Plavaná

karel.datel - Profil | Čt 7.6.2012 22:14:57

Louda >> Kurwa je polonismus, česky se to píše kurva. Jedná se o jeden z mála panslovanských výrazů.

    r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:14:50

    karel.datel >> to já je ani nekoupím, protože je nikde nemaj...samá dendrobééna

      Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:14:34

      Káceč >> rybařina je sport a jedli jsme kuřata ty jsou dietní tak co by jsi chtěl víc :-)

        Louda - Profil | Čt 7.6.2012 22:13:03

        r4jce >> nebudou mám poslední a to ani kurwa nebere :-)

          karel.datel - Profil | Čt 7.6.2012 22:12:24

          Louda >> Hnojáky kupuju, ale jsou takoví nachcípaní. Doma, v rodné obci mezi kopci, jsme mívali v králičím hnoji pěkné šťavnaté anakondy. Kupovaného člověk střihne a ani nekrvácí, kdežto z těch našich stříkala hemolymfa na všechny strany. Byly prostě šmakózní a okouni se mohli zbláznit (těch také bývalo jako hnoje a jsou pryč).

            r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:11:44

            Louda >> a budou klobásky???

              r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 22:08:03

              Louda >> mno práší se mi od huby jaky je sucho...

                Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:05:38

                Zajda >> já jsem tu pořád, píšu ale jen když mám co. Třeba to, že Louda je línej jak vandrák v červenci :-)))

                  Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 22:04:19

                  Louda >> viděl jsem ty fotky - sport a zdravá strava ti asi nic neříkaj :-)))

                    Zajda - Profil | Čt 7.6.2012 21:58:26

                    Káceč >> Jeňa se objevil, no totok..:-)

                      Louda - Profil | Čt 7.6.2012 21:55:19

                      Káceč >> howno línej sedřenej jak pes :-)

                        Káceč - Profil | Čt 7.6.2012 21:47:11

                        Louda >> hnojáků jsou tři prdele, jen ty si lempl líná :-)))

                          Josher - Profil | Čt 7.6.2012 20:24:24

                          Louda >> Hezký seriálek.

                            Louda - Profil | Čt 7.6.2012 20:10:13

                            Beila >> tak to musí asi vydržet do podzimu

                              Beila - Profil | Čt 7.6.2012 20:07:26

                              Louda >> Máš ho připravený na Kocandě.......

                                Louda - Profil | Čt 7.6.2012 20:02:48

                                Beila >> při nejbližší příležitosti si ho přeberu a děkuji :-)

                                  Beila - Profil | Čt 7.6.2012 20:00:07

                                  Louda >> Za dobrou práci na LRU plavaná hedikepovaní ti uděluji ten to odznak.

                                    Louda - Profil | Čt 7.6.2012 19:19:34

                                    r4jce >> pojedu ráno po práci hnojáci nejsou a nebudou že je sucho

                                      r4jce - Profil | Čt 7.6.2012 18:04:21

                                      Louda >> v kolik zejtra dorazíš? A sehnal si nějaký hnojáky?

                                        iva - Profil | Čt 7.6.2012 13:42:41

                                        Louda >> byla moc pálivá, v tom je problém:-).
                                        Budem pečlivě sledovat, co tam o víkendu vymyslíte....

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile