- Úvod
- Pokec
Plavaná
Hlavní diskuse.Další témata z kategorie plavaná: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 66x v ignorovaných.
Petr Z. Vedro - Profil | Po 8.2.2010 19:41:48
Martin M. >> Ahoj, ještě jedna všetečná otázečka. Která ta textilní míchačka ti vydržela nejdéle. Aby se nezačala drolit ta guma atd. Dík
hraji - Profil | Po 8.2.2010 19:18:31
Palcat >> používám polarizační klip, který se dá připevnit na běžné dioptrické brýle, a nebo polarizační brýle Cocoons, které se dají nasadit i přes brýle.
Palcat - Profil | Po 8.2.2010 19:15:41
Je tu někdo kdo nosí dioptrické brýle , co používate za polarizačky. Já bez diop. brýlí nevidím anténku na 5m. Ale někdy se to bez polarizaček taky nedá.
MrKos - Profil | Po 8.2.2010 17:18:44
Šlapeto >> brýle na brýle se dělají a už se to tady někde řešilo... o polarizačkách tu proběhlo několik otázek a určitě to tam bylo aji s vobrázkama
používám je hlavně na plavajdu protože za určitých světelných podmínek se mi s brýlema ta anténka zdá prostě jasnější :-)
používám je hlavně na plavajdu protože za určitých světelných podmínek se mi s brýlema ta anténka zdá prostě jasnější :-)
Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 17:13:21
MrKos >> já to používám hlavně na feeder..na plavačku mám dioptri(y)cký na dálku ,takže s plavačkou mám smůlu...jedině ,že by se dělaly nějaké brýle na brýle
MrKos - Profil | Po 8.2.2010 17:11:53
Šlapeto >> měl jsem jakési od semy jednou na vočích a zdálo se mi že nějak divně/málo polarizují... naopak solána se mi z těch levnějších zdála jako ucházející avšak na trhu už je toho určitě plno a dal by se najít kompromis
možná už i ta sema polarizuje líp
možná už i ta sema polarizuje líp
Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 17:08:25
MrKos >> proto jsem si loni koupil Semy..sice dost šílený ,ale za necelý 200 je můžu nosit v kapse a bat se o ně nemusim :))
MrKos - Profil | Po 8.2.2010 17:04:36
Šlapeto >> do roka a do dne je stejně většinou po nich... první jsem rozšlápl, druhé někde ztratil, třetí skončily pod kýblem plným futra a čtvrté mám už přes rok v pohodě... poškrábané nijak nejsou, drží
Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 16:47:25
Nazdar plavačkáři.... já blbec zařadil tuto otázku mezi všeobecné a tudíž mi hned zapadla...nemáte s tímto nějaké zkušenosti? Díky moc ;-)
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626589
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626589
Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 15:02:33
MrKos >> Solano néééé !!! neblbni, jedině ,jestli chceš brýle max na rok ,ale mne osobně vydržely cca 3/4 roku a byly používány pouze na ryby v pevném poudře ! Totálně se sesypal materiál a nestalo se to pouze mě..Kupoval jsem je v Black Bassu za docela dost a reklamaci mi samozřejmně neuznali...
MISO* - Profil | Po 8.2.2010 9:59:39
ronny - skus www.onarb.sk, nenajdes tam Konopaska, ale Colmic e-shop, napis mu
Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
ČtNNaviják Centrepin 5901
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim










