Plavaná

dantex - Profil | Po 4.6.2012 10:18:59

O víkendu byl také juniorský krajský přebor na Sázavě v Sázavě :-), byla to pěkná masařina, nejlepší U14 chytali přes 10 kg, U10 5-6 kg. Náš Jenda v U10 na CIPSy druhý :-) (umístění 2+1).

    hraji - Profil | Po 4.6.2012 7:44:49

    karel.datel >> ahoj Karle, přeji hezké pondělí. Tak jsem si přečetl, že sis dovezl domů práci. A ještě jsi i zachytal ryby.

      karel.datel - Profil | Ne 3.6.2012 22:44:16

      Martin M. >> Je to vysvětlení :-))

        Martin M. - Profil | Ne 3.6.2012 22:43:18

        karel.datel >> asi doufal, ze opravuje teleskop :-)

          karel.datel - Profil | Ne 3.6.2012 22:40:12

          Ještě ke krajáku - byl to luxus, neb boleslavští rybáři mají zázemí perfektní, organizace flexibilní - krátily se prostoje, aby bylo co nejdříve hotovo a co se týče mojí osoby, odvezl jsem si osm zlomenin na zbastlení. Tři z toho jsou přelomené zámky - samci, které někdo opravil vnějším ovinem, hlava mi to nebere a není to způsobeno tím, že bych byl málo inteligentní.

            Bernard - Profil | Ne 3.6.2012 20:45:11

            Martinbati >> Vpravo nahoře je vyhledávání http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=638189&kw=podb%ECr​%E1kov%E1%20ru%E8ka přes 400 zápisů o ručkách.

              Martinbati - Profil | Ne 3.6.2012 20:28:12

              pozeram podberak na plavanu, tak 3m tyc bude stacit, padla mi do oka Sema teraphy tele, je to sklolaminat lacnejsia tyc. aky rozdiel je kompozit a uhlik? neplanujem tu tyc setrit takze uhlik by som asi skoro znicil..
              este tu je Colmic CLINKER, ta uz je 4m a material kompozit
              hlavica nejaka obycajna, planujem nylonovu siet aby to malo kvoli rychlemu suseniu...

                Martinbati - Profil | Ne 3.6.2012 20:19:49

                iva >> s 0,18 to velky rozdiel nebude a do 0,16 nepojdem.. este ksusim na to dat tie gumene buzirky tmave, uvidime ako to bude s tym..

                  LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:36:50

                  Z vyhlaseni fotku nemam,,tak jen dodam ze vyhral P.Kazatel,druhy-F.Hanacek a treti-S Belohoubek.

                    LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:33:46

                    8

                      MiPo - Profil | Ne 3.6.2012 19:33:30

                      iva >> díky

                        LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:32:50

                        7

                          LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:31:55

                          6

                            LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:31:37

                            5

                              LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:31:15

                              4

                                LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:30:50

                                3

                                  LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:30:26

                                  2

                                    LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:29:52

                                    1

                                      LORPIO - Profil | Ne 3.6.2012 19:29:24

                                      par fotek z moravskeho krajaku..

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile