Plavaná

NSlaughter Maniak | Čt 4.2.2010 21:48:12

hele jaký si mám udělat dýlky návazců v tý krabici ??? co třeas 10/15/20/25/30/40/50 Cm ??? je to möglich ???? feefder+plavaná (když tak na to koukám bude to chtít hřebíčky modráky)

    Nsomozo - Profil | Čt 4.2.2010 21:38:11

    karel.datel >> 700? no tak to uz fakt nepobiram :-)

      Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 21:36:31

      somozo >> Třeba k tomu taky dojdu, že v dalším kole budu vázat jiné rozměry. V těch dvou pixlách mám 700 kusů, hezky se na to dívá.

        Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 21:33:30

        MiPo >> Asi 60 km zajížďka do Davle cestou z práce, myslím, že bych to rozchodil.

          Nsomozo - Profil | Čt 4.2.2010 21:32:59

          karel.datel >> vazu na fluorine. Letos poprve do krabicek.
          Myslim ze v tom hledas az moc velkou vedu. 5cm mozna bylo dulezitych v pripade jestli je 5cm na dne nebo ne. Mit forpasy 25-30-35cm me prijde proste zbytecne. Ale proti gustu ...

            Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 21:29:11

            somozo >> Já mám od 20 do 8 háky, 0,67, 0,74, 0,83 nebo 0,84, 0,101, 0,125, 0,148. Podle průměrů usuzuju, že vážeš na Toray. 30 a 35 držím proto, že loni jsem měl tyto rozměry v plastovém forpasovníku a daných 5 cm dělalo rozdíl, jestli za to cejni tahali nebo netahali. Na 30 byly někdy čitelné zvedavé záběry a někdy mrtvo nebo málo záběrů, když bylo mrtvo, tahali za návazce 35, při stejně nastavené sestavě. Proto tyto dva rozměry mám. Chci dovázat ještě 25 a 50.

              Nhraji - Profil | Čt 4.2.2010 21:28:47

              Martin M. >> máš talent na horory, je to pár hodin práce a cigaretový nedopalek by mě asi nepotěšil

                Nhraji - Profil | Čt 4.2.2010 21:28:15

                Šlapeto >> jistě ručně, zatím mi to jde i s háčky 22, ale kdo ví jak dlouho ještě

                  Nsomozo - Profil | Čt 4.2.2010 21:18:39

                  karel.datel >> naco 30cm a 35cm? to bych si radsi vyhral s vice druhama hacku.
                  30 a 35 neni rozdil. Spise by to chtelo 15, 30 a 50. Ja mam jen 33cm (v prumerech 0,6 x 0,74 x 0,83 x 0,104 x 0,117 x 0,128 x 0,14 x 0,16) nejpouzivanejsi 0,104 a 0,128. To je cisel co?:-)

                    NMiPo - Profil | Čt 4.2.2010 21:17:49

                    karel.datel >> něco mám navázáno na feeder tam cm nehraje roli a plavačku nějak doladím ta instruktáž by vyšla na pěknej balík:-)))))))))
                    vážu tím EasyLopem než ho někde ztratím nebo ulomím
                    ještě nemám krabici

                      Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 21:14:39

                      hraji >> Nádhera. Podobně vypadalo když slánská tanková dělala přechody, před remízama až do nevidim tankové hlavně. Ještě jednu krabici a budu mít taky nazbrojeno. Zatím mám jen 30 a 35cm.

                        NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 21:13:47

                        hraji >> chvili jsem si predstavoval zpomaleny zaber, jak mezi ty napnute navazce pekne zesikma dopada a nekolikrat se jeste odrazi ... cigaretovy spacek :)

                          NŠlapeto - Profil | Čt 4.2.2010 21:13:19

                          hraji >> nádhera ,nádhera ,nádhera :)
                          Vážeš to růčo?

                            Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 21:10:31

                            MiPo >> Kousek dál Martinovi M. popisuju jak se s tím dělá. Když bude nejhůř, zajedu ti to předvést :-)

                              Nhraji - Profil | Čt 4.2.2010 21:02:40

                              Hanza3 >> to mám pro sebe a bude to na rok stačit, doufám

                                NHanza3 - Profil | Čt 4.2.2010 21:01:25

                                hraji >> to máš pro celý team nebo rybářský kroužek-:)?

                                  Nhraji - Profil | Čt 4.2.2010 20:55:54

                                  Musíte se víc snažit, pane správce (copyright Postřižiny)

                                    NMiPo - Profil | Čt 4.2.2010 20:53:15

                                    karel.datel >> ahoj ,už mě bolí prst jak pořád překlikávám obrázky toho tvýho patentu a stejně jsem pochopil prd:-)))))))))))))

                                      NJarda Š. - Profil | Čt 4.2.2010 20:45:47

                                      Slaughter Maniak >> Spíš jde o to, že má málo oček, takže jsou občas problémy s lepením vlasce na blank a je to sklolaminát, takže je těžší, ale chytat se na to dá.

                                        NHanza3 - Profil | Čt 4.2.2010 20:33:30

                                        karel.datel >> na to mi nemusí být ani 43.:)Samozřejmě pár forpasů na závody mám připraveno.Většinou u vody vážu jen o tréninku,a bramboračkových závodech

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile