Plavaná

hraji - Profil | Út 9.2.2010 9:09:25

Já bych to uzavřel, závodníci bez dioptrických brýlí by měli v rámci fair play dostat v každém závodě +3 za to, že vidí dobře a jsou zvýhodněni. :-))

    Pavouk28 - Profil | Út 9.2.2010 8:30:45

    Mira Kolínek >> to chapu, ja teda nemam dioptricke ale nosim polarizacni ktere jsem zas svezl na strese auta.. Cena byla taky "lidova" ..

      Zajda - Profil | Út 9.2.2010 8:29:29

      Mira Kolínek >> Nezachlastáš - nerozšlapeš..:-))) Jo, a ještě nezachytáš..:-)))

        Mira Kolínek - Profil | Út 9.2.2010 8:20:45

        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Když ona je to pravda, ale nic než zasmát se tomu mi stejně nezbývá... Ale můžu ti říct, že když jsem si vloni v Přerově ty brýle rozšlápl, moc do smíchu mi nebylo, byl jsem skoro na infarkt...

          Pavouk28 - Profil | Út 9.2.2010 8:05:59

          Mira Kolínek >> to o labuti je dobry, clovek se aspon zasmeje :)

            boyscout - Profil | Út 9.2.2010 8:05:31

            Když to tak čtu a spomenu si kolik jsem dal naposled za obyčejné brýle, tak si říkám že už by ta operace obou očí asi vyšla levněji :-)

              Mira Kolínek - Profil | Út 9.2.2010 8:02:00

              Maty >> Jasný, já mám jen jedničky dioptrie a k tomu cilindry, takže lehké, tenké polykarbonátové skla, nic složitého. Ale stejně bez nich nepoznám na 30 metrů angličák od labutě...

                Maty - Profil | Út 9.2.2010 7:50:11

                Miro ono právě záleží i na tom, k jakému sklu ten filtr pasuješ a pokud máš oči tak vyprasené jako já, tak už to fakt je pálka. Navíc každou další úpravou je to sklo (samozřejmě není skleněné) náchylnější na poškození :(

                  Mira Kolínek - Profil | Út 9.2.2010 7:29:48

                  Maty >> Tak, tak, je to ukrutnej balík. Já jsem se tedy vešel do 9 tisíc, ale jen proto, že optik je známý a tak mi dal menší slevičku... No a když ti potom spadnou na zem a nevědomky si je sám rozšlapeš, tak jako já v Přerově...:-(((

                    Petr Z. Vedro - Profil | Út 9.2.2010 7:27:54

                    Martin M. >> Ok dík za info.

                      Maty - Profil | Út 9.2.2010 6:40:16

                      Martin M. >> Polarizační filtr do dioptrických brýlí jsem řešil už několikrát v různých optikách (i u známých) Aby to za něco stálo, tak filtr do jednoho skla min. 4 litry. Vzhledem k tomu, že už před touto úpravou mě brýle vždy stojí nad 10 litrů, tak jsem do toho zatím nešel a řeším to jen klipem.

                        lobotomie - Profil | Út 9.2.2010 0:52:39

                        Martin M. >> je to známej... brýle na ryby které můžu rozšlapat apd. mi dělá za 3 kila (ty stejné mi v shoping parku nabídli za 1800). je kousek od brna, tak zjistím co a jak - chystám se za nim v dohledné době vyrazit

                          Martin M. - Profil | Út 9.2.2010 0:18:14

                          lobotomie (fanik) >> lobotomie >> take mi nabizel, ale 3 litry za jedno sklo se mi davat nechce. Pokud narazis na neco dostupnejsiho, dej prosim vedet.

                            lobotomie - Profil | Út 9.2.2010 0:11:06

                            Palcat >> používám povětšinou klipové - mám jak tmavé tak i žluté a ty žluté oceníš zejména za soumraku nebo za svítání. pak mam ještě mega velké polarizační brýle, které se dají nasadit přes brýle dioptrické, ale spíš vypadají jako potapečské brýle s polarizační úpravou =)
                            Jinak mi můj optik opakovaně nabízel polarizační filtr přímo do dioptrických skel, takže letos do toho asi půjdu

                              Martin M. - Profil | Po 8.2.2010 20:33:20

                              Tak tady aspon pohled shora. Slozenou asi nenajdu.

                                Slaughter Maniak | Po 8.2.2010 20:32:54

                                přátelé dnes sem navštívtíl braunstar a uchvátil mě matchovej prut Colmic Konnan.... akorát nechápu proč má akci 20-80 a 40-100 můžete mi někdo objasnit kčemu je takovej tvrďák dobrej???? já bych to vzal asi na štiku ...

                                  Martin M. - Profil | Po 8.2.2010 20:30:33

                                  Petr Z. Vedro >> tezko rict, vetsina sla do kytek opravdu unavou materialu, je to dost namahane, podle mne 2-3 roky a hotovo u kazde.
                                  Mel jsem kdysi takovou 4hrannou od Colmicu, ta byla asi nejlepsi a nejskladnejsi, ale pak uz jsem ji nikdy nevidel v prodeji. Tam to prdlo v rozku pevnych bocnic. Zkusim najit fotku...

                                    gama - Profil | Po 8.2.2010 20:28:00

                                    roli >> jestli chces vyhodit prachy tak je posli radsi nake charite a nekupuj takove blbosti

                                      MrKos - Profil | Po 8.2.2010 20:19:00

                                      Zajda >> jak fešák? dyť to nejsu já

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile