Plavaná

Nhraji - Profil | Po 11.6.2012 10:08:33

Dovoluji si upozornit, že na startovní listině Svitavského poháru zůstávají volná již jen čtyři místa.

    Nkarel.datel - Profil | Po 11.6.2012 9:45:21

    Louda >> V nevím jak u tebe, ale u mě se to nedá kvalifikovat jinak, než jako klika jak od dvanáctiválce.

      NLouda - Profil | Po 11.6.2012 8:33:14

      karel.datel >> Vena říkal že tě pozdravoval tak jsem to myslel :-)
      včera asi nebyl pánbůh doma když nás dva nechal udělat jedničky v sektoru co ? :-)

        Ndoncoyote - Profil | Po 11.6.2012 8:12:12

        Ricci >> myslel jsem to jinak.
        Nějak mi trochu vadí, když se příliš paušalizuje a krabičkuje. Prostě odhoz - angličák, bolňézka - pevný splávek. a jinak nelze. Ta možnost tady je a Jindra K je toho příkladem.
        Ty jeho pruty budou nejspíše na těžké splávky. Vím, že s lehkou boloňkou může být angličák nebezpečný a připouštím, že ta má připomínka asi nebyla na místě.

          NRicci - Profil | Po 11.6.2012 8:03:29

          doncoyote >> Ano, Jindra Kotlář tak chytá. Ono se chce podívat, co má za pruty. Rozhodně bych to nepaušalizoval. Pravdu máš v tom že to jde, stejně jako chytat s děličkou na twistera.

          Já osobně bych takto nechytal. Nemám důvod. Na anglána mám k tomu určený pjut, na boloňézu zase jinej pjut. Zažil jsem mnohokrát sitaci, že nebrala ryba, ale nikdy jsem nepřišel k tomu, že řešením jak ji přimět k záběru bylo přidělat anglána na boloňézu.

            Nkarel.datel - Profil | Ne 10.6.2012 23:10:36

            dodo080 >> Předesílám, že Mavera nevlastním, ale je zvykem, že se dělička počítá od špičky dolů. Zpravidla je devítidílná - špička a dvojka bývají teleskopické, pak je trojka až osmička, které bývají číslované, devítka počmáraraná skrz naskrz (číslem neznačená) a tzv. dopal. Jsou děličky, které měří 13m bez dopalu, ty hůře provedené s dopalem. Z tvojí otázky dost dobře nechápu, které díly poptáváš a obávám se, že to není způsobeno tím, že bych byl málo inteligentní. Zkus svůj dotaz přepočítat na obecný úzus popisu (číslování dílů) děličky, ale i tak mám pochybnost, že poptávané díly seženeš.

              Ndodo080 - Profil | Ne 10.6.2012 22:51:31

              Potřebuji díl na ďeličku.
              MAVER N24 13m díl /prodloužení 11,5m /předposlední ,to je druhý od konce a třetí díl od konce.

                Nkarel.datel - Profil | Ne 10.6.2012 22:22:30

                doncoyote >> Mám dvě pětimetrové telemačky a jako rychlé a odolné boloňky fungují naprosto precizně :-))

                  Nkarel.datel - Profil | Ne 10.6.2012 22:20:34

                  Louda >> F-čera jsem dělal z A3 desítku :-(( Dneska z B1 jedničku. Bolo, splávek 10g, chytal jsem o cca 10m blíž než všichni (důvod této "hlubokomyslné" taktiky byl ten, že jsem chytal na vzdálenosti, na kterou jsem schopen se, alespoň občas, trefit krmením). Za dva a půl roku, co se věnuji tomuto diskutabilnímu sportu, je to moje první jednička a přiznám se, mám z ní radost.

                    Ndoncoyote - Profil | Ne 10.6.2012 22:18:36

                    sodík82 >> No, možná nastane zlomenina, to jsi měl na mysli? Je pravda, že na dvoušvih to není. Ale ty jsi nikdy nechytal s boloňkou na lehčího anglána? Pokud to nejde, to by potom bylo nemožné chytat na anglána na dlouhý bič. Sám víš, že to jde taky a chytá se tak. Není to standardní, ale chytá se tak.

                      Nkarel.datel - Profil | Ne 10.6.2012 22:13:40

                      Louda >> Nějak tvůj příspěvek nechápu.

                        Nsodík82 - Profil | Ne 10.6.2012 21:59:18

                        doncoyote >> Zdar...promiň, ale plácáš. Jako že to jde, je jasné, jde všechno, i mohu chytat s děličkou na mušku, nebo vláčet.....sám píšeš, že tak chytají lidi, který to umění a asi taky ví, proč tak chytaj. Ty to tady presentuješ, jako normální věc, co dělá hafo lidí. Už vidím, jak si to tu někdo přečte kdo chce začít s odhozem a začne na anglán s boloňou chytat, jak to asi dopadne :-)

                          NLouda - Profil | Ne 10.6.2012 21:36:08

                          karel.datel >> dnes mně tlumočili moje pozdravení :-)

                            Nskroby - Profil | Ne 10.6.2012 20:50:05

                            ok,vážně moc děkuju,a omlouvám se že sem otravoval

                              NRicci - Profil | Ne 10.6.2012 20:46:06

                              skroby >> jak píše dantex a další info např. tu http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=532

                                Ndantex - Profil | Ne 10.6.2012 20:43:20

                                skroby >> uzel je zde: http://www.mrk.cz/montaze.php?id=109, je to stejný uzel jako na navázání háčku s lopatkou - místo háčku je kmenový vlasec. Chytat se dá klidně 15m hloubky (na stojáku).

                                  Nskroby - Profil | Ne 10.6.2012 20:30:51

                                  Ricci >> ok,díky,a prosim tě,jestli se teda můžu zeptat,jak se tam ten vlasec váže?je to nějakej speciální uzel?a do jaké hloubky se tak dá s angličákem chytat?

                                    Nskroby - Profil | Ne 10.6.2012 20:29:03

                                    Pavouk‌ >> ano,máš pravdu,nezkusil a omlouvám se jestli sem tě obtěžoval tou otázkou

                                      NRicci - Profil | Ne 10.6.2012 19:12:51

                                      skroby >> na bavlnku se vyprdni. Nechá se použít silnější vlasec 0,18 - 0,20 hlavně nechej delší fous. Líp to pak chodí.

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile