Plavaná

spinka - Profil | Po 4.6.2012 20:20:45

3.

    spinka - Profil | Po 4.6.2012 20:20:05

    2.

      spinka - Profil | Po 4.6.2012 20:18:25

      Taky bych si dovolil přihodit pár fotek z Vč krajáku.

        HP - Profil | Po 4.6.2012 20:14:00

        BAČI >> Neměl by jsi tam někde foto Petra Šrámka?

          BAČI - Profil | Po 4.6.2012 19:54:30

          ale bez tak nejlepší byl OTA :-)

            BAČI - Profil | Po 4.6.2012 19:50:26

            Markéta to chytala dobře !

              BAČI - Profil | Po 4.6.2012 19:47:13

              Naděje VYSOKOMÝTSKÉ plavané ??

                BAČI - Profil | Po 4.6.2012 19:42:54

                ještě pár foteček - měl jsme čas si vzít i foťák a něco namačkat :-)

                  BAČI - Profil | Po 4.6.2012 19:39:42

                  a zde nejlepší jednotlivci jarního zápolení VČ
                  OTA, BARBORKA , HONZA

                    BAČI - Profil | Po 4.6.2012 19:35:59

                    Východočeši také nazaháleli , chytalo se hlavně v neděli jak o život .Sobota trochu slabší ,ale při takových to závodech ,kde ta ryba ještě není zvyklá to není nic divného .I ta účast 36 závodníků hovoří za vše .Velká pochvala organizátorům RSK ORLICE .
                    NEJLEPŠÍ DRUŽSTVO - Eman, Ota, JIRKA

                      iva - Profil | Po 4.6.2012 18:12:51

                      dantex >> to je krásný, moc vám to přeju:-)

                        r4jce - Profil | Po 4.6.2012 16:37:14

                        Louda >> Jak to vypadalo na Dvorech, bralo to dobře? A jak ste zachytali?

                        Doufám, že se tam o víkendu zabavíme :o)

                          karel.datel - Profil | Po 4.6.2012 14:05:41

                          iva >> Vítězi krajského přeboru otec slíbil, že když udělá někdy dvě jedničky za sebou, přestane kouřit. K tomuto narovnání o KP došlo a dotyčný už na vyhlášení poslouchal, jak to, že kouří :-))

                            dantex - Profil | Po 4.6.2012 12:44:01

                            iva >> vzal si medaili i do postele :-)

                              iva - Profil | Po 4.6.2012 12:38:31

                              dantex >> moc gratuluju, dobrá práce:-)

                                karel.datel - Profil | Po 4.6.2012 12:19:49

                                hraji >> Logiku to má, u takhle malých dětí je každý rok velmi znát, ale do žebříčku bych to nasypal podle oficiálního dělení - všichni jsou U 14.

                                  hraji - Profil | Po 4.6.2012 12:16:55

                                  karel.datel >> asi ano, řešíme teď pražskou anomálii, novou kategorii U10. A jsou s tím problémy

                                    karel.datel - Profil | Po 4.6.2012 12:09:55

                                    hraji >> Předpokládám, že novou verzi žebře vyvěsíš až se ti sejdou všechny krajáky.

                                      hraji - Profil | Po 4.6.2012 12:05:43

                                      karel.datel >> já už mám většinu výsledků v počítači Karle. Dostávám je přednostně.

                                        karel.datel - Profil | Po 4.6.2012 12:01:31

                                        hraji >> Už to na rybsvazu visí.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile