Plavaná

Louda - Profil | Čt 7.6.2012 23:31:50

Káceč >> kolena dobrý nejradši uzený nebo pečený :-)

    Beila - Profil | Čt 7.6.2012 23:31:46

    Louda >>

      Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 23:30:59

      karel.datel >> a kolena dobrý? :-)))

        karel.datel - Profil | Čt 7.6.2012 23:28:20

        Káceč >> Metrák mám taky, ale na metr šedesát.

          Louda - Profil | Čt 7.6.2012 23:24:50

          Káceč >> to jsi ještě neviděl nás tři v akci já Karel a Omamix

            Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 23:22:27

            karel.datel >> kdepak, jsem normálně rostej 187/105. A není to o pochcávání, ale o tom, nebýt línej se pořádně nažrat a napít :-)

              Louda - Profil | Čt 7.6.2012 23:19:24

              karel.datel >> zase když padnem máme to blíž z zemi :-)

                karel.datel - Profil | Čt 7.6.2012 23:16:58

                Káceč >> To jsi dlouhej jak tejden před vejplatou. My, hodní kluci (jako já a Loudič), jsme se moc nepochcávali a tak jsme moc nevyrostli.

                  Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 23:10:34

                  Louda >> vysocí jsme asi stejně, ale já mám jistě o 30 kilo víc. Nehledě na to, že mám větší auto jak on a už bych mu nikdy nepřivezl hnojáky :-)))

                    Louda - Profil | Čt 7.6.2012 23:05:53

                    Káceč >> to je ovšem chyba měl tě tlouct hlava nehlava :-)

                      Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 23:00:11

                      Abych nezapomněl, musím veřejně pochválit kolegu Bernarda. Zcela náhodně jsme se potkali na rybách a velice ochotně mi vysvětlil, co a jak při lovu na bič. Byl na mě fakt hodnej a ani mě netloukl :-)))

                        Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:55:22

                        Louda >> to my tu nemáme hospodu žádnou. Jsem samouk :-)))

                          Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:54:15

                          Káceč >> takovou hospodu tu nemáme :-)

                            Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:52:51

                            Louda >> aha, tak v tvém případě asi ZvŠ :-))

                              Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:49:02

                              Káceč >> co je to ZŠ ?

                                Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:46:09

                                Louda >> to se učí na ZŠ a ne v práci :-)))

                                  Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:43:27

                                  Káceč >> na češtinu nemám pro samou práci čas

                                    Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:42:17

                                    Louda >> snad to nechceš svádět na rodiče :-)))

                                      Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:41:43

                                      Louda >> se vyser na sport a studuj pravopis - "výš" :-)))

                                        Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:39:10

                                        Káceč >> nejsem línej jen pomalejší mám to v příjmení :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile