- Úvod
- Pokec
Plavaná
Hlavní diskuse.Další témata z kategorie plavaná: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 66x v ignorovaných.
milos123 - Profil | Pá 5.2.2010 20:14:15
Brčko >> Na odhoz použivám 10g a nepamatuji si že by mě spadla ale urval jsem jich hafo to jo
svaca - Profil | Pá 5.2.2010 20:13:16
plavan >> jakou hmotnost ma ta zabka? me prijdou hrozne zbytecne tezky co jsem videl. verim, ze funkcne jsou na tom dobre, ale ta hmotnost me hodne odrazuje.
plavan - Profil | Pá 5.2.2010 20:08:47
svaca >> ty hloubkoměry jsem si koupil 2 krát po třech kusech. A padaly mi všechny. Tak jsem nakonec začal používat žabičky. Roztáhnu žabičku, do ní vložím obratlík ( nad návazcem nebo na konci kmene, jak chceš ) tak, aby se celý vešel dovnitř. Za celý rok mi na jedné žabce prasklo pérko a jednou jsem jí utrhl i s obratlíkem. Takže já zase žabky rád.
Brčko - Profil | Pá 5.2.2010 20:01:52
denny05 >> milos123 >> jo,jo taky mi na odhozu padají,ale to i žabky.Tobě žabky na match prutu nepadají?
svaca - Profil | Pá 5.2.2010 20:01:50
plavan >> zatim jsem nevidel zabu, ktera by nebyla hrozne zbytecne tezka a to uchyceni se mi taky nezda.to stonfo ma 1,5g coz staci. pokud s odhozem musis mrsknout a nakonci mas 5g zabu tak je to naprd.................dobre zni to s tou gumou od praku.
milos123 - Profil | Pá 5.2.2010 19:51:28
svaca >> Tyto hloubkoměry jsem kdysi taky používal, ale dost mi padali z háčku tak jsem je přestal používat a vrátil jsem se k žabkám.Žába je žába:-)
sven - Profil | Pá 5.2.2010 19:42:22
Zajda >> Na měření hloubky používám asi 2 cm vyřazené gumy z praku, do které nacpu velký brok. Háček zapíchnu za okraj, směrem dovnitř a hotovo :-)
svaca - Profil | Pá 5.2.2010 19:13:13
Zajda >> Jako nejlepsi udelatko.) mi prijde tohle od stonfa hrozne jednoduchy a ucinny Driv jsem cvakal tezsi brocek na hacek a jak to funguje pekne.Jako hloupy mi prijdou ty oloveny zabky........
Esox - Profil | Pá 5.2.2010 19:01:58
Pavouk >> Pavouk28 >> to víš umím se v žít do jeho situace, já taky hledám a hledám a hledám a pořád houby nacházím, kruci mě z toho jebne. Nejhorší je nejistota, kdybych na to aspoň dokázal nemyslel, ale ne to pořád někde něco hledám :-(
Zajda - Profil | Pá 5.2.2010 19:00:23
svaca >> Měření hloubky těma vašima plavačkářskýma udělátkama mi není taky jasné...:-) Ale měřím tak dlouho, až se trefím...Na to moje domácí chytání mi to ale stačí..:-)
uraggan - Profil | Pá 5.2.2010 18:59:15
omlouvam se....mate asi pravdu ze jsem si mel nejdriv projit diskuzy a kdyby jsem to nenasel tam se zeptat....jeste jednou sorry
svaca - Profil | Pá 5.2.2010 18:58:31
uraggan >> zacni tim, ze si projedes clanky.tady na mrku jich je spousta, nebo http://www.ceskaplavana.cz/ a spousta dalsich rad je na internetu, v knihach, casopisech. Z informaci, ktery jsi schopnej nacerpat z techto zdroju bys mel pochopit vse. Pokud ti nebude uplne jasny treba mereni hloubky, pak se ptej konkretneji. Myslim, ze kazdy ti tu rad poradi, kdyz otazka bude mit uroven.
Zajda - Profil | Pá 5.2.2010 18:57:42
uraggan >> Nikdo proti tobě není zaujatý, ale jsi líný, jak vandrák v červenci a nebo jak veš celoročně...
Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
18:41NNaviják Centrepin 5891
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
StNKlub přátel Bolognese 1759
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim













