Plavaná

karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 18:09:13

Louda >> Chybička se vloudila, chtělo by to oříznout fotku.

    MISO* - Profil | Čt 4.2.2010 18:08:10

    karel.datel&paia - "...A délka návazce je každej pes jiná ves...." - nerozumiem - navazce mam na mm rovnake

      Louda - Profil | Čt 4.2.2010 18:03:11

      karel.datel >> že ty to děláš v pracovní době -)))

        svaca - Profil | Čt 4.2.2010 18:02:15

        karel.datel >> SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!

          karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 17:59:42

          Doufám, že mi to Stonfo nezcizí.

            karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 17:57:00

            Martin M. >> Ohnu vlasec, na něj navléknu sponku, abych jej vůbec viděl a mohl s ním pohodlně pracovat, pak obtočím klikyhák - strana mě bližší, vzdálenější, překřížím, znovu dokola pod drátem, protáhnout očkem, při utahování to chce jemně zatáhnout dozadu, aby uzel z drátu snadno spadl. Udělej si z kancelářské sponky tu vlnovku a během chvilky na to sám přijdeš jak na ní umotat osmičkový uzel. Jde samozřejmě i vůdcovský a devítkový, ale používám osmičku.

              Martin M. - Profil | Čt 4.2.2010 17:49:38

              karel.datel >> stejne jsem to nepochopil ;-)

                Pavouk28 - Profil | Čt 4.2.2010 17:18:52

                sosed >> chapu ja taky a bylo to takovy utrpeni ze me to malem odradilo.. na feeder nebo odhoz je bedna v pohode ale na delicku ne..kdyby mela podium to uz by byla jina

                  sosed - Profil | Čt 4.2.2010 17:17:11

                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >> já jsem začínal ještě s horší a s děličkou. Taky to šlo. Někdo ty love prostě nemá.

                    sven - Profil | Čt 4.2.2010 17:15:53

                    karel.datel >> A je to :-)))))))))))))))))))))))))))

                      karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 17:10:28

                      Teď slibovaný fotoseriál, kterak Datlovu patentní léru na návazce užívati.

                        Esox - Profil | Čt 4.2.2010 17:07:29

                        sosed >> myslíš jako tip jak vyhodit peníze?

                          Pavouk28 - Profil | Čt 4.2.2010 17:07:24

                          sosed >> bez delicky :)

                            sosed - Profil | Čt 4.2.2010 17:04:26

                              Martin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:56:53

                              Pavouk‌ >> Pavouk28 >> no vida, hned to jdu vyzkouset, diky :)

                                Pavouk28 - Profil | Čt 4.2.2010 16:54:12

                                Martin M. >> jo tak, tak to jsem nepobral :) sorry

                                  Martin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:53:33

                                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >> jooo to mne slo taky, ale druhej den omluvny telefon ;-)

                                    Pavouk28 - Profil | Čt 4.2.2010 16:52:18

                                    Martin M. >> tobe nesel odkaz mne jde a jde to i vlozit do kosiku :)

                                      Martin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:51:37

                                      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> vzdyt pisu, ze tam jsem to zkousel a nemaji je a ani nevedi, kdy budou.

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile