Plavaná

Petr64 - Profil | Pá 5.2.2010 7:18:48

hraji >> Dík:-)

    hraji - Profil | Pá 5.2.2010 7:18:05

    Petr64 >> háčky s pérkem na přichycení patentek se již v nabídce neobjevují, nevím o nikom, kdo by je prodával. Dneska se patentky napichují na háček bez protihrotu

      hraji - Profil | Pá 5.2.2010 7:15:46

      karel.datel >> máš to vymakané, princip je stejný, ty tam máš dodělaná nějaká další udělátka

        Petr64 - Profil | Pá 5.2.2010 5:26:14

        Omlouvám se že se vám sem montuju,ale chtěl sem se zeptat.Kdysi sme používali háčky na patentky s perkem.Dají se koupit,nebo je to stále na principu "urob si sám"?

          karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 23:26:50

          Hanza3 >> Tak se třeba potkáme na rybách, na ryby se zvířetem nechodím, neb by to bylo o incident, ignoruje cyklisty do té míry, že je nevnímá jako pohybující se předmět: "Nauč se lítat, teď jdu já".

            Hanza3 - Profil | Čt 4.2.2010 23:18:08

            karel.datel >> Tak jsem Tě poznal podle psíka.Těším se na sezonu,pak se potkáme třeba u vody.Ikdyž z jara preferuji Cidlinu,tam je parádní chytačka.

              karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 23:05:48

              Hanza3 >> To jsem byl já, nosím zmijovku a moje zvíře tahá svého žužláka - gumovou kuličku na provázku.

                Hanza3 - Profil | Čt 4.2.2010 23:04:02

                karel.datel >> už jsem Ti psal,že je tu plavačkářů celkem dost,jen jsou líní.A labe v Nb. moc nenavštěvují.mě se to tam líbí,a mám to kousek ze Sadský.Nebyl jsi v sobotu u Labe,se psíkem a se zmijovkou?Ten vlčák měl nějakou hračku.

                  karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 22:53:52

                  Hanza3 >> Podle revírů bydlíš někde za rohem, bydlím na Zálabí. Do teď jsem měl za to, že jsem jediný plavačkář na bobkařské řece (na masodromy jako Rema nechodím vůbec).

                    Hanza3 - Profil | Čt 4.2.2010 22:40:33

                    karel.datel >> Loni jsem měl pěkného smolíka.Jel jsem v sobotu ze závodů z Ml.Boleslavi,a zrovna projížděl ten vláček.Čekal jsem za závorama snad 20 min a jak píšeš pěkný čubinec.Ani mi tak nejde o to pivo,jako o prohlídku pivovaru.

                      karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 22:29:16

                      Hanza3 >> Na Bohumila se klidně dívej, den otevřených dveří v pivovaru je akorát k nas... Všude plno vágusáků na šrot, protože je o pětník levnější pivo, estráda 3. cenové skupiny a bordel všude. Jedinej, pominu-li pivovar, kdo z toho má radost, je moje zvíře, protože poházené zbytky na břehu na ní působí mile až přitažlivě.

                        karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 22:25:23

                        hraji >> Aniž bych byl znal tvou léru, hluboce jsem se zamyslel a výsledek je o stránku zpátky. Co tomu nástroji říkáš?

                          Hanza3 - Profil | Čt 4.2.2010 22:23:42

                          Nejvíc se mi líbí ten Bohumil na té nástěnce u Labe.Doufám,že letos mi vyjde čas a kouknu se na den otevřených dveří v Postřižinském pivovaře.

                            Šlapeto - Profil | Čt 4.2.2010 22:21:13

                            hraji >> a navazování mnohem rychlejší, očka menší... děkuji ti kolego :)

                              hraji - Profil | Čt 4.2.2010 22:19:34

                              Šlapeto >> mám, už jsem to zde několikrát popisoval. Mám prkénko, v něm dva hřebíky ve správné vzdálenosti. Navážu háček, zavěsím jej na jeden hřebík, vlasec vedu kolem druhého hřebíku, tím udělám smyčku, tu vezmu do prstů a uvážu uzel, rozdíly v délce jsou v milimetrech. odpad nula

                                Šlapeto - Profil | Čt 4.2.2010 22:07:21

                                hraji >> máš nějaký "spešl fígl " na to ,aby byli stejně dlouhé? :)

                                  karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 22:00:10

                                  hraji >> V trhání jsem dobrej, o dno, o větve na dně, o ryby a jak ho jednou namočím, výměna začíná utržením, protože, než bych ho přemluvil ven z obratlíku, to radši uštrikuju novej. S tím Hrabalem je to tak, že se jedná o nymburského národního spisovatele a tak ty znalosti v místě jsou o něm o něco bytelnější než na ostatním území.

                                    hraji - Profil | Čt 4.2.2010 21:54:02

                                    karel.datel >> a těch forpasů už máš víc než dost, to nevytrháš ani za 5 let. Vážně.

                                      hraji - Profil | Čt 4.2.2010 21:53:18

                                      karel.datel >> no vidíš, ani nevím, že se Hrabal narodil v Brně, to bude tím, že jsem naplavenina ze severu, z rodné Hané.

                                        karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 21:48:47

                                        hraji >> Copyright Bohumil Hrabal, brněnský rodák, od 6 let žil v Nymburce, po té v Praze.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile