Plavaná

Pavouk28 - Profil | Pá 5.2.2010 18:55:53

Esox >> zklamals :)

    uraggan - Profil | Pá 5.2.2010 18:54:04

    Esox >> dekuju nasel se aspan nekdo...

      Esox - Profil | Pá 5.2.2010 18:53:28

      uraggan >> já budu ten milostiv a poradím www.ceskaplavana.cz tam najdeš článků spoustu a stačí si jen vybrat jsou tam různé montáže

        Pavouk28 - Profil | Pá 5.2.2010 18:51:59

        uraggan >> myslim ze nemuzeme.. nebo nechceme?

          uraggan - Profil | Pá 5.2.2010 18:51:06

          hej o co tady jde...sory,ale fakt nechapu...mohli by ste mi odpovedet

            Pavouk28 - Profil | Pá 5.2.2010 18:50:16

            Zajda >> :)))

              uraggan - Profil | Pá 5.2.2010 18:49:49

              Zajda >> promin,ale nepochopil jsem to....

                Zajda - Profil | Pá 5.2.2010 18:48:10

                uraggan >> Odborník se diví, laik žasne...:-(

                  uraggan - Profil | Pá 5.2.2010 18:42:37

                  cus nasel jsem doma pomerne meky prut ma odhozovou zatez asi 7-15g a chtel bych a nej zkusit chytan plavanou poslele mi pls nejakou stranku kde je navazovani splavku...ja umim jen na pevno pomoci ocka a gumicky a tahle montaz neni asi vhodna na vsechny vody a pls jeste nejaky rady do zacatku diky moc

                    Mira Kolínek - Profil | Pá 5.2.2010 17:05:55

                    Petr64 >> Ano, díky tomu pérkovému systému s tím šlo chytat i na malé patentky nebo nítěnky. Jen se mi ten háček zdál takový měkký a neohrabaný, asi bylo více záseků do prázdna. Ale to je jen domněnka, nikdy jsem se to neodvážil navázat.

                      Petr64 - Profil | Pá 5.2.2010 16:43:57

                      HP >> Že jo.A fungovalo to.:-))

                        HP - Profil | Pá 5.2.2010 16:37:07

                        Mira Kolínek >> Tak už jsem v obraze, děkuji. Stejně jeto zajímavý systém.

                          Petr64 - Profil | Pá 5.2.2010 16:05:37

                          Mira Kolínek >> Relikvii si uchovej,i když je rezavá.:-) 25 let to je tak ta doba kdy sem je používal i já.Byly dobrý i na nitěnky...

                            Mira Kolínek - Profil | Pá 5.2.2010 14:07:27

                            HP >> je to jednoduchý princip, představ si klasický totalitní dvojháček(samozřejmě v menší velikosti)s nezaletovaným očkem, který by se slisoval tak( třeba by se na něj stouplo:-)), aby byly oba háčky hroty u sebe. Vázalo se to normálně za očko, oba ty háčky byly proti sobě napružené a patentky se mezi ně chytly jako do kleštiček... Na jednom z háčků byl potom ucvaknutý hrot, takže jeden háček je vlastně chytací a druhý u něj jen přidržuje patentky.

                              HP - Profil | Pá 5.2.2010 12:11:18

                              Mira Kolínek >> Však to nespěchá, jen opravdu si háček s pérkem tak nějak neumím představit. :-)

                                Mira Kolínek - Profil | Pá 5.2.2010 11:04:14

                                HP >> foto bych neměl, ale nafotit to můžu. Bohužel jsem teď v práci a háčky jsou doma ve sklepě.

                                  HP - Profil | Pá 5.2.2010 10:05:37

                                  Mira Kolínek >> neměl bys foto? Mě by docela zajímalo jak takový háček vypadal.

                                    Mira Kolínek - Profil | Pá 5.2.2010 8:07:34

                                    Petr64 >> Mám ještě doma tři kusy pérových patentkových háčků, jsou pěkně rezavé, ale uchovávám je jako historickou relikvii. Jsou to asi 25 let staré Hamecons Concours. Teď už se takové háčky nevyrábí a na závodech v ČR se ani nesmí používat, nástrahy musí být na háčku napíchnutá.

                                      hraji - Profil | Pá 5.2.2010 7:20:35

                                      karel.datel >> věřím, já jsem líný něco vymýšlet. Prostě to funguje a hotovo

                                        karel.datel - Profil | Pá 5.2.2010 7:19:35

                                        hraji >> Někdy předvedu v akci. Oproti tvému způsobu je tenhe pomalejší, ale jednodušší - člověk nemusí tolik koukat.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile