Plavaná

Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:38:36

karel.datel >> to je jedno, já bych to do huby nevzal :-)))

    Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:37:31

    r4jce >> já jsem od Žlutic. A jsem víc línej jak Louda :-)))

      karel.datel - Profil | Čt 7.6.2012 22:35:23

      Káceč >> To není žádná pravda, kokcidiostatika nejsou antibiotika, ale sulfonamidy :-))

        Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:33:49

        Káceč >> já to mám jako sport výš jak se nadřu :-)

          r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:33:41

          Káceč - a do Chebu už to zase není tak daleko ne :o) z Podbořan....hodinka :o)

            Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:30:54

            karel.datel >> kdybys bydlel v Podbořanech jako kolega Bernard, tak bych ti hnojáky dovezl :-)

              r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:29:33

              Louda - Ok, tak čaues zejtra.

                Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:29:21

                Louda >> rybařina je lov, né sport. A pokud si jedl kuřata z obchodu, tak antibiotika a růstové hormony fakt dietní nejsou :-)))

                  Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:28:35

                  r4jce >> to bude určitě lepší

                    r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:27:39

                    Louda - ok, já jen aby to nebylo jak v Čelákovicích....spodek na D a C....no a na B A sektorech mrskat oukleje....

                      Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:25:55

                      r4jce >> rozdíl byl v chytajících v sektorech myslím že nebyl

                        r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:24:29

                        Louda - byl velkej rozdíl mezi sektorama, nebo se ty cejni dali chytit ve vsech?

                          r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:23:15

                          Louda >> leda, že bych chytil nějakýho potulnýho vořecha...

                            Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:21:09

                            r4jce >> to ještě stihneš

                              Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:20:49

                              r4jce >> jo ale byl marnej (slabší výraz pro v prdeli )

                                r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:20:16

                                Louda - Tak dejme tomu :o) možná sem měl naložit kotletky...

                                  r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:18:38

                                  Louda >> chytal na Dvorech minulej tejden nekdo odhoz???

                                    Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:17:32

                                    r4jce >> joooooo jsou goooood :-) budou játra a ty nejsou také k zahození

                                      karel.datel - Profil | Čt 7.6.2012 22:16:53

                                      Louda >> Kuře není dietní. Když sním půlku kuřete, je to jako když polknu kámen, ale když sním jedno celé, malé, pečené, přední kolínko, je mi těžko, ale tak hezky těžko.

                                        r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:16:07

                                        Louda >> no tak si budeme muset vystačit s místní kuchyní...ale ty kalbasy z ty kafilérky fakt šmakujou...:o)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile