hraji - Profil | Čt 21.6.2012 18:43:56

          karel.datel >> tož potrénuj, když to Labíčko chvílu postojí. Svitava má málo vody ale nepostojí ani chvilku.

            karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 18:42:32

            denny05 >> Dík :-)))

              denny05 - Profil | Čt 21.6.2012 18:41:15

              karel.datel >> Děkuji za odpověď a přeji aby jsi na ten odhoz na klidném LABI natrénoval více než na Labi v Mělníku,Mlékojedech, Liběchově nebo v Pardubicích.

                karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 18:32:56

                denny05 >> Stoják je ještě přívětivější než klidné Labe, ale v okolí mám jen stojáky masodromy a než tam, to radši klidné Labe. Ještě přichází v úvahu přístav, ale to je promenáda a zastřelování praku zrovna tam, předvádět nemusím.

                  denny05 - Profil | Čt 21.6.2012 18:26:51

                  karel.datel >> píši zde opravdu málo. Ale jako naprostý Lajk co se týče plavané ,bych se chtěl zeptat zkušeného plavačkáře v čem je lepší chytat na klidném LABI než na stojáku ??? Děkuji Miloslav Chládek

                    karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 17:54:19

                    hraji >> V sobotu půjdu zkusit odhoz, u nás, proti dokům, je tam jedna hloubka, vyžehlené dno, Labe stojí, prostě ideální podmínky.

                      karel.datel - Profil | Čt 21.6.2012 17:41:11

                      hraji >> Turňa má pravdu, facka přes prdel v pravou chvíli je lepší než dvě hodiny domlouvání :-))

                        hraji - Profil | Čt 21.6.2012 14:06:43

                        Turňa >> no oni se budou chtít učit sami. Já nikoho do ničeho nutit nehodlám.

                          Turňa - Profil | Čt 21.6.2012 14:02:32

                          hraji >> Jiří, jen jsi neřekl, že máš dlouhej bič a malý dvůr!
                          Jen tak je něco naučíš!!!

                            hraji - Profil | Čt 21.6.2012 13:26:11

                            karel.datel >> Ahoj Karle, bohužel se nám nedostalo žádné zásadní informace a tak budeme pokračovat v přízemní komunikaci. Co máš v plánu na víkend? Já slíbil mladým adeptům plavané (U14) že se jim budu o víkendu věnovat. Tak mě čeká náročný program výuky lovu s bičem

                              karel.datel - Profil | St 20.6.2012 23:30:27

                              kaprrr >> Přidej nějaké zásadní moudro, které zvedne do výšin přízemnost našich hovorů.

                                karel.datel - Profil | St 20.6.2012 23:29:28

                                Louda >> Teďˇ to dotáhlo sem.

                                  Beila - Profil | St 20.6.2012 22:26:19

                                  Louda >> U vás může, tady u nás teploučko a krásně modrááááá až modroučkáááá obloha.

                                    Louda - Profil | St 20.6.2012 22:02:05

                                    Chčije a chčije

                                      Kapr555 - Profil | St 20.6.2012 21:51:29

                                      kaprrr >> cau kapře ja sem taky kapr :D

                                        kaprrr - Profil | St 20.6.2012 19:50:49

                                        hoši, hlavně, že máte tady o čem psát.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile