Plavaná

NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:48:05

17

    NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:47:35

    16

      NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:46:09

      15

        NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:45:23

        14

          NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:44:27

          13

            NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:43:40

            12

              NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:43:04

              11

                NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:42:31

                10

                  NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:42:00

                  9

                    NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:40:27

                    8

                      NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:39:51

                      7

                        NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:38:49

                        6

                          NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:38:04

                          5

                            NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:37:05

                            4

                              NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:36:29

                              3

                                NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:35:34

                                2

                                  NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:35:00

                                  1

                                    NLORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:34:28

                                    Mam docela krasny fotky z Pernstejna,tak sem par hodim.....

                                      NMiki - Profil | Po 8.7.2013 17:32:02

                                      splávkař >> To sice není špatný, ale musíš si uvědomit kdo to nachytal a z jakýho fleku. Pepa seděl na "pětce" na áčku a tudíž se to dalo předpokládat, zvláště když Hron tam v sobotu udělal 43kg.
                                      Váhy ale byly celkově velice slušný a osobně si nepamatuju, kde by se na závodech tahalo tolik ryb. Celkem se jich natahalo přes dvě tuny což je asi rekord. Pamatuju že kdysi se odehrálo něco podobného v HK, kde se natahalo tuším 60 kg, ale tady to bylo ještě víc a hlavně tahali jsme všichni. Třeba v sobotu tahali průměrně všichni okolo 20kg i na odhozy, což je prostě unikum a parádní akce.
                                      V sobotu to bylo taky o menších rybách, kdežto v neděli najeli i opravdu velcí cejni.

                                        Nbajas - Profil | Po 8.7.2013 9:44:59

                                        Woohooo >> někteří závodníci ho měli, já ne, na labi nechytám :)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile