Plavaná

hraji - Profil | Út 19.6.2012 12:05:15

Louda >> já ti dodatečně ještě jednou děkuji.

    Louda - Profil | Út 19.6.2012 11:39:51

    iva >> jééééé já si zapomněl dát něco na tvůj účet :-)

      Louda - Profil | Út 19.6.2012 11:39:07

      hraji >> nějak nestíhám ani chodit na net abych sem dal fotky včas :-)

        Rade - Profil | Út 19.6.2012 10:57:11

        karel.datel >> Já tam byl 2x, 3 a 5 let zpátky a na Podroužku jsem teda nechytal, netroufl jsem si. Jezdil jsem na ten spodní rybník, na kraji Netolic, zachytal jsem si parádně, poprvé kapři, podruhé hlavně bílá, až tam zas pojedu, zkusím to z hráze na děličku.

        Teď se chci posunout zase jinam, Zatím mám jen info z mapy a řádu, tak jsem zvědavý jaké to bude na místě.

          iva - Profil | Út 19.6.2012 10:37:54

          Louda >> děkujeme pěkně:-)

            hraji - Profil | Út 19.6.2012 10:23:17

            Louda >> ahoj tůristo. Hezké fotky

              karel.datel - Profil | Út 19.6.2012 10:14:42

              Rade >> Ono je to v Netolicích, je tam kemp. Nás tam ubytovávali v září a první týden října na sběr brambor. Chytal jsem tam tak, že jsem měl na 0,35 silon Soběslav (roky 82 a 83) přímo originální návin, zátěž už ani nevím, jak jsem řešil, pořádnou kramli, na tu jsem nastražil sežvaněnou střídku chleba. Ve čtvrtek večer jsem vybagroval rybu domácí v tržní velikosti a v pátek večer s ní dorazil domů a neprodleně šla na olej.

                Rade - Profil | Út 19.6.2012 9:55:26

                karel.datel >> Podroužek, to mi něco říká, není tam kemp?
                ..
                Jo jasně, tam jsem už byl, ale na ryby jsem radši chodil na Mnicha, tam to je paráda,
                ale přece jen od Klatov dál, chtěl bych něco blíže.

                  Rade - Profil | Út 19.6.2012 9:52:19

                  pajagogo >> co by tady to už znám, tak zas někam jinam.

                    karel.datel - Profil | Út 19.6.2012 9:47:33

                    pajagogo >> Ho převeleli k dragounům.

                      pajagogo - Profil | Út 19.6.2012 9:45:11

                      Rade >> co budeš ty pohledávat v Klatovech -:))

                        karel.datel - Profil | Út 19.6.2012 9:43:41

                        Rade >> Rybník Podroužek, kdysi jako studentík, o bramborové brigádě, jsem tam kapříky tahal, ale nesmí tě nikdo chytit :-)))

                          Rade - Profil | Út 19.6.2012 6:35:32

                          Čau,
                          můžete mě prosím doporučit nějaký revír u Klatov, chtěl bych si zachytat bílou + kapříky na plavačku. Díky

                            jiranek1990 - Profil | Ne 17.6.2012 17:38:50

                            díky. Už jsem myslel že nic takového neexistuje.

                              Karasák - Profil | Ne 17.6.2012 17:36:10

                                jiranek1990 - Profil | Ne 17.6.2012 17:30:20

                                Dobrý den, jsem zde poprvé a s rybařením teprve začínám ale chci se zeptat jestli byste mi poradili jak navázat udici pro lov se živou rybičkou? Nikde jsem nenašel žádné obrázky ani popis. Předem děkuju.

                                  Káceč - Profil | So 16.6.2012 13:03:43

                                  Bernard >> ha, viník zasviněné děličky se našel. Je to chybějící koncovka :-)))

                                    LORPIO - Profil | So 16.6.2012 12:52:46

                                    17

                                      LORPIO - Profil | So 16.6.2012 12:52:09

                                      16

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile