Plavaná

hraji - Profil | Ne 7.2.2010 11:23:46

Slaughter Maniak >> dioptrická polarizační skla přijdou na několik tisíc. Kdybych měl stabilní oční vadu, šel bych do nich hned. Se slušnými obrubami mi to optička spočítala na 8 000 korun

    Pavouk28 - Profil | Ne 7.2.2010 11:22:29

    mekoun >> no u nas jsou nekolkrat drazsi :) slapou paradne a hlavne je na nose vubec necitim coz jsem mel jako podminku.

      Slaughter Maniak | Ne 7.2.2010 11:22:03

      hraji >> dik .... na těch stránkách lovy je maj levnější .... ovšem musel bych vyzkoušet jestli to na ty moje popelníky vůbec nasadim...... a za tu cenu si asi nechám udělat skla.....

        mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 11:20:59

        Esox >> Někde jsem je viděl, ale myslim, že byly na normal tele. Na bolo asi moc krátký. :(

          hraji - Profil | Ne 7.2.2010 11:20:07

            Esox - Profil | Ne 7.2.2010 11:18:10

            Nevíte náhodou někdo, kde koupit kryt na špičku boloňky, včera jsem pořídil Mikado Temtation 6m ale je to berz krytu oček tak bych na to něco potřeboval splašit. Díky

              mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 11:17:33

              hraji >> Parádní, asi to bude taky něco podobnýho, uzavřený vypadají dobře. Nepobíráš pak okolní rušivý vlivy. Na Aukru jeden maník nabízí emerický, uzavřený a ještě mají ve spodní části přídavnou lupu či co. Všeho všudy za pěťo myslim.

                Esox - Profil | Ne 7.2.2010 11:16:49

                mekoun >> dobrý brejle má Pepa Konopásek jsou ty to má na videu z Mušova, teď je má sice vyprodaný ale mají mu přijít myslím Solana. Dává je normáně přes dioptrické brýle, ale můžou se použít jen tak.
                edit: myslím, že to jsou tyto: http://www.rsp-fishing.cz/polarizacni-bryle/polari​zacni-bryle-solano-fl-1-1009

                  Slaughter Maniak | Ne 7.2.2010 11:15:31

                  hraji >> prosimtě kde se dá kouknout na ty brejle na brejle cocoon??? kdysi jsem měl na dioptrický brejle takový nasazovací sluneční od polaroidu.... ale když tak sledujuty ty ceny asi mě vyjde nejlíp nechat si udělat polarizační skla.... prej je to super i v autě hlavně v noci.....

                    hraji - Profil | Ne 7.2.2010 11:13:52

                    mekoun >> osobně dávám přednost uzavřenějším modelům
                    http://www.lovy.cz/data/index.php

                      mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 11:11:04

                      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Fíha, 60 doláčů, to mě oddělá, ovšem model znamenitej. Maká to dobře??? Já je ještě na ksichtě neměl, tak nevim. :D Koupit radši tmavší nebo světlejší??? Sema myslim dělá 3-ku tmavost.

                        mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 11:07:44

                        hraji >> Jj, máš pravdu...moc neunesly..když jsi přidal nějakej žvanec, bylo to s nosností naštíru.

                          Pavouk28 - Profil | Ne 7.2.2010 11:06:44

                          mekoun >> ja mam tyhle, nosim je uplne vsude.. na ryby k tomu ksiltovku.. ale asi nejsou primo rybarske http://www.sunglasssafari.com/store/product/1203/B​olle-Valorium-915201075-BLK/

                            mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 11:05:40

                            MrKos >> Jj, přesně..já mám natur, tak 25cm dlouhej. Moc se mi to líbilo, na něj chytat. V obchodě moc dobrých splávků nebylo. No tenkrát dostali ve Sportu sadu úžasnejch balzáků, ovšem skoro pěťo cena a to jako rybízák, jsem neměl, tak jsem se na ně chodil koukat a tiše snít, jak by se takový parády hodily. Nezbývalo než udělat věrný kopie. Někdy se podařilo vyloudit nějakej hand-made od starých vyder a to pak bylo. Dělali tay anteňaky s nápisem" Lovu zdar", to pak bylo něco.

                              hraji - Profil | Ne 7.2.2010 11:04:01

                              MrKos >> to je možné, ke mně se nedostal poudloudnickými kanály nikdy osten delší než nějakých 15 cm, a to moc nosné nebylo, v souvislosti s tloušťkou vlasce a kvalitou navijáků se tím moc nahodit nedalo.

                                MrKos - Profil | Ne 7.2.2010 11:01:24

                                hraji >> pokud to bylo dorostlé brko tak to v pohodě neslo 2 i více g což není zrovna málo

                                  MrKos - Profil | Ne 7.2.2010 10:57:01

                                  mekoun >> kdysi ( asi před 20 lety ) mi jich kamarád donesl celou otep, jeho maminka dělala v zoo Brno

                                  namočil jsem špičky do reflexní barvy značky Rewel ( nic jiného tenkrát na trhu nebylo ) přeláknul to syntetickým lodním lakem a šlapalo to znamenitě - možná bych nějaké doma ještě našel

                                  dnes bych řekl že na stoják to zbytečně moc unese a navíc to není citlivé protože i špička je nosná a na řeku to má blbej tvar

                                    Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile