Plavaná

MISO* - Profil | Čt 4.2.2010 11:26:42

no neviem, ja najprv urobim slucku stonfom, potom uviazem hacik a strata na 1 forpas je minimalna

    paia - Profil | Čt 4.2.2010 11:22:55

    hmm, já jsem kvůli pracnému vázání malých háčků s lopatkou přešel na háčky s očkem, ale předpokládám, že ty vaše plavačkovy 18-22 háčky se s očkem asi nedělají...

      karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 11:22:49

      mekoun >> Až bude chvilka klidu, tak to nafotím. Na levé hřebíky navlékám háčky, kolem čudlu napravo ohnu vlasec zpátky, špulku položím až za petlici, zavřu, na ohnutý vlasec navleču kancelářskou sponku a za pomocí drátěného klikyháku udělám osmičkový uzel, odstřihnu. Vázání smyček v ruce byl pro mě větší problém než vázání háčků. Další výhoda tohoto způsobu je, že při vázání vyhodím asi 3 cm vlasce (z vázání háčku) na 1 návazec.

        mekoun - Profil | Čt 4.2.2010 11:07:11

        MIPS >> mabode >> Těžko říct...já na ně nic nepíšu, jelikož bych musel každý zvlášť vyvážit přímo ve vodě a to fuck off. Krom toho mi to nepřipadá moc profi, njáký čísílka. Mrknu, vidim, nacvakám, jedu. Podle mě je to s každym plovákem individualní na daný vodě.

          mekoun - Profil | Čt 4.2.2010 11:02:53

          karel.datel >> Hezky, 12 závitů, to je kulomet. :) (jakože jistota..viz ten kulomet). Sakra, asi to tedy budu dál motat ručábo. Ovšem ten tvůj přípravek na délku jsem tedy skoumal a nepřišel jsem na to jak to tam mrskáš. :D I když jsi to tu už popisoval.

            karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 10:58:30

            mekoun >> Prostě mi to s ním nešlo a nelíbí se mi, že kroutí vlasec. Moje verze, ve které ho používám vlastně jen jako kleště, funguje bezvadně. Jsem extremista - dělám 12 závitů.

              mekoun - Profil | Čt 4.2.2010 10:55:21

              karel.datel >> Jak to myslíš, Karle, že nepotykal??? Kde je chyba?? Chtěl jsem si ho ošéfovat, páč v tý pazouře mě to kálí a myslel jsem že je to rychlejší a celkově efektnější. Zamotám to ručně, ale někdy se ten vlasec hned pokurví, no prostě to někdy nestojí za nic a dávám repete.

                karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 9:40:40

                hraji >> :-)

                  hraji - Profil | Čt 4.2.2010 9:31:31

                  karel.datel >> počkej, dostaneš školení a uvidíš, jak je to perfektní věc.

                    MISO* - Profil | Čt 4.2.2010 9:26:02

                    karel.datel - pekne ;-) mne trvalo rok kym som si s nim potykal...na viazanie doma mam iny, taky stolny viazac, ten je super, ale pri vode som mal problem naviazat niekedy male haciky, povedzme 18+ na tenky vlasec. So stonfom to ide v pohode, len musis vediet ako na to ;-)

                      karel.datel - Profil | Čt 4.2.2010 8:40:32

                      Jak jste tu byli diskutovali o vazačích, kopil jsem Stonfo, ale moc jsem si s ním nepotykal a tak jsem z něj udělal vazačovu levou ruku.

                        mabode - Profil | Čt 4.2.2010 7:02:46

                        Nazdárek!Mám dotaz k domácí výrobě splávků.Jak poznám jakou zátěž zvolit na vyvážení?Viděl sem na internetu domácí splávky a jejich autor tam měl fixem už předemm napsanou gramáž.Chtěl bych vědět jak jí zjistil.Váží se to nějak?Díky moc,v tomhle oboru sem naprostý amatér:o(

                          Maty - Profil | Čt 4.2.2010 6:39:40

                          Martin M. >> Jestli to má Colmic v nabídce, tak Ti je Pepa určitě doveze.

                            Martin M. - Profil | St 3.2.2010 22:47:12

                            boyscout >> jo, ten urcite, ale nemam prehled, jestli je to vyhradni dovoz nebo jeste i nekdo dalsi a kdo.

                              boyscout - Profil | St 3.2.2010 22:41:48

                              Martin M. >> proto se ptám kdo vlastně k nám dováží věci od Colmicu. Myslím, že snad i Konopásek, ale nejsem si jistý.

                                Martin M. - Profil | St 3.2.2010 22:35:57

                                boyscout >> ja si je zkousel objednat na jednom eshopu - v nabidce jsou, skladem nejsou a jen tak nebudou.

                                  boyscout - Profil | St 3.2.2010 22:25:54

                                  Martin M. >> kdo vlastně teď vozí do ČR Colmic? Ten by nám ty návazce mohl sehnat, ne?

                                    Martin M. - Profil | St 3.2.2010 22:23:36

                                    sven >> znam, ale vyzkousel jsem par z tech hacku a opet mi nesedely, ja jsem asi moc narocnej ;-)

                                      gama - Profil | St 3.2.2010 22:01:54

                                      Juraj >> jo urvanec uz jinej nebude :-))

                                        sven - Profil | St 3.2.2010 21:52:41

                                        Martin M. >>
                                        Když se ni nechce vázat, tak kupuju návazce tady:
                                        http://www.shoprybar.cz/prodejna.php?zbozi=489&nav​azce-triana-1004n

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile