Plavaná

Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 20:10:50

Hanza3 >> Až ti bude 43, budeš taky držet 18 háček a šátrat kdeže je ta 0,07 vlasec, natož abys to u vody zbastlil.

    NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 20:06:56

    Hanza3 >> na ja, a taky si pak u vody vic rozmyslis, jesti to nahazovat zase tam jak jsi to prave utrhl, nebo to zase tahat rybe z pozeraku.

      NHanza3 - Profil | Čt 4.2.2010 19:54:40

      nejlepší forpas je čerstvý forpas

        Nmekoun - Profil | Čt 4.2.2010 19:49:55

        Louda >> No máš to boží....Já to mám teprve slepený:( Ale Slótrmaniac ten to vystříhnul luxusně a už to i má namořený. No šéjn. To já se s tim cucám. :D Dělat rohy na 45 je vopruz.

          Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 19:47:58

          Louda >> Paráda, taky budu tvořit. Potřebuju ještě 25 cm a 50 cm návazce a krabice 25 cm doprodali, 50 cm nejsou, vytvořím krabku návazce podél, druhé víko návazce napříč.

            NLouda - Profil | Čt 4.2.2010 19:44:07

            mekoun >> nátěr panty zavírání a je hotovo

              Nmekoun - Profil | Čt 4.2.2010 19:40:41

              karel.datel >> Tisíceré díky, Karle. Zítra to spáchám. :D Krabky už budou taky hotový, tak nezbude, než je naládovat.

                NLouda - Profil | Čt 4.2.2010 19:37:31

                vichr >> si upadl ne ? dyt jsi vybral v praze všechny co měli u stánko colmic

                  Nvichr - Profil | Čt 4.2.2010 19:33:23

                  Louda >> Čau Vašiku. Nemáš nejaké splávky navíc? Stačí tak 40 kousků.

                    NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 19:26:18

                    karel.datel >> rozumim... ja sam bych to asi u vody nepoznal, takovej detailista zase nejsem ;-)

                      Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 19:16:15

                      Martin M. >> Nejde o úsporu, ale o to, že co si vymyslím to mám. I přihodilo se mi, že cejni byli líní se pro dva červy "ohýbat", pro čtyři se už uráčili, ale ze šestnáctky háčku padali, dvanáctku háček na desítce nechtěli a tak jsem nakonec chytal na dvanáctku hák na 0,084. Také mám ten pocit, že zrovna u cejnů hraje každý centimetr roli, takže když už se podaří "zastřílet" sestavu s 30 cm návazcem, je dobré vyměnit jej za návazec 30 cm.

                        NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 19:00:28

                        karel.datel >> to je uspora asi 80kc/hod. Pak je otazka, jestli radeji nezustat o hodinu dele v praci a za to si koupit hotove navazce. Je teda pravda, ze vetsina tech hotovych stejne na konci nema smycku, ale to mi az tak nevadi, ten jeden uzlik u vody je hned.

                          Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 18:48:04

                          Martin M. >> To, že moje produktivita není z nejhvězdnějších, je zřejmě pravda, ale díky té léře jsem vůbec schopen to uvázat, protože s postupujícím věkem začínám ... vidět a jak jsem už tu byl inzeroval, uvázání háčku je pro mě nepoměrně jednodušší než umotat smyčku. Můj výkon je asi 20 návazců za hodinu, pokud u toho přemýšlím nad ptákovinama, i míň.

                            Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 18:42:43

                            xxl >> Nebo by tam vůbec nešel. Je lepší štrikovat do krabic, plastové forpasovníky jsou drahé a nic nevydrží.

                              NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 18:41:39

                              karel.datel >> jak rikal vcera Maty - nez to tam vsechno upevnis, ja uz mam hotovo ;-)
                              Kdyz jsem si delaval navazce doma, uvazal jsem prvne hacek, potom mezi ryskami na stole nameril delku navazce, udelal smycku a na centimetr to vyslo.

                                Nsvaca - Profil | Čt 4.2.2010 18:36:19

                                xxl >> ve forpasovniku by pusobyl rusivym dojmem

                                  Nxxl - Profil | Čt 4.2.2010 18:32:44

                                  fakt na jednom až dvouch centimetrech záleží..??

                                    NLouda - Profil | Čt 4.2.2010 18:14:43

                                    karel.datel >> já tam dělám i mouchy

                                      NMISO* - Profil | Čt 4.2.2010 18:14:33

                                      ano, presne tak

                                        Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 18:11:19

                                        MISO* >> Uvažuju, že když vážu háček na návazec již ukončený smyčkou, nemůžu trefit délku, leda, že bys měl pevnou léru na kterou proti svěráčku navlékáš smyčku návazce.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile