Plavaná

iva - Profil | Ne 3.6.2012 19:29:11

MiPo >> nene, petr pracoval, mám jen info - jednička v sektoru na 4 sumce o celkové váze 11kg:-))))). chytalo se ale asi na místní poměry posledních let docela dobře, ráno bylo lepší než odpo. chytalo se v jednom dni. na fishpro je pár fotek..

    MiPo - Profil | Ne 3.6.2012 19:18:11

    iva >> ahoj Ivo, nebyla jsi ve Všenorech,prý tam bylo 14 závodníků

      tyci - Profil | Ne 3.6.2012 18:57:41

      iva >> Malokdo na to v dnesni dobe ma.Ja mam 3 deti a zavo. plavacku si opravdu dovolit nemuzu.A to potom touzim pres deset let.....Bohuzel.

        iva - Profil | Ne 3.6.2012 18:19:14

        karel.datel >> jojo, je to vidět i na žebříčku, ono trochu jako chybí motivace, když nikdo neví, jak to bude dál....a asi je to o penězích, každý takový výlet stojí dost:-(. jedno s druhým a plavačka se řítí do někam, se obávám.

          karel.datel - Profil | Ne 3.6.2012 17:32:52

          iva >> Letos jsou ty účasti vůbec na levačku a bude hůř :-(( Chytat se chytalo, bez ryby zřejmě nebyl nikdo.

            iva - Profil | Ne 3.6.2012 17:18:55

            karel.datel >> dík za info, byla jsem zvědavá, jak to tam doopravdy bude, takže změna je život:-). ale tak chytalo se, ne? byly letos horší závody...výkon chválím, lepšíš se:-). Pod tím viaduktem je to asi jiné, bude tam to koryto jinde.
            A sešlo se vás víc než pražáků, těch bylo jen 14:-(

              karel.datel - Profil | Ne 3.6.2012 16:51:35

              iva >> Ahoj. V Boleslavi žádný jatka. Dneska na děličce ryba vůbec, chytaly se bola a odhozy. Včera na áčku dělička ještě šla chytat, nahoře se chytal odhoz a bolo. Rybičky na nás kálely. Sešlo se nás 18 a trať byla vyměřena od viaduktu dolů, houfec tedy začínal vysoko nad strouhou. Na áčku jsme byli po oba dny Aleš Flanderka, Honza Hervert a já, včera byl na A jirka Kuba, dneska Klárka Zahrádková, skupina B 2. ligy. Včera jsem podal výkon, který nebyl žádná sláva, ale nebyl to ani propadák, z A4 jsem dělal trojku a poměr vah A1, A2 a A4 byl 4:2:1, přibližně 9, 4,5, 2,5. Dneska jsem udělal z A5 pětku, chytal jsem to na bolo. Aleš na A6 zachtal hvězdně a dělal dvojku, porazil ho jenom forhont.

                Ricci - Profil | Ne 3.6.2012 15:46:32

                Zajda >> Zkoušel jsi někdy odhadnout, kolik % lidí by mohlo zajímat tvé příspěvky v plavané?

                  iva - Profil | Ne 3.6.2012 13:43:27

                  Martinbati >> v tom případě se obávám, že chyba nebude v té bužírce:-). vyměň, ale vlasec...

                    Zajda - Profil | Ne 3.6.2012 12:10:08

                    Potěš koště..:-)

                      Martinbati - Profil | Ne 3.6.2012 11:54:53

                      iva >> pravda je ze na tej cievke mam 0,20mm..

                        iva - Profil | Ne 3.6.2012 11:41:19

                        Martinbati >> no to chce vyzkoušet, záleží i na síle vlasce, na který to navlíkneš, někdo má na cívce 0,12, někdo 0,18...prostě systém pokus chyba:-).

                          Martinbati - Profil | Ne 3.6.2012 11:24:49

                          iva >> k tomu su aj cierne buzirky aj biele plastove,l tie cierne su asi gumove, je to Tcko cralusso ked sa nemylim

                            iva - Profil | Ne 3.6.2012 10:09:55

                            Martinbati >> ty bužírky vyměň?

                              Bernard - Profil | Ne 3.6.2012 8:39:21

                              Martinbati >> Nevím od jakého výrobce máš Téčko, ale od cralussa, exnera nebo stonfa by neměl být problém. Nezapomeň vlasec alespoň jednou kolem téčka otočit, aby se ti neposouvalo.

                                Pavlik21 - Profil | Ne 3.6.2012 8:10:51

                                Včera jsme byli ze strejdou a z bratrancem na amurech.Ale ani záběr. :(((.Ale amuři tam jsou. :).




                                  Martinbati - Profil | Ne 3.6.2012 0:48:47

                                  skusal som chlapy Tcko, s bielymi buzirkami takymi tvrdymi, a dost to stlaci vlasec ked ich obe zatlacim, a ked meriam hlbku, tak je stlaceny na viacerych miestach, myslel som ze Tcko vyriesi moj problem s posuvanim brockov, ale neriesi...

                                    dantex - Profil | So 2.6.2012 21:16:54

                                    Martinbati >> klipuju při chytání na bolo, když neočekávám, že bych chytil kapra nebo parmu, kteří by šli přes brzdu. na cejny a plotoce bez problému. U matchky ne, tam se bojím, že bych to upálil o angličák.

                                      Bernard - Profil | So 2.6.2012 19:01:11

                                      Martinbati >> Ta se ti většinou už během lovu smyje a je potřeba jí průběžně obnovovat.

                                        Martinbati - Profil | So 2.6.2012 18:56:18

                                        Bernard >> myslel som na nejaky znackovac, ale co pri daslom love, ako to bude so starou znackou na vlasci?

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile