Plavaná

cipinek - Profil | St 20.6.2012 19:19:11

mate pravdu

    Louda - Profil | St 20.6.2012 19:04:11

    Pavouk‌ >> presne tak :-) ve vetru je to znat

      Pavouk‌ - Profil | St 20.6.2012 19:02:01

      Louda >> kazdy kilo na konci delicky se hodí :)

        Louda - Profil | St 20.6.2012 19:00:49

        karel.datel >> tak to je spravne jak dovalim dom nacpu se take at udrzim delicku :-)

          karel.datel - Profil | St 20.6.2012 18:57:56

          Louda >> Dík :-))) Teď jsem sežral půl kuřete, abych si udržel figuru.

            Louda - Profil | St 20.6.2012 18:40:40

            karel.datel >> hlavne nesportuj poseres si postavu :-)

              karel.datel - Profil | St 20.6.2012 14:07:42

              hraji >> Ne, neb fitka se mi nelíbí. Trocha fyzičky by nezaškodila. Teď zrovna bastlím, včera jsem nastehoval, dneska budu dávat materiál a jediný tréning byl, že jsem čtvrt hodiny hledal šupleru. S takovouhle fyzičku nedoženu, ale ten pocit, že ve startovním poli je x děliček, které jsem vyléčil :-)

                hraji - Profil | St 20.6.2012 13:02:21

                karel.datel >> Karle, a už sis zaplatil permanentku do fitka?

                  karel.datel - Profil | St 20.6.2012 12:48:47

                  iva >> Jak pravil známý ruský plavačkář V.I.Lenin a byl to plavačkář, neb si vzal přezdívku (pro ty, kteří už zapomněli češtinu - nick) podle řeky - Trénovat, trénovat, trénovat. Copyright hraji.

                    karel.datel - Profil | St 20.6.2012 12:34:23

                    dantex >> Jsou i fyzicky náročnější sporty, půlmaraton bych měl na celé odpoledne. Na druhou stranu, než to člověk natahá, rozbalí (když je břeh jak na D na Orlici v Hradci, slušný alpinismus), chytání jak v Přerově :-), mám záda jako v korzetu do středy.

                      Louda - Profil | St 20.6.2012 10:49:47

                      někdo to nosil za horka a jiní zase za vydatného deště ale je tam krásně :-)

                        dantex - Profil | St 20.6.2012 10:04:25

                        iva >> :-) někdo se zase diví, když říkám, že je to i fyzicky náročný sport - naděličkovat 10 kg malé plotice (např v Šumperku) je taky dobrý výkon

                          iva - Profil | St 20.6.2012 9:24:54

                          hraji >> ten nedělní program byl upraven proto, že se odpoledne olítalo do Španělska na ME. Závodili i ti odletivší:-). Tak proto, to jen na obhajobu:-) pořadatelů...dali dopředu vědět, jaká tam je situace, že si máme vzít kolečka...tentokrát to byl sport v pravém slova smyslu, obdivuju holky, Báru, Janu, Markétu, že to daly, byla jsem na břehu a to stačilo:-(. Chytání úžasné, tam se ukázalo, kdo to opravdu umí, uržet tam ryby, chytat pravidelně, rychle, rychlé zdolávání, rychlá manipulace s podběrákem, napichování patentky atd., byla to rutina. Hodně na to mělo vliv to, že při první lize je povinný trenink a nakrmila se tak celá tra´t, první den tam býdá slabší, ale to tentokrát neplatilo. Už sobota byla super.
                          Vzpomněla jsem si na ohlas, když někomu řeknu, že závodně chytám ryby: to musí být nuda, jen tam sedět čekat, až ti zabere:-)))))

                            hraji - Profil | St 20.6.2012 7:24:14

                            kaprrr >> já chápu že bylo mokro a zničila by se cesta, na druhou stranu se mělo s touto alternativou počítat v časovém programu víkendu a ne vše za každou cenu urychlovat. Ono odnosit kompletní vybavení v tom teple nebyla sranda.

                              kaprrr - Profil | Út 19.6.2012 23:19:49

                              hraji >> Na sektory se nosilo, protože tam tu cestu nemáme v pronájmu a jak pršelo, tak by se to tam zdemolovalo a nemáme peníze na opravu cesty. Ale snad jste to přežili, to nošení. Kde jinde si takhle zachytáš. A když tam nebere spodová ryba, tak je tam miliony velkých ouklejí.

                                hraji - Profil | Út 19.6.2012 19:15:12

                                Petr Havlíček >> to jo, chytalo se hodně a krásné ryby.

                                  Petr Havlíček - Profil | Út 19.6.2012 17:04:11

                                  hraji >> ty váhy, co se tam chytali, to bylo strašný. Museli to být fakt jatka nevídaná. Dělat na 10 kilo třináctku? Strašný a krásný zároveň.

                                    hraji - Profil | Út 19.6.2012 15:38:24

                                    dantex >> Pepo, možná protože bylo všem tak akorát na zdechnutí. Strašné vedro. Na sektory se nosilo. Krásný závod.

                                      dantex - Profil | Út 19.6.2012 15:15:53

                                      hraji >> na to jak jste si pěkně zachytali a jak bylo krásně si tu nikdo ani nevzpomněl :-), pročpak?

                                        Louda - Profil | Út 19.6.2012 12:07:34

                                        hraji >> nemáš zač

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile