Plavaná

NLouda - Profil | Po 11.6.2012 21:11:22

Krvulii >> ty toho naděláš já dnes musel vyházet celé auto a luxovat je z koberců :-)

    NKrvulii - Profil | Po 11.6.2012 21:09:45

    karel.datel >> Jo dobrý :-D Já jsem o víkendu chytal na jemnější plavandu s červíkama. Špatně jsem dovřel krabičku a ty potvory během pár minut skoro všichni migrovali do trávy :D Pak jsem je tam asi půl hoďky vyvrtával a házel zpátky do krabičky :D

      Nkarel.datel - Profil | Po 11.6.2012 21:06:13

      lakr >> Psal jsem ti soukromou zprávu, je to hotový.

        NLouda - Profil | Po 11.6.2012 20:45:11

        iva >> děkuji za přání a něco jsme vám tam nechali ovšem moc toho už nebude :-)

          Nlakr - Profil | Po 11.6.2012 20:29:05

          karel.datel - 11.6.2012 čágo Kájo tak jak vypadá ta zlomenina tý matchky z Bolky povedlo se to trošku.

            Nmakass - Profil | Po 11.6.2012 20:16:02

            karel.datel >> dobrej nápad

              Niva - Profil | Po 11.6.2012 19:47:41

              Louda >> gratulace:-). doufám, že jste tam ty ryby moc nepostrašili...

                Nskroby - Profil | Po 11.6.2012 19:28:23

                zdravim,máte někdo tenhle prut? Mivardi Reactor Match 4,0 m 3 - 25 g normálně chytám na feedr,ale chtěl bych občas zajít s angličákem na menší tůně tak do toho nechci moc vrážet

                  Ndodo080 - Profil | Po 11.6.2012 17:29:03

                  Louda >> Osobne sem byl v MAVERU na pozvání ,když sme absolvovali plavačkové závody v Boloňi a mňel jsem možnost na vlastni oči sledovat výrobu odkladaček.Rozdílnost délek je proto že v tom čase se každý prut a díl samostatne dobrusoval a kompletace se prováďela prakticky po jednom prutu.Neďelalo se to na automatech.Možná je to dnes již jinak.
                  Sám mám dlouholeté skušenosti s pruty BROVNING jako ďeličky,match pruty,boloňky,ouklejovky a nemám na ňe žádné komentáře.

                    Ndodo080 - Profil | Po 11.6.2012 16:56:17

                    karel.datel >> Proto jsem tam dal to foto.
                    Používáme tento prut jen na kalíškování.Je mi jasné že všeobecne s MAVEREM jsou problémy s ND,hlavne s přesností dílú.
                    Nekteré značky např.BROVNING mají pro každý díl číselný kód.Tím se objednávky ND ulehčují.A každý díl přesne pasuje do kteréhokoli prutu uvedeného provedení.

                      Nsumi - Profil | Po 11.6.2012 16:32:58

                      Mě vždycky pobaví jak si v kýblu udělám koule s červama,oni pak vylezou,prozkoumají dno kýble,zjistí že tam nic moc není,a vlezou zase pěkně zpátky do koulí ,kde se jim předtím tak strašně nelíbilo :-)))

                        Nhraji - Profil | Po 11.6.2012 15:15:47

                        karel.datel >> ano, tvoje variace na bič s navijákem má své opodstatnění

                          Nkarel.datel - Profil | Po 11.6.2012 15:10:25

                          hraji >> Já bych rád bičoval, ale při zdejším výskytu ryby domácí je dobré mít na biči naviják :-))

                            Nhraji - Profil | Po 11.6.2012 15:07:03

                            karel.datel >> tak si hezky zachytej. J8 včera bičoval a šlo to na hod

                              Nkarel.datel - Profil | Po 11.6.2012 14:50:48

                              hraji >> Mě na tom míchá to, že mě to nenapadlo dřív. Až dneska, když jsem piliny s červama po kátrování hodil do vaničky, že to proženu znova přes síto a koukám jak z té haldy zdrhají, napadlo mě, že si můžu kátrování ušetřit. Teď navážu devítku bolo, vezmu závodní zbytky ze včera a jdu na ně.

                                Nhraji - Profil | Po 11.6.2012 14:39:40

                                karel.datel >> zdar nekonečný inovátore. Karle, tebe je škoda do Předměřic.

                                  Nkarel.datel - Profil | Po 11.6.2012 14:38:07

                                  Louda >> Ne, aby mezi deskou a dnem byl odtrh, kdyby deska ležela na dně, tak by to moc nefungovalo :-)). Krabička cigaret by, jako podložka pod desku, taky fungovala, ale kdo pak má kouřit.

                                    NLouda - Profil | Po 11.6.2012 14:35:15

                                    karel.datel >> a ta plechovka je tam kvůli tomu aby se dobarvili ? :-)

                                      Nkarel.datel - Profil | Po 11.6.2012 14:27:34

                                      Tohle si nechám patentovat :-)) Při koupání červů řeším, jak dostat ten zbytek, který je schopen při kátrování propadnout sítem, ven z pilin. Dneska jsem na to přišel - vysypat na desku a nechat prchnout (pod deskou ve vaničce je plochá plechovka s barvou)

                                        NLouda - Profil | Po 11.6.2012 14:17:46

                                        dodo080 >> pro jaký trh byla ta dělička určena ? Anglie nebo Itálie je totiž rozdíl v délkách dílů

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile