Plavaná

ronny - Profil | Ne 7.2.2010 18:53:02

Pánové,nemáte někdo kontakt na Pepu Konopáska,potřebuju sehnat prut od f.Colmic.DÍK

    mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 18:38:13

    MrKos >> :DDD, neklam tělem. :DD

      MrKos - Profil | Ne 7.2.2010 18:30:45

      mekoun >> v zimě se špatně něco posuzuje protože každá ryba je těžce vymodlená... možná by bylo zajímavý hodit o 100m níž hrst šrotu a hrst živé přičemž si myslím že výsledek by byl podobnej - zase by byla každá ryba těžce vymodlená :-)

        Hori - Profil | Ne 7.2.2010 14:54:00

        Děkuji za rady.

          Homer - Profil | Ne 7.2.2010 14:36:46

          Hori >> na normální lov dávám na stojáku asi půl deci na kýbl. Na prochytávanějších vodách a na řece tam toho leju asi deci.

            mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 13:37:23

            MrKos >> No když je zima, dával jsem tam toho mraky, pač jinak to moc nefachalo. Asi taky záleží, o jakej smrad jde, ne???

              MrKos - Profil | Ne 7.2.2010 13:27:27

              Hori >> na kýbl ( cca 15 litrů ) jsem dával maximálně deci ( bylo to cosi podobného a kořeněného ) a stejně to smrdělo dostatečně ... podobně jak píše MM, na normální chytání bych se držel varianty přiměřeně, přiměřeně, spíše méně než moc

                hraji - Profil | Ne 7.2.2010 13:08:51

                Hori >> na 17 litrů krmení jsme dávali půlku té lahvičky (na závodech)

                  mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 12:42:14

                  MrKos >> Díky Mistře za typ. Už to tady vybírám. :)) Mají pěkný kousky.

                    Hori - Profil | Ne 7.2.2010 12:39:55

                    Martin M. >> Děkuju moc, hned se mi to bude líp počítat.

                      Martin M. - Profil | Ne 7.2.2010 12:37:47

                      Hori >> vyrobce rika naredit 1:10 s vodou, kterou pouzijes na michani krmeni. Na kilo sucheho krmeni potrebujes asi pul litru vody, tak kalkulacku a pocitej :)
                      Osobne bych tam toho teda daval daleko mene.

                        Hori - Profil | Ne 7.2.2010 12:25:03

                        Ahoj chlapi. Prosím vás nevíte, kolik litrů nebo kg krmení, se dá udělat z 500ml tekutého posilovače (např. Liquid Aroma Brasem Big Bream od Marcel v. d. Eynde). Stačí jen tak orientačně. Nevím, v jakém poměru jej mám ředit. Děkuji

                          MrKos - Profil | Ne 7.2.2010 12:17:43

                          mekoun >> solana co sem dával kolega esox mám

                          http://www.rsp-fishing.cz/polarizacni-bryle/polari​​zacni-bryle-solano-fl-1-1009

                          a tahám je na ryby, v autě, všude... až je zničím přikůpím další , osobně bych do dražších asi nešel protože na šlápnutí nebo poškrabání mi stačí tyto

                            hraji - Profil | Ne 7.2.2010 11:49:54

                            Esox >> kryt oček by měl zajistit dvě věci, aby nebyla očka poškozena během přepravy a skladování a aby nedocházelo k pohybu složených dílů prutu ve složeném stavu. Proto je potřeba vybrat vhodnou velikost krytu a vhodný tvar krytu.

                              Slaughter Maniak | Ne 7.2.2010 11:48:32

                              co třeba todle ???, máte nějakou zkušenost s polarizačníma klipama od semy???
                              http://www.fishop.cz/produkt/leech_5054/
                              http://www.fishop.cz/produkt/siryn_5052/

                                Esox - Profil | Ne 7.2.2010 11:47:30

                                hraji >> jj, přesně tak, že na sebe doléhají, to mi přišlo takvé divné, ale když to tak má být tak dobrá

                                  hraji - Profil | Ne 7.2.2010 11:38:42

                                  Esox >> jak v sobě? Jako že jsou poskládaná těsně u sebe? Tak to je u všech boloňek, které jsem měl

                                    Esox - Profil | Ne 7.2.2010 11:30:16

                                    hraji >> díky no takovou nějaké tam na tom mám, ale nelíbí se mi, že jsou ty očka tak v sobě, ale třeba to tak má být bolo jsem ještě neměl, no

                                      mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 11:25:06

                                      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Jo jo, teď to tay skenuju. Docela pálky, škoda že větve to nemaj ve svym sortimentu. To by byla jina cena :)

                                        Slaughter Maniak | Ne 7.2.2010 11:25:06

                                        hraji >> no to znám.... ale na očích neušetříš.....

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile