Plavaná

NEsox - Profil | Čt 4.2.2010 16:46:25

No uvidíme, holt není to tak lehké on každý chce něco jiného atd. atd.

    Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 16:44:24

    Esox >> Už aby to bylo, zatím to vidím tak, že v Trabuccu mají ono pověstné velké kulové, Colmic je k nedohledání, Milo k nezaplacení a o ostatních značkách na našem trhu darmo mluvit.

      NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:42:12

      Esox >> mne by stacilo, kdyby se daly objednat tady, ale pred mesicem to neslo. http://www.sportcarp.cz/obchod-1/hacky/colmic-nava​zane-hacky-n-500-70-cm-vlasec.aspx

        NEsox - Profil | Čt 4.2.2010 16:41:00

        karel.datel >> neboj za nedlouho bude e-shop kde i Colmic bude

          NPavouk28 - Profil | Čt 4.2.2010 16:39:57

          karel.datel >> nesmis chtit colmic :)

            Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 16:38:46

            Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Docela mě to hladí proti srsti, že plavačkáři jsou, co se týče shánění výbavy, spiklenecká skupina, když člověk neví, nenakoupí. Ve veřejně dostupných zdrojích se dá koupit bobkařina, bobkařina, dlouho nic a bobkařina.

              NPavouk28 - Profil | Čt 4.2.2010 16:35:23

              karel.datel >> vim ze vy tady vite ale ne vsichni vi :)

                Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 16:34:36

                Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Víme, a taky víme, že jeho provozovatel je pěkný netáhlo.

                  NPavouk28 - Profil | Čt 4.2.2010 16:33:30

                  jen pro neznale colmic.cz nerovna se konopasek.. :)

                    Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 16:32:24

                    Martin M. >> Chtěl jsem Ti spojení poslat přes SZ, ale to razítko je tak máznuté, že 6. pozici telefonního čísla nejsem schopen rozluštit.

                      Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 16:23:12

                      Martin M. >> Mluvil jsem s ním hned (Josefem Konopáskem mladším), jak jsme spolu byli mluvili a tenhle problém (těžká sehnatelnost, absence e-shopu) jsem mu zmínil. Povídal, že zatím e-shop nemá, aby obchodníci nenadávali, ale možná ho zavede. Mě dal na sebe spojení a sdělil mi sladké tajemství, že bratr Richard provozuje v Pardubicích kamenný obchod. Dá se vygooglovat, pokud si to dobře pamatuji, Pardubice, Družstevní 121.

                        NEsox - Profil | Čt 4.2.2010 16:21:21

                        Martin M. >> pokud myslíš web colmic tak tam jsou pokud myslíš český e-shop tak tam budu za nedlouho

                          NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:17:47

                          Esox >> no jeste kdyby tak byly nekde na webu..

                            NEsox - Profil | Čt 4.2.2010 16:10:24

                            Martin M. >> ale Colmic je v nabídce má a Pepík je vozí to vím na 100%

                              NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:03:46

                              Esox >> vim, ty 500 jsem i nejake navazane mel, ale v oficialnich nabidkach se tezko shaneji.

                                NEsox - Profil | Čt 4.2.2010 15:33:10

                                Martin M. >> Colmic je dělá s několika háčky vím určitě o B957 a N500 což by mohlo být pro tebe N500 určitě znáš a jsou to kvalitní háčky na kapry takže no problem. Viděl jsem je u kamaráda v obchodě tak jsem zkusil loni, když už se mi nechtělo navazovat a je to dobrý použitý vlasec je Mimetix takže paráda.

                                  Nmekoun - Profil | Čt 4.2.2010 11:36:17

                                  karel.datel >> Hezky. Budu se těšit. Délky mně moc nejdou, jak říkáš o tom psovi. :D

                                    Npaia - Profil | Čt 4.2.2010 11:30:45

                                    karel.datel >> přesně tak...

                                      Nkarel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 11:28:13

                                      MISO* >> A délka návazce je každej pes jiná ves.

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile