Plavaná

Ndodo080 - Profil | So 9.6.2012 18:33:22

Mistrovství Slovenska Žilina.
SOBOTA 9.6.2012

    Nhraji - Profil | Pá 8.6.2012 10:13:20

    karel.datel >> to je nejpopulárnější úřad v této republice.

      Nkarel.datel - Profil | Pá 8.6.2012 10:02:34

      hraji >> Už jsem to vygoogloval.

        Nkarel.datel - Profil | Pá 8.6.2012 9:56:46

        hraji >> Što takóje Cermat.

          Nhraji - Profil | Pá 8.6.2012 9:56:11

          karel.datel >> budu to mít zítra při hodnocení testů na paměti. Kam se na mě budou hrabat odborníci z Cermatu.

            Nkarel.datel - Profil | Pá 8.6.2012 9:54:24

            hraji >> Díky, vyřídím, dám vědět, jak jsme dopadli. Pamatuj si, na celém světě existují jen dvě ryby - šupináč a lysec, dvě nástrahy - koulís a medovka, dvě montáže - srkačka a průběžné olovo :-)) Vlasec pod 0,22 a háček pod velikost 1 jsou zavrženíhodné úchylky.

              Nhraji - Profil | Pá 8.6.2012 9:47:37

              karel.datel >> tak pozdravuj Láďu a Petra a ať se vá daří.
              Já mám zítra zkoušky, tedy ne že bych je dělal, jen je organizuji pro nové adepty rybářství. To se zase dozvím věcí.

                Nkarel.datel - Profil | Pá 8.6.2012 9:45:12

                hraji >> Uvidíme. Doufám, že to, co jsem naštrikoval, bude fungovat. Vyrazím, až přivezou živou, doufám, že to nebude ve dvě. Břeh nedělá nikdo, neb je nás přesně, abychom postavili mančaft.

                  Nhraji - Profil | Pá 8.6.2012 9:20:14

                  karel.datel >> ahoj Karle, dneska pořádne zatrénuj a o víkendu doufám předvedeš solidní konsolidovaný výkon. Kdo bude dělat břeh?

                    Nkarel.datel - Profil | Pá 8.6.2012 9:07:21

                    HP >> Ne, do Liběchova, zrovna to nosím na jednu haldu.

                      NHP - Profil | Pá 8.6.2012 8:52:47

                      karel.datel >> Jedeš závodit do Křesetic?

                        NLouda - Profil | Pá 8.6.2012 1:12:26

                        Káceč >> tak machrujou všichni než je natáhnou na ávii :-)

                          NKáceč - Profil | Čt 7.6.2012 23:47:30

                          Louda >> vole, ani bys z toho auta nevylezl a strachy by sis nasral pod pedály :-)))

                            NLouda - Profil | Čt 7.6.2012 23:42:26

                            Beila >> na hrachách si to vyřídíme

                              NLouda - Profil | Čt 7.6.2012 23:41:37

                              Káceč >> ten se do kufru vejde pošlu ti potom drobet masokostní moučky do urny :-)

                                NBeila - Profil | Čt 7.6.2012 23:35:32

                                Louda >> Jo malá připomínka Loudiči na Kocandě jsi něco zapomněl, asi tě boleli kolena....

                                  NKáceč - Profil | Čt 7.6.2012 23:35:21

                                  Louda >> dobrej nápad, Bohouš se už nemůže dočkat :-)))

                                    NLouda - Profil | Čt 7.6.2012 23:33:43

                                    Káceč >> přijedem k tobě na farmu trošku ti zredukujem zásoby v mrazáku :-)

                                      NKáceč - Profil | Čt 7.6.2012 23:32:22

                                      Louda >> to já taky :-)))

                                        NKáceč - Profil | Čt 7.6.2012 23:31:54

                                        Louda >> tak to je výzva. Budu muset překonat odpor k volantu.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile