Plavaná

NWoohooo - Profil | Po 8.7.2013 9:41:04

bajas >> Ahoj ... pouzivate na Labi lizatko ?

    NKruan - Profil | Po 8.7.2013 7:50:10

    tak jsem propadl definitvine soulacce na malych rickach :) je to bezpochyby nezabavnejsi zpusob chytani. Jel jsem v patek na chvilku na takovou ricku ktera tece soubezne se silnici. Jezdim tam okolo uz roky a nikdy me nenapadlo, ze tam jsou ryby. Behem soulani jsem na tech cca 100 metrech dostal nespocet plotic, perlinu, jednoho tlouste a 9 kapriku. Par jich bylo uplne cernych. Parada. Vsechno na zatizenou housku pod splavkem..

      Nsplávkař - Profil | Ne 7.7.2013 19:24:28

      Miki >> 47 kil mi nepřijde na Labe špatný:-)

        NMiki - Profil | Ne 7.7.2013 19:17:40

        splávkař >> Řežba byla hlavně ten první den. Dneska už to zase tolik nešlo.

          Nsplávkař - Profil | Ne 7.7.2013 19:05:12

          bajas >> Řežba na Labi:-)

            Nbajas - Profil | Ne 7.7.2013 14:24:57

            Něco z Pernštejna.

              NFanu - Profil | Ne 7.7.2013 9:20:40

              Dobré ráno.

                NMiki - Profil | Po 1.7.2013 17:37:48

                Martin M. >> To by mě taky zajímalo, je to nějáký dlouhý:-))

                  Ntomato - Profil | Po 1.7.2013 6:36:19

                  Martin M. >> Nie, ani sa mi to tu nechce preklikavat...

                    NJuraj - Profil | Ne 30.6.2013 23:42:34

                    splávkař >> Tak já má taky rád legraci a hecování. Když se mi nedaří, tak hecuju sám sebe a to tím, že si hlasitě nadávám. :-)
                    Jsou tací kterým to vadí, a dělají kvůli tomu nohy, ale zdá se, že se na to někteří přímo těší. Letos jsem se neúčastnil prvního kola divize a hlasů, kterým to chybělo, bylo víc než dost. :-)

                      Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 22:40:47

                      Juraj >> Tak kdybych byl v Tvém dohledu tak se pokusím nějaký to zdání podvodu vzbudit,nemám totiž na guláších rád takový to hrobový ticho ,přikrčený zelený mužíky co působí dojmem,že tam vůbec nejsou....,mám rád,když to žije,hecujem se,já jsem na takových závodech vyrost.....
                      Opravdu si myslíš,že jde na dnešních guláších chytat na dva pruty tak,abys z toho měl nějakej prospěch,a to navíc v situaci kdy se Ti daří a jsi ostatním trnem v oku?? Nepamatuju si,že by byla řeč o chytání na dva pruty na nějakých závodech kde jsem skončil třeba na desátým místě,a tam by to snad i šlo bo takový závodník je v tu chvíli každému ukradenej a případná diskvalifikace by nijak nebolela.

                        Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 22:34:17

                        za sebe se omlouvám všem, kteří museli chca nechca =D

                          Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 22:33:08

                          Knecht >> zaplať panbůh... =)

                            NJuraj - Profil | Ne 30.6.2013 22:13:30

                            Martin M. >> Za sebe mám Fandu rád a se splávkařem nemám taky žádnej problém. Donedávna jsem si myslel, že v mém dohledu nikdo nepodvádí, ale spíš je to tím, že každej ví, že okamžitě řvu jak píchlá svině a to tak, že to slyší nejen celej rybník, ale i přilehlé obce, tak to radši nezkouší. :-))

                              NJuraj - Profil | Ne 30.6.2013 22:06:15

                              Martin M. >> Ale jo. Čím dál zajímavější. :-)

                                NKnecht - Profil | Ne 30.6.2013 21:13:53

                                Martin M. >> diky moc :)
                                uz jsem si to dohledal. Muselo to tam byt docela hardcore. Snad se tu nekdo sveri se zazitky.

                                Ad fanik vs splavkar - cetli to asi vsichni (chca-nechca) a ac je to mlcici vetsine uplne sumak, alespon se tu pravidelne objevilo nejake to N. A prispevky byly pekne...takove...dlouhe...skoda, ze uz to asi skoncilo ;)

                                  NFanu - Profil | Ne 30.6.2013 20:19:36

                                  hraji >> Ahoj hraji domluvíme se až táta pjříde spráce.

                                    NMartin M. - Profil | Ne 30.6.2013 19:03:29

                                    ME:
                                    1. Belgie
                                    2. Italie
                                    3. Madarsko
                                    4. Francie
                                    5. Anglie
                                    6. Polsko
                                    7. Srbsko
                                    8. Nemecko
                                    9. Slovensko
                                    10. Nizozemi
                                    11. CR

                                    Petr Klasek 11. misto 7+3

                                      Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile