Plavaná

Petr Z. Vedro - Profil | Po 8.2.2010 19:41:48

Martin M. >> Ahoj, ještě jedna všetečná otázečka. Která ta textilní míchačka ti vydržela nejdéle. Aby se nezačala drolit ta guma atd. Dík

    Zajda - Profil | Po 8.2.2010 19:27:53

    Martin M. >> Fešák..:-)

      Palcat - Profil | Po 8.2.2010 19:20:49

      dík všem

        hraji - Profil | Po 8.2.2010 19:18:31

        Palcat >> používám polarizační klip, který se dá připevnit na běžné dioptrické brýle, a nebo polarizační brýle Cocoons, které se dají nasadit i přes brýle.

          Palcat - Profil | Po 8.2.2010 19:15:41

          Je tu někdo kdo nosí dioptrické brýle , co používate za polarizačky. Já bez diop. brýlí nevidím anténku na 5m. Ale někdy se to bez polarizaček taky nedá.

            Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 17:29:03

            Parááda.... :)
            díky

              Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 17:21:10

              MrKos >> to mě bez brýlí splívá anténka s květenou :))))

                MrKos - Profil | Po 8.2.2010 17:18:44

                Šlapeto >> brýle na brýle se dělají a už se to tady někde řešilo... o polarizačkách tu proběhlo několik otázek a určitě to tam bylo aji s vobrázkama

                používám je hlavně na plavajdu protože za určitých světelných podmínek se mi s brýlema ta anténka zdá prostě jasnější :-)

                  Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 17:13:21

                  MrKos >> já to používám hlavně na feeder..na plavačku mám dioptri(y)cký na dálku ,takže s plavačkou mám smůlu...jedině ,že by se dělaly nějaké brýle na brýle

                    MrKos - Profil | Po 8.2.2010 17:11:53

                    Šlapeto >> měl jsem jakési od semy jednou na vočích a zdálo se mi že nějak divně/málo polarizují... naopak solána se mi z těch levnějších zdála jako ucházející avšak na trhu už je toho určitě plno a dal by se najít kompromis

                    možná už i ta sema polarizuje líp

                      Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 17:08:25

                      MrKos >> proto jsem si loni koupil Semy..sice dost šílený ,ale za necelý 200 je můžu nosit v kapse a bat se o ně nemusim :))

                        MrKos - Profil | Po 8.2.2010 17:04:36

                        Šlapeto >> do roka a do dne je stejně většinou po nich... první jsem rozšlápl, druhé někde ztratil, třetí skončily pod kýblem plným futra a čtvrté mám už přes rok v pohodě... poškrábané nijak nejsou, drží

                          Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 16:47:25

                          Nazdar plavačkáři.... já blbec zařadil tuto otázku mezi všeobecné a tudíž mi hned zapadla...nemáte s tímto nějaké zkušenosti? Díky moc ;-)
                          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626589

                            Šlapeto - Profil | Po 8.2.2010 15:02:33

                            MrKos >> Solano néééé !!! neblbni, jedině ,jestli chceš brýle max na rok ,ale mne osobně vydržely cca 3/4 roku a byly používány pouze na ryby v pevném poudře ! Totálně se sesypal materiál a nestalo se to pouze mě..Kupoval jsem je v Black Bassu za docela dost a reklamaci mi samozřejmně neuznali...

                              MISO* - Profil | Po 8.2.2010 9:59:39

                              ronny - skus www.onarb.sk, nenajdes tam Konopaska, ale Colmic e-shop, napis mu

                                gama - Profil | Ne 7.2.2010 20:09:15

                                pepa
                                604855132

                                  Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile