Plavaná

mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 10:54:24

hraji >> Díky za info, nádhera, ty mi ještě chybí. Koupim jen letní model. :)

    hraji - Profil | Ne 7.2.2010 10:49:48

    mekoun >> vše se odvíjí od toho, zda používáš dioptrické brýle a na co je (myslím ty polarizační brýle) chceš.
    Pokud máš dioptr. brýle, doporučuji zakoupit brýle s názvem Cocoon, které se nasazují přes ty dioptrické.
    Pokud nejsi krátkoči dalekozraký a s tačí ti normální polarizačky, pak je důležité na co je chceš používat a kdy.
    Na léto jsou dobré šedé a nebo tmavě hnědé, na podzim, v zimě a při špatných povětrnostních podmínkách jsou dobré žluté, které polarizují, ale netlumí tu trochu světla, co je.

      mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 10:45:29

      Chtěl jsem se ještě zeptat, jaký polarizační brýle pokoupit??? Je v nich nějakej rapidní rozdíl???

        Slaughter Maniak | Ne 7.2.2010 10:26:34

        mekoun >> určitě lepší než splávky z bolševníku......

          mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 10:25:29

          Slaughter Maniak >> Přesně, ale víš jak mi to klucí záviděli??? Oni jeli bezinky, husí brka, různě vytuněný a já měl dikobraza. Musel jsem si ho hlídat, haby mě o něj nepodělali.

            Slaughter Maniak | Ne 7.2.2010 10:23:27

            mekoun >> jediný štěstí je, že to bylo v době, kdy níže jmenovaný patřil celé dělnické třídě .......tudíž ti vlastně jen dal to co ti patřilo....

              mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 10:21:26

              Slaughter Maniak >> No co, navštívil jsem pana Dikobraza, v jedné nejmenované zoo, kde se rád se mnou podělil o svůj equipment. Sice moc nadšenej nebyl, ale potom se umoudřil a dal nějaký exempláře. :D

                hraji - Profil | Ne 7.2.2010 10:19:50

                mekoun >> jasně, byly to splávky pro jemné chytání na klidné vodě, malá nosnost.

                  Slaughter Maniak | Ne 7.2.2010 10:18:33

                  mekoun >> radši ani nezveřejňuj jaksi k němu humálně přišel.......

                    mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 10:17:24

                    hraji >> Super, njákej jsem tady objevil....zřejmě ještě z tý doby. :D Kdysi jsem na ně chytaval, ale bylo to na takový žudlání, jelikož moc neunesou, ale jinak citlivej plavak.

                      hraji - Profil | Ne 7.2.2010 10:14:27

                      mekoun >> no, takových 25 let zpátky to bylo velmi populární. I dneska by se určitě dal na chytání ryb použít. Ale rozšířený asi moc nebude.

                        mekoun - Profil | Ne 7.2.2010 10:12:52

                        Fujtajbl ve spolek, používáte někdo, jako splávek, dikobrazí osten???

                          hraji - Profil | Ne 7.2.2010 9:25:26

                          karel.datel >> není problém, jen to potřebuji vědět pár dnů předem, abych mohl upravit plán

                            karel.datel - Profil | Ne 7.2.2010 9:07:14

                            hraji >> Mám takový pocit, že za tebou stejně pojedu.

                              hraji - Profil | Ne 7.2.2010 9:07:02

                              karel.datel >> OK, nic se neděje. Někdy příště na pohárovém závodě u vás v Čechách

                                karel.datel - Profil | Ne 7.2.2010 9:06:01

                                hraji >> Teď je mi to jasné, ale mysli vždycky na všechno.

                                  hraji - Profil | Ne 7.2.2010 9:04:56

                                  karel.datel >> ode mě je to k Matymu asi tak 7, mohls napsat.

                                    karel.datel - Profil | Ne 7.2.2010 9:04:13

                                    hraji >> Tak, tak, ode mě z baráku k Matyho garáži je to 183 km.

                                      suchouš - Profil | Ne 7.2.2010 8:59:54

                                      karel.datel : to je jako kdyby krásná italská holka neuměla souložit! ! Ale to se taky rychle naučíš :-)) mám na mysli odhoz a děličku.

                                        hraji - Profil | Ne 7.2.2010 8:59:21

                                        karel.datel >> ahoj Karle, ty jsi byl v Brně?

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile