Plavaná

hraji - Profil | Čt 11.7.2013 7:55:07

Jaro >> Nepoužívám Sensas Turmeric ale podobný výrobek od Marcela van den Eynde, který sejmenuje Maggot cleaner.
Na červech zůstává trochu tohoto prášku, ale dá se lehce odstranit a slepování nijak zásadně nebrání.

    Jaro - Profil | Čt 11.7.2013 7:50:59

    Zaujímalo by ma, či niekto používate na čistenie a odmastenie červov prípravok Sensas Turmeric (rozdelovač červov) prípadne v akej dávke, nezostane na červoch jemný povlak, ktorý by bránil ich prípadnému zlepeniu ?

      Knecht - Profil | St 10.7.2013 18:22:40

      Miki >> Musim potvrdit, ze to bralo neskutecne. Jiz jsem par zavodu sjezdil,ale tohle bylo poprve, kdy jsem se opravdu fyzicky "utavil". Zada mne brala jeste vcera a loket mne z bice boli jeste ted. Zejmena sektor A mel v sobotu i nedeli neskutecne frekvence zaberu.
      Tu nedelni delicku mohu jen potvrdit, jelikoz jsem ctyrikrat horce zalitoval, ze na bic s desitkou dole se ryby ke dvema kilum ukecavaji do podberaku dost blbe resp. vubec. Byla to fantasticka drina :) To se asi jen tak opakovat nebude...

        Miki - Profil | St 10.7.2013 17:58:22

        Vokys >> V sobotu se chytal převážně skalák menší velikosti, i když občasně najel i skalák okolo kila!!! Ale těch nebylo moc---já jich měl třeba jen asi 5. Do toho občas podoustev a ojediněle menší sumec, nebo kapr. Vše převážně na odhoz.
        V neděli se chytil už i nějaký ten zlaťák a jinak stejně rybí složení. Ten kdo v neděli vsadil na děličku a trošku to těm rybám přidržel, tak neudělal chybu. Labe v Pce je sice odhozová voda, ale tentokrát byla v neděli dělička a nebo bič lepší.
        Za všechny budu jmenovat Pepu K, kterej nachytal v neděli na bič 47 kg!!! a na děličku budu jmenovat třeba pana Heindenreicha, který chytal nade mnou a udělal s děličkou 27 kg.............ale šlo to samozřejmě celkově všem dobře a nachytalo se celkově opravdu rekordní množství ryb.

          Vokys - Profil | St 10.7.2013 17:41:15

          Miki >> a co se chytalo za rybu a jejich velikosti?

            Miki - Profil | St 10.7.2013 17:03:53

            Vokys >> Spíš masařina:-)

              Miki - Profil | St 10.7.2013 17:03:33

              Juraj >> To je pravda. Na víc se po čase všechno průběžně obměňuje, případně dokupujou další "potřebný" věci, tak že to opravdu leze krapet do peněz. Když na víc uvážíš, že každej závod--a teď se bavím o těch klasických a né o gulášokách-- stojí taky nějáký prachy. Krmení okolo 15 stovek a zhruba 6 stovek za živou. K tomu cestovný a případně ubytování. A teď si jezdi 20x do roka..............holt je to náročnej koníček, tahle závodní rybařina.

              Ke klasický plavačce ale stačí ze začátku 7m bič, belíček a splávek a můžeš to mrskat:-)))

                Vokys - Profil | St 10.7.2013 8:10:08

                ted koukam na ty vysledky z pardubic a pekna posilovna tam byla.

                  Petr64 - Profil | Út 9.7.2013 23:03:05

                  Miki >> S těma X možnostma máš pravdu.I s tou poslední větou.Hodně plavačkářů ale ani neuteče k jinýmu způsobu lovu.Jen tak nějak trošku zakrní.Vidím to na sobě.:o)

                    Juraj - Profil | Út 9.7.2013 22:30:51

                    Miki >> Taky mu řekni, že chce - li úspěšně závodit v plavaný, tak náklady jsou hodně vysoko. Zejména první roky, kdy pořídí základní výbavu a postupně jí dle stoupajících nároků obmění, bude roční účet za rybařinu připomínat spíš státní rozpočet. :-))

                      Miki - Profil | Út 9.7.2013 19:10:06

                      Kruan >> Jak píše hraji. Ještě to bude dlouhá cesta a neznamená, že to bude pro tebe to pravé. Ono je X možností jak tu plavačku chytat a znám spoustu lidí, kteří nakonec skončili u feederu, vláčení a nebo mušky. Musíš to mít trošku v sobě už daný:-)

                        Juraj - Profil | Út 9.7.2013 18:58:15

                        Kruan >> Tak hraj hokej. :-))

                          Kruan - Profil | Út 9.7.2013 7:55:00

                          hraji >> :D no je fakt ze plavana na malych tocich me potrefila teprve minuly tyden :)

                            hraji - Profil | Út 9.7.2013 7:51:45

                            Kruan >> on to po tobě někdo vyžaduje? Vzhledem k tomu, že jsi teprve minulý týden objevil kouzlo plavané na malých tocích, čeká tě ještě dlouhá cesta a stejně nemusíš vůbec dojít k cíli. ;-)

                              Kruan - Profil | Út 9.7.2013 7:32:35

                              Porad nejak nemuzu prijit na chut zavodnimu rybareni :)

                                HP - Profil | Po 8.7.2013 20:38:02

                                LORPIO >> Pěkné fotky.

                                  LORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:51:03

                                  20

                                    LORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:49:38

                                    19

                                      LORPIO - Profil | Po 8.7.2013 18:49:06

                                      18

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile